Eyeko خاموش در پاک کننده آرایش چشم چشمک زن


[unpaid/sample/affiliate/ad] من واقعاً بیدار شدن با چشمهای پاندا اهمیتی نمی دهم – به نوعی همیشه به نظر می رسد که شما یک شب عالی داشته اید. مسلماً چیزی در مورد آن کمی انحطاط آمیز وجود دارد. با این حال ، اگرچه گاهی اوقات اشکالی ندارد ، بهتر است قبل از ضربه زدن به لحاف ، از شر همه ریمل ها و آرایش چشم خلاص شوید ، زیرا باعث تحریک چشم شما می شود. من از CHANEL Gentle Bi-Phase استفاده کرده ام که همه را با یک حرکت جابجا می کند و من واقعاً دوست دارم ، اما سعی کردم دیگران را امتحان کنم که شاید کارت اعتباری خیلی سخت نباشد. من مأموریت داشته ام که هر بار IGTV بیشتری انجام دهم و ریمل بزنم ، بنابراین در یکی دو هفته گذشته خودم را بیشتر از آنچه در ماه های گذشته پوشیده ام ، پیدا کردم.

Eyeko Off در پاک کننده آرایش چشم چشمک زن

نسخه Eyeko مقرون به صرفه تر است 15 پوند اینجا، غیر وابسته اینجا، در همان حجم 100 میلی لیتر. نمی توانم بگویم که من تنها یک شکایت از فرمول دارم ، زیرا دقیقاً همان چیزی را که شما به آن نیاز دارید ، تحویل می دهد – پاک کردن بدون چربی اضافی. یکی از شکایات رایج در مورد پاک کننده های ریمل مژه و ابرو این است که آنها می توانند فیلمی را ترک کنند که شما مجبور به چشمک زدن هستید و من متوجه نشدم که این اتفاق افتاده است (و هرگز با Chanel ، 24 پوند). اینجا، غیر وابسته اینجا یا) شما خیلی هم به آن احتیاج ندارید بنابراین من می توانم این ماههای طولانی را ببینم. در اطراف درب و زیر چشم کمی مانده روغن وجود دارد اما هیچ چیز قابل توجهی نیست. پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از این کار ، پد پنبه ای خود را بیش از حد بارگذاری نکنید – فرمول فقط باید به مژه ها ضربه بزند ، بنابراین فقط می توانید از گوشه ای کوچک استفاده کنید و همان اثر پاک کنندگی را داشته باشید. آنچه کمی آزاردهنده است این است که برچسب زدن کنده شده است – 15 پوند ناچیز نیست بنابراین انتظار دارم بسته بندی با کیفیت فرمول مطابقت داشته باشد. La Roche Posay نیز نسخه مناسبی با قیمت 7.33 پوند (در فروش) ارائه می دهد اینجا. من فکر من هنوز نسخه CHANEL را ترجیح می دهم اما به معامله نه می گویم.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.