CHANEL لو شیر | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس


[unpaid/sample/affiliate/ad] صادقانه بگویم ، در ابتدا فکر نمی کردم که عطر جدید Chanel را دوست داشته باشم. Le Lion بسیار لطیف است – آن نوع یادداشت چوبی عتیقه را دارد که مرا به بازدید از خانه های با شکوه در دوران کودکی من باز می گرداند.

CHANEL شیر

من این عطر را مبهم توصیف می کنم – شما کاملا مطمئن نیستید که در معرض ضربه بزرگ لبدانوم و پودر قرار بگیرید تا زمانی که آب در زمان ظهور مرکبات لیمو زمان کمی داشته باشد. همه آنچه از Chanel (اولیور پولگ بینی است) به خانه اشاره دارد – من به صفحه های Coromandel از چوب لاک الکل و داستان پودر شیرین ادامه می دهم که در بسیاری از رایحه ها جریان دارد. البته شیر ، نشان ستاره شانل – لئو – است و روی همه چیز از رژگونه گرفته تا دکمه ها ظاهر شده است. من می خواهم به جلسات اولیه محصول جدید با پرونده های بایگانی جمع شده برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه نمادی در چرخش است ، فکر کنم زیرا به اندازه کافی مطمئن ، همه آنها ظاهر و ناپدید می شوند.

CHANEL شیر

این نت های پودری است که آن را کاملاً شنل تشخیص می دهد – با وانیل بوربن گرد می شود در حالی که نت های اصلی آن چوب صندل و پچولی مشک است.

CHANEL شیر

نمی دانم – به نظرم کاملاً مرموز و جذاب است … این نمایه یادداشتی نیست که به طور طبیعی به آن علاقه مند شوم (و جایگزین شماره 5 مورد علاقه من نشده است) اما بسیار جالب است. تعداد دفعاتی که برای ضربه ای دیگر مچ دستم را بو کردم ، تعدادم را از دست داده ام. من به خصوص گابریل را دوست نداشتم که از پروفایل های معمول آنها علامت تجاری بزرگ بود و گرچه Le Lion یک قدم دیگر با منطقه راحتی C فاصله دارد اما جذابیت بیشتری دارد. این برای 75 میلی لیتر 155 پوند است اینجا، غیر وابسته اینجا. کمی طول می کشد. برای شما مناسب نیست اگر ساختارهای شیرین و نسیم شماره 5 یا Mademoiselle را دوست دارید اما اگر عاشق جنگل های عمق پوشاننده و مرکبات هستید ، برای شما مناسب است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.