بالم لب مایع وستمن آتلیه Squeaky Clean

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] مومیایی کننده ها و براق کننده های لب کاملا مورد علاقه من هستند – یکی از س questionsالاتی که در مورد رنگ لب بسیار درباره من پرسیده شده این است که آیا آنها تمام روز باقی می مانند و احساس من این است ، چرا شما می خواهید؟ نیمی از لذت در برنامه است. این چیز دیگری است وقتی چیزی 12 ساعت پوشیدن را ارائه می دهد (از نظر من غیرممکن است و همچنین ادعای سوال برانگیزی است زیرا هرگز مشخص نیست که آیا مارک ها به معنای ظاهر کامل بعد از 12 ساعت است یا آخرین علف های باقی مانده که البته ممکن است ممکن است)

مرهم لب مایع تمیز وستمن آتلیه Squeaky

فرمول جدید بالم های لب مایع Westel Atelier Squeaky Clean Liquid قطعاً یک سطح بالاتر از متوسط ​​براق کننده یا مرهم شماست. احساس می کنم از نظر بافت و شفافیت رنگدانه ها مقدار زیادی از مارک های آسیایی مانند Shiseido یا Shiro گرفته شده است.

مرهم لب مایع تمیز وستمن آتلیه Squeaky

دو سایه ای که من در اینجا دارم Chou Chou (صورتی کم رنگ) و Garconne است که هر دو کاملاً پوشیدنی هستند. این ترکیب بسیار خوبی از روغن ها از جمله جوجوبا ، بادام ، آرگان و شی است که از نظر احساس بسیار بالایی است. لیست مواد تشکیل دهنده ، کارمین را اعلام می کند ، اما همچنین آزمایش حیوانات را انجام نمی دهد و من نمی توانم دقیقاً چگونه مربعات آن را بررسی کنم. منظورم این است که من نگاه کردم اما واقعاً مشخص نیست – یک لیست معافیت وجود دارد که حاکی از آن است که کدام محصولات وگان نیستند اما اینها روی آن نیستند که من تصور می کنم یک خطا است. با این وجود هیچ سیلیکونی ، روغن معدنی یا پارابن وجود ندارد. بنابراین ، بافت نرم و لطیف است و همچنین نرم کننده لب است.

READ  اپلیکیشن موبایل جدید قصد دارد شکاف ارتباطی افراد مبتلا به ASD را پر کند
بالم لب مایع وستمن آتلیه Squeaky Clean

من هر دو این سایه ها را دوست دارم اما شفاف هستند – آنها رنگی هستند و نه نوع بسته بندی شده و نوع لب رنگی. آنها با هزینه 35 پوند هرچقدر لوکس احساس می کنند – گلوله ها وزن دارند بنابراین احساس خوبی در دست ایجاد می شود و توجه به جزئیات روی بسته بندی وجود دارد. بالم های لب مایع Westman Atelier Squeaky Clean بسیار قدیمی تر هستند – ناگهان لب ها بدون آن حجاب مغذی کمی لخت می شوند. من نمی توانم ذائقه آنها را تشخیص دهم که بسیار عالی است زیرا کسی در پایین خط گفت ، بیایید نعنا یا وانیل در آنها نگذاریم که دلیل جشن است! اگر بعد از پوشیدن رنگ تمایل به خشکی لب دارید ، این احتمالاً هم در پیشگیری و هم در درمان جواب خواهد داد. شش سایه برای انتخاب وجود دارد اینجا. غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.