اداره کار قوانینی اضطراری برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از Covid صادر می کند


مقامات وزارت کار روز پنجشنبه وضعیت اضطراری موقت را اعلام کردند استاندارد برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی ، گفت: آنها از “شیوع جدی ویروس کرونا” در محل کار با “خطر جدی” روبرو هستند.

این استاندارد جدید کارفرمایان را ملزم می کند کارگرانی را که دارای covid-19 هستند از محل کار خود خارج کنند ، کارگران را از قرار گرفتن در معرض پوست در محل کار مطلع کنند و شرایط کارفرمایان را برای گزارش مرگ کارگران یا بستری شدن در بیمارستان ها به سازمان ایمنی و بهداشت شغلی تقویت کنند.

جیم فردریک ، دستیار معاون وزیر کار در امور ایمنی و بهداشت شغلی گفت: “اینها کارگرانی هستند که برای مراقبت از ما و حفظ زندگی ما روز به روز به کار خود ادامه می دهند.” “و ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه تلاش خود را برای بازگرداندن لطف برای محافظت از آنها انجام می دهیم.”

قوانین جدید قرار است بلافاصله پس از انتشار در ثبت نام فدرال به اجرا درآید و انتظار می رود حدود 10.3 میلیون کارگر بهداشتی در سراسر کشور تحت تأثیر قرار دهند.

دلایل دولت برای دلیل جدید قوانین استناد می کند کار KHN و گاردین در شمارش معاملات بیش از 3600 مراقبت های بهداشتی مرگ و میر تا 8 آوریل. روزنامه نگاران مرگ و میرهای بسیار بیشتر از تعداد محدود توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها را ثبت کرده اند ، که در ماه مه 1611 مرگ را در فرم های گزارش موارد که اغلب ناقص بودند ، به ثبت رسانده است.

گمشده در خط مقدم پروژه مستند است تماس های اولیه برای محافظت تنفسی بهتر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نسبت به ماسک های صورت شل ، شکایت های جدی از کارگران بیمارستان به OSHA اشاره کرد که رسیدگی نکرد و شکست های مکرر کارفرما را نشان داد دهها گزارش مرگ کارگران این همچنین دریافت که کارفرمایان مراقبت های بهداشتی هستند اغلب اوقات در اطلاع کارگران از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا در کار.

READ  مجموعه سرنوشت وسوسه انگیز MAC | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

استاندارد جدید برخی از این مشکلات را برطرف می کند.

طبق این قوانین ، کارگران هنگام تماس با افرادی که مشکوک یا تایید شده از کووید هستند ، باید از دستگاه تنفس کش N95 یا الاستومری استفاده کنند. آنها الزامات مربوط به ثبت سوابق کارفرمایی را تقویت می کنند و می گویند که کارفرمایان باید کلیه موارد کارگری را مستند کنند (بدون در نظر گرفتن اینکه مربوط به کار بوده اند) و مرگ های ناشی از کار را حتی اگر بیش از 30 روز پس از مواجهه رخ دهند ، گزارش دهند.

تا پیش از این ، کارفرمایان فقط در صورت بستری شدن در طی 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض محل کار ، مجبور به گزارش بستری شدن در بیمارستان بودند. اکنون باید تمام موارد بستری در حفره مربوط به کار گزارش شود. این قوانین همچنین اطلاع رسانی در مورد قرار گرفتن در معرض همکار بیمار ، بیمار یا مشتری را در صورتی که کارگر از دستگاه تنفسی استفاده نکرده است.

قانون جدید چیزهای زیادی را می توان دوست داشت – به استثنای زمانبندی ، طبق گفته باربارا روزن ، نایب رئیس اتحادیه متخصصان بهداشت و کارمندان متفقین در نیوجرسی.

او گفت: “کمی دیر است.” “اگر ما در آغاز این کار را داشتیم ، این می توانست جان بسیاری از افراد و رنج بسیاری را که برای کارگران بهداشتی و احتمالاً بیماران در بیمارستان ها به دلیل شیوع آن تحمیل شده است ، نجات دهد.”

وی گفت كه از این شرط كه حقوق كارگران هنگام انزوا با كووید جدا شود و كارفرمایان با جزئیات غیرمدیر ، برنامه كوفی مفصلی تهیه كنند خوشحال است.

READ  اتفاقی که پس از خودکشی در دانشگاه رخ می دهد نیز نوعی پیشگیری است

روز بعد از روی کار آمدن وی ، رئیس جمهور جو بایدن یک نامه صادر کرد فرمان اجرایی از OSHA خواستار “اقدام سریع برای کاهش خطر ابتلا به کارگران COVID-19 در محل کار” شود. قاعده بوده است انتقاد کرد برای دیر رسیدن – که در مورد آن مقامات وزارت کار در یک فراخوان مطبوعاتی گفتند که تدوین چنین استانداردهایی معمولاً سالها طول می کشد ، نه ماه ها. همچنین به دلیل عدم تصویب الزامات کارفرمایان خارج از مراقبت های بهداشتی مورد استهزا قرار گرفته است.

بر اساس بیانیه دیوید مایکلز ، مدیر سابق OSHA و استاد با این همکاری ، “عدم موفقیت OSHA در صدور استاندارد اختصاصی COVID در سایر صنایع پر خطر ، مانند فرآوری گوشت و مرغ ، اصلاحات ، پناهگاه های بی خانمان و مmentsسسات خرده فروشی ناامید کننده است.” دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه جورج واشنگتن. “اگر قرار گرفتن در این محل کار کنترل نشود ، آنها همچنان محرک مهم عفونت ها هستند.”

قانون جدید همچنین 67000 شکایت از کارگران را در طول بیماری همه گیر ذکر کرده است ، “بیشتر از هر صنعت دیگری شکایات مربوط به مراکز بهداشتی است.” این قانون از کارگران در برابر انتقام جویی برای ماندن در خانه در هنگام مریضی با پوسته محافظت می کند ، و کارفرمای خود را در مورد خطر پوکی هشدار می دهد یا از حقوق خود تحت قانون اضطراری استفاده می کنند.

از تاریخ 7 مارس ، حدود نیمی از کارکنان بهداشت و درمان گفتند که حداقل دوز اول واکسن کوویید را دریافت کرده اند ، نظرسنجی KFF – واشنگتن پست. حدود یک سوم از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار اطمینان کردند که آیا واکسن می زنند یا خیر. این موضوع خصوصاً در هوستون ، جایی که کارگران بودند ، بحث برانگیز بوده است در یک بیمارستان اعتراض خود را نسبت به وظیفه واکسن کارفرمای خود آغاز کردند.

قوانین جدید برخی از محل های کار بهداشت و درمان مستقر در مطب را که در آن همه کارمندان واکسینه می شوند و اقدامات لازم برای غربالگری افراد مبتلا به بیماری احتمالی معاف است. خلاصه قانون تخمین می زند که اقدامات از 776 مرگ و 295000 عفونت جلوگیری کند.

قانون جدید نیز آن را می گوید “OSHA را قادر می سازد تا مجازاتهای معناداری را برای تخلفات عمدی یا فاحش صادر کند ، بنابراین اجرای بهتر و بازدارندگی موثرتر در برابر کارفرمایانی که عمدا ایمنی کارکنان را نادیده می گیرند ، تسهیل می کند.”

کریستین کربن گفت که این تدابیر برای مادرش ، باربارا بیرچنو ، 65 ساله ، پرستار بیمارستان نیوجرسی که از اعضای خانواده خواسته بود قبل از اینکه بیمار شود و بعداً درگذشت ، دستکش های باغبانی و کیسه های زباله را برای خدمت به عنوان تجهیزات محافظتی شخصی جمع کنند ، خیلی دیر انجام شد. 15 آوریل 2020. هنوز هم ، او گفت ، این یک مرحله ضروری است.

وی گفت: “اگر یک پوشش نقره ای وجود داشته باشد ،” من خوشحالم که از این فاجعه نکات مثبتی برای افراد باقی مانده به وجود می آید. “

این داستان توسط تولید شده است KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.