بایدن قانون کاهش نیکوتین را برای شرکت های دخانیات اعلام می کند

سه شنبه، 21 ژوئن 2022 (اخبار هلث دی)

قانون جدیدی که شرکت‌های دخانیات را ملزم می‌کند سطح نیکوتین موجود در سیگار را کاهش دهند، می‌تواند روز سه‌شنبه توسط دولت بایدن صادر شود.

فردی با آگاهی از این قانون که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد، گفت این قانون که تأثیر بی سابقه ای در کاهش مرگ و میر ناشی از سیگار دارد، به عنوان بخشی از مجموعه اقدامات نظارتی برنامه ریزی شده فدرال که دو بار در سال منتشر می شود، رونمایی می شود. واشنگتن پست.

این سیاست، که نیکوتین موجود در سیگار را به سطوح حداقل یا غیراعتیادآور کاهش می‌دهد، به خوبی با هدف اصلی کاخ سفید – کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان – مطابقت دارد. به عنوان بخشی از retooled مهتاب سرطان رئیس جمهور جو بایدن در فوریه اعلام کرد که وعده داده است که میزان مرگ و میر ناشی از سرطان را تا 50 درصد در ربع قرن آینده کاهش دهد.

سالانه حدود 480000 آمریکایی بر اثر سیگار کشیدن جان خود را از دست می دهند و مصرف دخانیات همچنان به عنوان عاملی باقی می ماند. علت اصلی مرگ و میر قابل پیشگیری در ایالات متحده.

اعلام قانون جدید فقط اولین قدم در یک فرآیند طولانی خواهد بود پست گزارش شده است. ممکن است حداقل یک سال طول بکشد تا سازمان غذا و داروی ایالات متحده، که محصولات تنباکو را تنظیم می کند، در واقع یک قانون پیشنهادی را صادر کند. پس از آن، FDA باید نظرات عمومی را قبل از صدور یک قانون نهایی بررسی کند.

READ  بیرکس در میان تصاحب زمین با هزینه های میلیاردی در Covid Relief به صنعت تمیز کردن هوا پیوست

هر مخالفتی می‌تواند این تلاش‌ها را به تأخیر بیندازد یا از مسیر خارج کند – به‌ویژه اگر این مقررات قبل از ترک بایدن تکمیل نشده باشد. صنعت دخانیات، که مطمئناً با اقدام جدید مبارزه می کند، می تواند از نظر قانونی هرگونه مقررات نهایی را به چالش بکشد.

دکتر اسکات گوتلیب، اولین کمیسر سازمان غذا و داروی دولت ترامپ، زمانی گفت که می خواهد سطح نیکوتین را به عنوان بخشی از سیاست گسترده تر تنباکو کاهش دهد و آژانس اولین قدم را برداشت در سال 2018 با انتشار اطلاعیه جمع آوری اطلاعات. اما این ایده پس از خروج گوتلیب از دولت در بهار 2019 کنار گذاشته شد پست گزارش شده است.

گوتلیب گفت: «یک قوس طولانی برای سیاست‌گذاری عمده وجود دارد و تعهد دولت بایدن به پیشبرد این تلاش به معنای انجام آن خواهد بود». پست.

میچ زلر، که اخیراً به عنوان مدیر مرکز محصولات تنباکو FDA بازنشسته شد، اذعان کرد که ممکن است سال ها طول بکشد تا چنین قانونی اجرایی شود.

زلر: “مهم ترین سیاست های تغییر دهنده بازی زمان زیادی می برد، اما ارزش صبر کردن را دارد، زیرا در پایان روز، تنها سیگاری که در دسترس خواهد بود قادر نخواهد بود نسل های آینده کودکان را معتاد کند.” گفت پست.

پت فولان مرکز کنترل تنباکو نورث ول را در لیک سوکس، نیویورک مدیریت می کند. او معتقد است که “این اقدام مهم ترین تاثیر خود را بر جوانانی که برای اولین بار سیگار می کشند خواهد داشت. با نیکوتین کمتر، نوجوانان ممکن است به این سرعت معتاد نشوند.”

READ  رنگ خورشیدی براق کننده | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

فولان گفت از سوی دیگر، حرکت به سمت پایین آوردن سطوح نیکوتین می تواند در میان سیگاری های مسن نتیجه معکوس داشته باشد. آنها ممکن است به سادگی با مصرف سیگار بیشتر در روز میزان مصرف خود را افزایش دهند.

متیو مایرز، رئیس کمپین برای کودکان بدون دخانیات، به آن گفت پست کاهش سطح نیکوتین “بیشترین کاهش در میزان سرطان را ایجاد می کند و بزرگترین تفاوت” را در بین هر معیار بهداشت عمومی مورد بحث ایجاد می کند.

نیکوتین، یک ماده شیمیایی که به طور طبیعی در گیاه تنباکو وجود دارد، باعث سرطان نمی شود. اما خواص بسیار اعتیادآور آن، ترک سیگار را برای افراد سخت می کند، سیگاری که دود آن حاوی مواد مضری است که می تواند باعث سرطان ریه و بیماری قلبی شود.

رینولدز امریکن، یکی از بزرگترین شرکت های دخانیات کشور، بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد. پست گفت. آلتریا گفت که پس از اعلام رسمی هرگونه برنامه کاهش نیکوتین توسط دولت اظهار نظر خواهد کرد.

یک مطالعه با بودجه FDAمنتشر شده در سال 2018 در مجله پزشکی نیوانگلند، دریافت که کاهش سطح نیکوتین در سیگار می تواند تا پایان قرن جان بیش از 8 میلیون نفر را نجات دهد.
نمایش اسلاید


چگونه سیگار را ترک کنیم: 13 نکته برای پایان دادن به اعتیاد
به نمایش اسلاید مراجعه کنید

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مراجعه کنید سیگار کشیدن.

منبع: واشنگتن پست؛ پت فولان، مدیر مرکز کنترل دخانیات نورثول، لیک سوکس، نیویورک

توسط رابین فاستر خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


از جانب لوگوی WebMD

منابع ترک سیگار
راه حل های سلامت از حامیان ما