آرم های لب آندریا گارلند طرح های جدید


[unpaid/sample] من همیشه مکنده این بالم های لب هستم که دوست داشتنی ترین هدیه ها را می دهند. صحبت از هدیه دادن ، من می دانم که امسال از نظر مالی یک سال سخت است و بیش از هزینه ای که می توانیم انجام دهیم باید بیشتر در نظر بگیریم ، بنابراین من تلاش بیشتری خواهم کرد تا لوکس و مقرون به صرفه را مخلوط کنم. من شخصاً این بار به عقب برمی گردم ، زیرا به نظر می رسد کم اهمیت بودن آن بسیار مناسب است. این یک تعادل دشوار است بین نشان دادن آنچه که وجود دارد و مراقب بودن شرایط ، اما فقط برای پرچم گذاری که من از آن آگاه هستم و تمام تلاش خود را برای تلاش بیشتر در مورد موضوع انجام خواهم داد.

بالم لب آندره گارلند

نکته ای که در مورد این مرهم های دسته ای کوچک در جعبه های قرص پرنعمت الهام گرفته شده این است که طرح ها همیشه در حال تغییر هستند ، بنابراین همیشه چیزهای جدیدی برای جلب توجه من وجود دارد. همه موارد جشن اکنون خارج شده است – سرقت ، دهکده برفی ، اسکی سال 1930 – اما این گربه به دلیل لبخند زدن به من علاقه زیادی داشت. این گربه به دلیل مضمون الیزابت بودن گربه شکسپیر نامیده می شود. شما می توانید موم وگان یا غیر وگان را انتخاب کنید اما یکی از مواد تشکیل دهنده ، روغن دانه گل مروارید ، یکی از موارد مورد علاقه من است (و من مطمئن شدم که در ابر پاک کننده ژاپن باشد) به ویژه دوستدار پوست.

بالم لب آندره گارلند

سه سایه وجود دارد – صورتی ، قرمز و شفاف همانطور که در بالا دیده می شود و گزینه های بسته بندی کادو. مومیایی ها هر کدام 15 پوند هستند اینجا – اوه ، و آنها قابل تعویض هستند بنابراین شما می توانید نظر خود را تغییر دهید و یک سایه دیگر را انتخاب کنید.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شود ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.