ایمپلنت های سینه نمکی یا سیلیکونی؟ کدامیک بهتر است؟


یکی از اولین س questionsالاتی که زنان هنگام برنامه ریزی از خود می پرسند تقویت سینه این است ، “چه نوع کاشت پستان باید انجام دهم؟” اگر قبلاً تحقیق خود را شروع کرده اید ، احتمالاً می دانید که دو نوع کاشت سینه وجود دارد: سالین و سیلیکون. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد جوانب مثبت و منفی هر یک در دسترس است ، بسیاری از زنان هنوز نسبت به انتخاب خود گیج می شوند.

از این راهنما برای کمک به شما در درک بهتر تفاوتهای کلیدی بین کاشت سینه با نمک نمک و سیلیکون استفاده کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک می تواند بهترین نوع کاشت پستان برای شما باشد.

کاشت نمک در مقابل کاشت سیلیکون: تفاوت چیست؟

تفاوت اصلی بین کاشت های نمکی و سیلیکونی این است که ایمپلنت های نمکی از یک پوسته خارجی تشکیل شده است که به جیب پستان وارد شده و سپس با یک محلول نمکی پر می شود ، در حالی که ایمپلنت های سیلیکون از قبل با یک ماده سیلیکونی پر می شوند.

به طور کلی ، برخی از خانم ها دریافتند که ایمپلنت های سیلیکون بیشتر از ساقه های سالین شبیه سینه های طبیعی هستند و احساس می شوند ، اگرچه کاشت های نمکی ممکن است عوارض بالقوه کمتری نسبت به کاشت های سیلیکون داشته باشند.

در زیر چند سوال و پاسخ متداول در مورد کاشت نمکی و سیلیکون آورده شده است.

1. کدام نوع ایمپلنت ایمن تر است؟

ایمپلنت های سینه و سیلیکون به طور کلی ایمن در نظر گرفته می شوند. با این حال ، برخی گزارش های اخیر نگرانی های احتمالی در مورد ارتباط بین یک نوع کاشت سینه سیلیکون (سطح بافت) و برخی مشکلات سلامتی را ایجاد کرده است. اگرچه تحقیقات بیشتری برای تعیین وجود این نگرانی ها لازم است ، بهتر است قبل از تقویت پستان ، تمام خطرات احتمالی را با جراح پلاستیک خود در میان بگذارید.

علاوه بر این ، برای تشخیص پارگی با ایمپلنت های سیلیکونی ، MRI لازم است ، در حالی که پارگی محلول نمکی بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود.

2. کدام نوع ایمپلنت گران است؟

کاشت سیلیکون معمولاً هزینه بیشتری نسبت به کاشت شور دارد. با این حال ، اگر روی کاشت های سیلیکون قرار می گیرید ، به دلیل تفاوت قیمت فقط نمک را انتخاب نکنید.

صرف هزینه اضافی در حال حاضر برای کاشت سیلیکون و دوست داشتن نتایج خود بسیار بهتر از پرداخت هزینه یک a خواهد بود تجدید نظر در افزایش پستان در جاده ها چون به جای نمک نمک می خواهید کاشت سیلیکون انجام دهید.

3. کدام نوع ایمپلنت بیشتر طول می کشد؟

دستورالعمل های مراقبت های بعد از جراح پلاستیک خود را دنبال کنید تا به ماندگاری بیشتر کاشت پستان کمک کنید.

ایمپلنت های نمکی و سیلیکونی می توانند 10 تا 20 سال یا بیشتر قبل از آن دوام داشته باشند ممکن است نیاز به تعویض باشد. توجه داشته باشید که هیچ یک از دو نوع کاشت لزوماً دائمی نیست.

طول عمر کاشت پستان شما به عوامل مختلفی از جمله سن ، ژنتیک و عادت های زندگی شما بستگی دارد.

4. چگونه می توان فهمید که سالین یا سیلیکون برای من بهترین است؟

برنامه مشاوره با یک جراح پلاستیک مجرب که می تواند مزایا و معایب هر نوع را با شما تجربه کند ، به اهداف شما گوش فرا دهد و برای وضعیت منحصر به فرد شما توصیه های حرفه ای ارائه دهد.

شما همچنین می توانید کاشت های مختلف را امتحان کنید ، از ابزارهای سایزر استفاده کنید ، به عکس های قبل و بعد نگاه کنید و در هنگام مشاوره نمونه هایی از هر نوع کاشت پستان را ببینید تا درک بهتری از تفاوت بین آنها داشته باشید.

در نهایت ، این تصمیم ترجیحات شخصی شما را کاهش می دهد ، بنابراین با جراح پلاستیک خود کار کنید تا یک طرح افزایش پستان ایجاد کنید که به شما در دستیابی به نتیجه ای که در ذهن دارید کمک کند.

خلاصه

ایمپلنت های سینه نمکی یا سیلیکونی؟  کدامیک بهتر است؟

نام مقاله

ایمپلنت های سینه نمکی یا سیلیکونی؟ کدامیک بهتر است؟

شرح

بهترین نوع کاشت پستان چیست؟ دکتر اریک ماریوتی ، جراح پلاستیک دارای مجوز تخته ، تفاوت بین سالین و سیلیکون را توضیح می دهد.

نویسنده

دکتر اریک ماریوتی

نام ناشر

اسموتی زیبایی

آرم ناشر