آیا من برای لیفت گردن مرد کاندید هستم؟


آ لیفت گردن مستقیم برای آقایان روشی است که برای کمک به مردانی که با افتادگی در وسط گردن اذیت می شوند ، طراحی شده است. نامزدهای این روش غالباً از پوستی شل در وسط گردن رنج می برند و ممکن است عضله پلاتیسما را باند بزنند که خود را به صورت پری در گردن نشان می دهد. معمولاً بیماران از نمای جانبی متوجه پوست اضافی می شوند. بهتر است تحت هر گونه آزمایش قرار گرفته باشید کاهش عمده وزن قبل از عمل.

روش چگونه انجام می شود؟

این روش با بی حسی موضعی و مقداری آرام بخشی ، معمولاً با برخی قرص های آرامش بخش برای آرامش اعصاب انجام می شود. شما در طول عمل بیدار هستید و خود تنفس می کنید. نیازی به بیهوشی عمومی نیست!

برش کجاست؟

برش به شکل یک کوزه است زیر چانه به سمت سیب آدامز پایین می آیید. قبل از عمل جراح شما پوست اضافی را اندازه گیری می کند و این میزان پوستی است که با جراحی برداشته می شود.

آیا جای زخم باقی می ماند؟

در هر زمان برشی وجود دارد که جای زخم ایجاد می کند. در بیشتر بیماران اسکار به سختی قابل مشاهده است. ما پوست را به طور گسترده تضعیف می کنیم تا تنش ایجاد شده بر روی پوست را از بین ببریم. دکتر رییس همچنین مطمئن می شود که پوست را جاودانه می کند ، بنابراین به خوبی بهبود می یابد. سپس باید آن را در معرض آفتاب قرار ندهید و می توانید از کرم سیلیکون برای بهبود جای زخم استفاده کنید. در اکثر بیماران اسکار به سختی قابل مشاهده است.

علاوه بر این دکتر رییس برش را شکسته و شکلی می کند که به شکل Z باشد. این امر باعث می شود که درک مردم با چشم غیر مسلح سخت تر شود زیرا بینایی افراد به سمت خطوط مستقیم جذب می شود. خطوط شکسته تر دشوارتر است.

چرا مردان کاندیداهای ایده آل هستند؟

این روش برای مردان ایده آل است زیرا آنها چنین هستند پوست ضخیم تر در گردن آنها. علاوه بر این مردان فولیکول های مو دارند که می توانند جای زخم را با ریش خود پنهان کنند. همچنین جایگزینی سریعتر برای لیفت صورت است.

لیفت گردن مستقیم چه تفاوتی با لیفت صورت دارد؟

برش برای لیفت مستقیم گردن با a متفاوت است لیفت صورت. برش برای لیفت صورت در خط مو قرار می گیرد. در مردان این بدان معنی است که پوست دارای مو پشت گوش حرکت می کند و شما باید در آنجا اصلاح کنید. این ناراحتی عمده ای نیست ، اما چیزی است که بیماران باید درباره آن بدانند. لیفت مستقیم گردن با قرار دادن برش در مرکز از این امر جلوگیری می کند. هر دو روش به جراح این امکان را می دهد تا عضلات وسط گردن را سفت کند.

بهبود چگونه است؟

بهبود بسیار ساده است. این یک روش بسیار دردناک نیست. نکته اصلی این است که اگر ما جراحی پلاستیک ماپلاستی را انجام می دهیم ، یعنی سفت شدن عضلات در وسط گردن ، باید به مدت 14 روز گردن خود را ثابت نگه دارید تا از بخیه زدن بدون بخیه جلوگیری کنید. ما به شما توصیه می کنیم که برای جلوگیری از حرکت استخوان فک ، در ابتدا غذاهای نرم بخورید. در غیر اینصورت مجبورید به راحتی این کار را انجام دهید ، چند نمایش خوب برای تماشا و لذت بردن از آنها پیدا کنید.

خلاصه

آیا من برای لیفت گردن مرد کاندید هستم؟

نام مقاله

آیا من برای لیفت گردن مرد کاندید هستم؟

شرح

نامزدهای این روش اغلب پوستی شل در وسط گردن دارند و ممکن است عضله پلاتیسما را باند بزنند که خود را به صورت سیری نشان می دهد.

نویسنده

دکتر. هانی ریس

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر