روغن بدن زمزمه یاساسیت یاسمن


[unpaid/sample/affiliate/ad] ما قطعاً با روغن بدن جدید Odacite Jasmine Whisper شاهدانه و جوجوبا در بدن هستیم ، اما خوبی من ، این یک چیز دوست داشتنی است! آخرین (و تنها) چیزی که من از این مارک وگان فرانسوی امتحان کرده ام Mood Cleansing Bath Soak (اینجا) است و این هیجان انگیز بود بنابراین به نظر می رسد که عنصر عطر Odacite کلید پیروی وفادار است. آنها تصفیه شده ، پانچ شده و به یک نقطه بویایی برخورد می کنند که به نظر می رسد دیگران از دست می دهند.

روغن بدن نجوا یاسمن یاسمن

من قبلاً در مورد روغن شاهدانه تردید داشتم (خوب ، عمدتا ادعاهای آن) تا زمانی که کمی بهتر آن را شناختم (و این در ابر پاک کننده ژاپنی من به عنوان یک جز main اصلی است – به هر حال ، بالاخره موفق شدم سفارش بیشتری بدهم اواسط فوریه). هنگامی که بوی کنف از بین می رود ، از نظر تغذیه پوست ، حاوی اسیدهای لینولئیک و اسیدهای اولئیک ، یک ماده قدرتمند است. این روغن همچنین حاوی روغن بذر Meadowfoam است که یکی از دوست داشتنی ترین روغن ها است اگرچه اولین روغن ذکر شده در INCI گلرنگ است. با این وجود ، این همه ترکیبی است که به خوبی کار می کند تا پوست را ابریشمی بخشد و انعطاف پذیری و نرمی ایجاد کند.

روغن بدن زمزمه یاساسیت یاسمن

شما باید رایحه یاسمن را دوست داشته باشید – در حقیقت ، این ماده حاوی یلانگ یلانگ است که به خوبی در ترکیب ایجاد می شود و رایحه ای شاد و شکوفه شب ایجاد می کند که هیچ چیز مجلل نیست. اگر این عطرهای شما نیستند ، این مورد شما نیست ، اما من عاشق روشی بودم که رایحه در طول شب دنبال می کرد. من حدس می زنم که قرار نیست هیدراتور روزانه شما باشد بلکه بیشتر برای تقویت خلق و خوی گاه به گاه یا اوقات خاص است زیرا 52 پوند است اینجا، غیر وابسته اینجا، این یک بودجه باد است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.