آیا زخم های شما پس از کاهش پستان در مردان قابل مشاهده خواهد بود؟


برای بسیاری از مردان ، جراحی کاهش پستان در مردان می تواند به بهبود دیدگاه جسمی و عاطفی آنها کمک کند. اما با وجود میزان رضایت بالا پس از جراحی ژنیکوماستی، برخی از مردان هستند که به دلیل وجود زخم پس از جراحی مردد باقی می مانند.

گرچه وجود زخم صفر پس از جراحی کاهش پستان در مردان تقریباً غیرممکن است ، یک جراح پلاستیک ماهر از خطوط طبیعی شما برای پنهان کردن آنها استفاده می کند.

انواع اسکارهای کاهش پستان در مردان

اندازه و جای اسکار شما به نوع جراحی مورد نیاز شما بستگی دارد. برخی از مردان فقط برای کاهش بافت چربی به لیپوساکشن نیاز دارند. در این موارد پیش آگهی ایجاد زخم بسیار کم است زیرا برش ها بسیار ناچیز است. با این حال ، هنگامی که جراحی گسترده تری برای از بین بردن چربی اضافی و بافت پستان و همچنین پوست شل انجام می شود ، ممکن است جای زخم بیشتر باشد.

در هر صورت ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای کمک به بهبود بهتر و ایجاد زخم بعد از آن انجام دهید جراحی ژنیکوماستی.

مدیریت اسکار پس از جراحی

اسکارهای ژنیکوماستی در واقع هیچ تفاوتی با هر اسکار ندارند. وقتی از محل های برش خود به درستی مراقبت می کنید ، خطر ایجاد یک زخم برجسته و ضخیم را کاهش می دهید.

محل برش را تمیز نگه دارید

هر چه اطمینان بیشتری از تمیز بودن محل برش داشته باشید ، احتمال ورود آلودگی و باکتری و ایجاد عفونت کمتر است. عفونت ها باعث بهبودی طولانی مدت می شوند که می تواند زخم را بدتر کرده و بافت اسکار بیشتری ایجاد کند.

از فعالیتهای سنگین پرهیز کنید

فعالیت هایی که باعث می شوند پوست به اطراف محل برش شما بکشد ، می تواند باعث ایجاد یک زخم ضخیم تر و بلندتر شود. جراح پلاستیک شما رهنمودهایی را در مورد مدت زمان صبر قبل از انجام فعالیتهای شدیدتر ، که ممکن است در طی چند هفته باشد ، ارائه می دهد.

یک سبک زندگی سالم را دنبال کنید

اگر قبلاً نمی دانید که خوردن صحیح و عدم استعمال سیگار ، مزایای زیادی را به همراه دارد ، می توانید شفابخشی مناسب را به لیست اضافه کنید. خوردن غذاهای سالم بدن شما را با مواد مغذی مناسب تأمین می کند بنابراین می توانید روند بهبود طبیعی بدن خود را به حداکثر برسانید.

قرار گرفتن در معرض آفتاب را به حداقل برسانید

هنگامی که شما خود را افشا می کنید جای زخم کاهش پستان به خورشید ، احتمالاً دچار هایپرپیگمانتاسیون خواهید شد که می تواند جای زخم های شما را بیشتر نمایان کند. این یک روش خوب است که حداقل 6 ماه جای زخم خود را پوشانده و با کوشش از ضد آفتاب استفاده کنید.

دستورات دکتر را دنبال کنید

جراح پلاستیک شما روش های مبتنی بر شواهد را برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نتایج فراهم کرده است. این دستورالعمل های بعد از عمل معمولاً شامل می شوند مراقبت از زخم و درمان اسکار. حتماً آنها را دنبال کنید و اگر سوالی دارید یا در مورد روند بهبودی خود تردید دارید ، با مطب جراح تماس بگیرید. آنها می خواهند شما به همان اندازه که شما می توانید بهترین نتیجه ممکن را داشته باشید.

نقش ژنتیک

نکته کلیدی دیگری که باید هنگام فکر کردن در مورد جای زخم پس از کاهش سینه در مردان در نظر بگیرید ، این است که به طور کلی چگونه زخم های بدن شما ایجاد می شود. ژنتیک در صاف و باریک بودن یا ضخیم تر بودن و برجستگی بیشتر نقش مهمی دارد.

در حالی که در زمینه ژنتیک نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید ، اما می توانید به بدن خود پشتیبانی مناسبی برای بهبودی مناسب بدهید. مهم است که جوانب مثبت و منفی انجام عمل جراحی ژنیکوماستی را بسنجید و نگرانی های خود را در مورد جای زخم در نظر بگیرید. برای بسیاری از مردان ، توانایی پوشیدن راحت لباس و بیشتر بودن به شکل خود اطمینان دارند بیشتر از جای زخم است.

اگر قصد جراحی ژنیکوماستی را دارید ، به یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره که تجربه انجام کاهش پستان در مردان را دارد مراجعه کنید و از آنها بپرسید که پس از کاهش پستان در مردان ، از جمله جای زخم بعد از جراحی ، چه انتظاری دارید.

خلاصه

آیا زخم های شما پس از کاهش پستان در مردان قابل مشاهده خواهد بود؟

نام مقاله

آیا زخم های شما پس از کاهش پستان در مردان قابل مشاهده خواهد بود؟

شرح

آیا نگران جای زخم پس از کاهش پستان در مردان هستید؟ دکتر دیوید دلینگر ، جراح پلاستیک از جراحی پلاستیک ، نکات و حقایقی را در مورد زخم های ژنیکوماستی بیان می کند.

نویسنده

دکتر دیوید دلینگر

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر