آغازگر بی عیب و نقص UV بدون عیب و نقص شارلوت تیلبری


[unpaid/sample/affiliate/ad] من به ندرت پرایمر می پوشم زیرا احساس لایه های روی پوستم را دوست ندارم اما باید بگویم که این یک لباس بسیار آسان است. مثل همیشه با این نام تجاری ، ادعاهای زیادی وجود دارد ، اما من واقعاً آن را به عنوان پاسخ SPF روزانه می بینم که به خوبی نشسته ، کار می کند و مهمتر از آن ، با محصولات دیگر ارتباط برقرار نمی کند. این سیلیکون فاقد سیلیکون است و این بدان معناست که هیچ سیلیکونی در مقابل پیلینگ محصول سیلیکون وجود ندارد.

آغازگر بی عیب و نقص UV بدون عیب و نقص شارلوت تیلبری

این مدیون فناوری و فرمول های آسیایی است – چیزی که انتشار من به راحتی به آن اعتراف می کند – جایی که فرمول ها باید از طریق رطوبت دوام داشته باشند. من این کار را در کلاس یوگای عرق کرده از طریق سرعت انجام دادم و از نظر عدم احساس پنهان شدن روی پوست ، تنفس و آبرسانی 10/10 عملکرد داشت.

آغازگر بی عیب و نقص UV بدون عیب و نقص شارلوت تیلبری

نمی توانم بگویم که من واقعاً منافذ پوستی را دیدم اما از اینکه مات نبود ، قدردانی کردم زیرا من یک پایان براق را ترجیح می دهم. این یک عنصر ضد آلودگی و همچنین اسید هیالورونیک است و هیچ عطر و بویی ندارد. من واقعاً فکر می کنم این یکی از بهترین پیشنهادهای شارلوت تیلبری است – 39 پوند اینجا که از نظر عملکرد منطقی به نظر می رسد. این مارک هرگز در مورد فرمول بندی ها کوتاهی نکرده است (تقریباً – آجر برجسته عالی نبود) و من می توانم شاهد پرفروش ترین های این محصول باشم. غیر وابسته اینجا.

READ  Blink Brow Bar Tubing Mascara

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.