آیا این محصولات زیبایی ارزش تبلیغات را دارند؟


Beauty در سال جاری شاهد موفقیت‌های بزرگ ویروسی بوده است که عمدتاً به اینستاگرام و TikTok مربوط می‌شود. چه کسی فکرش را می‌کرد که رژ لب عسلی Clinique Black Honey بازگردد؟ اما این اتفاق افتاد و در اوایل آگوست در همه جا فروخته شد. این چیزی است که برندها برای به نمایش گذاشتن سایه‌های تقریباً جهانی‌تر که مناسب همه رنگ‌ها هستند و می‌توان آن‌ها را کم یا زیاد کرد، استفاده خواهند کرد. ظهور مومیایی‌های رنگی تغییر روندی شانسی نیست – برندها به تبلیغات تبلیغاتی گوش می‌دهند و امیدوارند که خودشان را بسازند. برخی از مارک ها هرگز توصیه نمی شوند – Dyson مورد خوبی است – بنابراین فکر کردم برخی از محصولاتی را که امتحان کرده ام و امسال مورد توجه قرار گرفته اند را به شما معرفی کنم تا ببینم آیا ارزش آن را دارند یا خیر. .

یکشنبه رایلی بررسی ژن خوب

یکشنبه رایلی ژن خوب. من در واقع خودم تحت تأثیر این موضوع قرار گرفتم – دیدم که شخصی در اینستاگرام در مورد آن غوغا می کند، بنابراین بطری را که برایم فرستاده بودند نگاه کردم و آن را آزمایش کردم. این یک سرم لایه بردار با استفاده از گلیکولیک (نرم شده با گلابی خاردار برای تسکین کارآمد) است که سلول ها را برای ایجاد ظاهری شاداب نگه می دارد. آیا کار می کند؟ کاملاً، بله، این کار را انجام می دهد – ملایم و مؤثر است و به سرعت چهره من را روشن می کند. 85 پوند است اینجا. 9/10. پست اصلی من است اینجا.

سشوار مافوق صوت دایسون

سشوار مافوق صوت Dyson امسال با Air Wrap کمی پیشی گرفته است، اما به طور مداوم نقدهای باورنکردنی دریافت می کند. من بدون مال خودم که از سال 2016 داشتم نمی‌شوم. هنوز هم مثل همیشه خوب، سریع و سبک در دست است – زمان خشک کردن موهای من را متحول کرد و موهایم را در شرایط خوبی نگه داشت. اگر اتفاقی برایش بیفتد، همان روز آن را حتی با 299 پوند تعویض می کنم اینجا. جامد 10/10.بتونه بدون منافذ جن. در ژانویه سال گذشته، Elf یک رژگونه تصفیه کننده منافذ را در پشت موفقیت Elf Poreless Putty معرفی کرد. بتونه بدون منافذ، اگر از آن استفاده نکرده‌اید، یک مومیایی بافت مخملی است که با اسکوالن آغشته شده است که روی پوست می‌چرخد تا ظاهری صاف‌تر به آن بدهد. اگر به دنبال پایانی بی عیب و نقص نهایی هستید، هر گونه منافذ قابل مشاهده را به طور موثری صاف می کند، اگرچه در صورت فرورفتگی های شدید، انتظارات خود را مدیریت کنید. همچنین فونداسیون شما را برای مدت طولانی تری روی پوست شما نگه می دارد. برای 7.20 پوند (در پیشنهاد اینجا) 8/10 آسان است.

آگوستینوس بادر کرم. من این را دو بار تست کردم، و خودم را متقاعد کردم که به نحوی از آن درست استفاده نکرده ام، اما هر دو بار، در حالی که نتایج جزئی در سفت شدن دیدم، نتوانستم با آن کنار بیایم. در واقع بین ابروهایم پوست خشکی داشتم (نشان مطمئنی از کمبود آب در من است) و در حالی که نرم و صاف می شد، احساس می کنم می توانم با یک کرم نصف قیمت بهتر عمل کنم. 125 پوند است اینجا. بنابراین، 3/10 در این مورد است: الف) ناامید کننده بودن، زیرا در حال امتحان کردن آن بودم و ب) آبرسانی کافی به پوستم نداشتم. من همچنین روغن را امتحان کردم و از نتایج فوری لذت بردم، اما طولانی تر عمل نکرد و منصرف شدم.

Revlon One Step Dryer & Volumiser از پرفروش ترین دستگاه بازمانده است – در واقع، اغلب فروخته می شود. اما، امسال هیاهو بیش از حد فراتر رفت و این دلیل بسیار خوبی دارد – عالی است. این سبک وزن است و استفاده از آن آسان است و به همان اندازه که می توانید در خانه امیدوار باشید به یک سالن آرایش نزدیک شوید. واقعا شکایتی ندارم من از سال 2017 آن را دارم و در صورت نیاز آن را با فلش تعویض می کنم. قیمت آن در اینترنت متفاوت است، اما بهترین چیزی که من پیدا کردم 39.99 پوند است اینجا. پست اصلی است اینجا.

اتو فر کننده دیجیتال 1.25 اینچی Drybar 3-Day Bender. من اصلاً با این کار موافق نبودم – یک دستگاه زیبا و براق که توسط خطای راننده از بین رفت. گردنم را دوبار سوزاندم (بنابراین پوسته پوسته شد) و احساس کردم که از یک اسلحه خطرناک به جای حلقه ساز استفاده می کنم. تقریباً غیرممکن است که بگوییم به طور غیرمعمولی غیرقابل تحمل است یا اینکه من بسیار بی کفایت هستم، بنابراین برای این استایلر زرد روشن که امسال همه صفحات مجله را به خود اختصاص داد، نتیجه غیرقابل قطعی است. 129 پوند است اینجا و من به شما پیشنهاد نمی کنم که با آن مقابله کنید، مگر اینکه در ماشین های فرکننده تجربه داشته باشید – این برای یک مبتدی نیست و من پیشنهاد کردم که آن را به روابط عمومی بازگردانم.

Lashify Review انگلستان

کیت اکستنشن Lashify Lashify. من این را در ماه می امتحان کردم، متقاعد شدم که شکست خواهم خورد، اما این یک سیستم بسیار بسیار ساده است که بسیار خوب کار می کند. یک باند را به قسمت زیرین مژه های خود بزنید و به آرامی مژه ها را (که در ردیف های کوچک قرار می گیرند) با موچین روی باند قرار دهید. واقعاً آسان است، مژه‌ها پرپشت و تیره به نظر می‌رسند و ماندگاری خوبی هم داشتند. اگر می‌خواهید آخرین چیزی که می‌خواهید هیچ روغنی به چشم‌هایتان نرسد، باید مراقب باشید که اگر سایه یا کرم سایه می‌پوشید آسان نیست و می‌توانید روز بعد انتظار داشته باشید که چند عدد روی بالش خود پیدا کنید. بازگرداندن آنها آسان است، اما باید آماده باشید که تلاش کنید. من به آن 7/10 برای تعهدی که برای استفاده طولانی مدت نیاز دارد برای 9/10 برای یک بار استفاده گاه به گاه می دهم. قیمت این کیت 115 پوند است اینجا. پست کامل است اینجا.

مراقبت از پوست با دستور Glow. آخرین ترند TikTok از این برند، قطره شبنم نیاسینامید براق هندوانه است که در ماه سپتامبر امتحان کردم. با دادن یک شبنم فوری به پوست که شبیه عرق یا روغن نیست، بلکه بیشتر درخشش می کند، به هیاهوها پاسخ می دهد. دارای رایحه ملایم هندوانه است، بلافاصله پوست را نرم می کند و زیر آرایش به خوبی عمل می کند، اگرچه قوی ترین نقطه آن درخشندگی به پوست برهنه است. قطعاً انتظارات را برآورده می کنم، بنابراین به 10/9 می رسد.

Nuface Mini. من این را چند ماه پیش تست کردم و راستش نتوانستم با آن کنار بیایم. این نوید پوست صورت برجسته و رنگ شده را می دهد. علیرغم استفاده از آن طبق دستورالعمل در طی چند هفته، نمی توانستم دست روی قلب بگویم که تفاوتی در رنگ پوست دیدم. فکر می‌کنم در بهترین زمان برای وسوسه شدن هستم زیرا (عدم استحکام) پوست آشکارتر می‌شود، اما یا زمان زیادی طول می‌کشد تا نتیجه‌اش (ماه‌ها و ماه‌ها) باشد یا نتایج آنقدر کوچک هستند که قابل مشاهده نیستند. در این صورت فایده ای ندارد استفاده از این ابزار به اندازه کافی آسان است – لازم نیست به ژل پرایمینگ برند Nuface بچسبید، اما در حین ماساژ از هیچ محصول مبتنی بر روغن استفاده نکنید. من چندین نظر مصرف کننده در مورد توقف کار ابزار پس از مدت کوتاهی دیده ام، اگرچه چندین مورد را نیز دیده ام که مردم از نتایج بسیار راضی هستند. این 5/10 است زیرا می‌خواهم اطلاعاتی را در مورد نحوه عملکرد آن روی پوست‌های مسن‌تر که به راحتی پوست‌های جوان‌تر به حالت اولیه باز نمی‌گردند، ببینم. Nuface Mini به جای 170 پوند، 110 پوند پیشنهاد می شود اینجا.

بنابراین، این گردآوری محصولات تبلیغاتی امسال من است – من قصد دارم پس از تعطیلات سال نو، پست محصولات مورد علاقه امسال را انجام دهم.

افشای شفافیت

تمام محصولات به عنوان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  کافه مارک جیکوبز امگا سه