با افزایش قیمت بالاتر برای دنده ، پزشکان و دندانپزشکان می خواهند بیمه ها پرداخت کنند


SACRAMENTO – در طی شیوع همه گیر ، درمان بیماران گران شده است و پزشکان و دندانپزشکان نمی خواهند با تمام هزینه های جدید جلب توجه کنند.

به عنوان مثال ، یک جعبه 100 دستکش که در فوریه 2020 2.39 دلار قیمت دارد ، اکنون 30 دلار هزینه دارد ، گفت: دکتر جودی تیپت-وایت ، رئیس انجمن دندانپزشکی کالیفرنیا ، که یک عمل دندان پزشکی خصوصی در استاکتون دارد.

روش او قبلاً به ماسک های جراحی متکی بود که هرکدام 20 سنت هزینه دارند اما به ماسک های N95 با قیمت 2.50 دلار رسیده است. علاوه بر این ، مطب وی در حال تعیین دو یا سه بیمار کمتر در هر روز است تا بتواند فاصله فیزیکی را برآورده کند و به اعضای پرسنل زمان می دهد تا ضدعفونی کنند.

Tippett-Whyte گفت: “ما هزینه های مالی زیادی را متحمل شده ایم.” “ما نباید هزینه این کار را برای خود بپردازیم.”

استدلال او یک سوال اساسی را ایجاد می کند: چه کسی باید هزینه های همه گیری را پرداخت کند؟ آیا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باید با پروتکل های جدید دوره همه گیر یا شرکت های بیمه مقابله کنند که ممکن است هزینه های اضافی خود را به صورت حق بیمه بالاتر به مشتریان منتقل کنند؟

لابی های دندانپزشکی و پزشکان کالیفرنیا می گویند شرکت های بیمه پس از جمع آوری حق بیمه در طی همه گیر شدن پول ، اما با پرداخت مطالبات کمتر از حد معمول ، پول خود را از دست می دهند و باید قبض را پرداخت کنند. انجمن پزشکی کالیفرنیا ، که نمایندگان پزشکان است ، قانونی را تأمین کرده است که بیمه گران را ملزم به بازپرداخت هزینه های مربوط به بیماری همه گیر مانند تجهیزات حفاظت شخصی ، ضد عفونی کننده و زمان کارکنان لازم برای غربالگری علائم بیماران قبل از قرار ملاقات ، برای پزشکی و دندانپزشکی می کند.

درخواست پزشکان برای صدور صورتحساب Medicaid و Medicare برای تجهیزات و سایر هزینه های مربوط به بیماری همه گیر اخیراً در سطح فدرال انجام نشد. اما در ایالت واشنگتن ، قانون جدید با حمایت مالی لابی پزشکان ایالتی ، بیمه های خصوصی بهداشت را ملزم به بازپرداخت بخشی از این هزینه ها می کند.

گروه های تجاری بیمه با هر دو اقدام دولت مخالفت کرده اند.

بازپرداخت هزینه تجهیزات غیر پزشکی به طور معمول به عهده بیمه ها نیست ، مری الن گرانت ، سخنگوی انجمن برنامه های بهداشتی کالیفرنیا گفت.

“در اینجا ما با سطح درمان و مطب در سطح قبل از همه گیری روبرو هستیم. اکنون آنها برای پرداخت هزینه های غیرپزشکی از برنامه های اضافی می خواهند. “

صنعت بیمه همچنین به این نکته اشاره می کند که پزشکان و دندانپزشکان مجبور به پرداخت هزینه های خود در مورد PPE و سایر هزینه های مربوط به بیماری همه گیر نشده اند. از آوریل 2020 ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده 9.9 میلیارد دلار به بیش از 50،000 ارائه دهنده پزشکی کالیفرنیا از طریق صندوق امداد Provider ، از 178 میلیارد دلار موجود در سراسر کشور ، توزیع کرده است.

و بیش از 900000 مشاغل در گروه “مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی” – از جمله برخی از اقدامات پزشکی و دندانپزشکان – از مارس 2020 وام برنامه محافظت از Paycheck را از اداره تجارت کوچک دریافت کرده اند.

آ حرف از گروه های بیمه ای که با لایحه کالیفرنیا مخالف هستند ، به کمک های دیگری از جمله پیش پرداخت مطالبات بیمه ای از دولت فدرال و برنامه های بیمه ای ، کمک های بلاعوض و وام های ایالتی و برنامه هایی که توزیع PPE رایگان در برخی از روش ها را نشان می دهد اشاره دارد.

گرانت گفت: “آنها برای تأمین این هزینه ها از feds کمک زیادی کرده اند.”

شرکت های بیمه سلامت در ابتدای همه گیر شدن هنگام جمع آوری حق بیمه در حالی که بیماران مراقبت های پزشکی غیر فوری را به تعویق انداختند ، حاشیه و سود خود را سر به فلک کشیدند. وقتی مردم شروع به بازگشت به دکتر کردند ، آن ها کاهش یافتند. هنوز هم ، بزرگترین بیمه کننده پزشکی کشور ، UnitedHealth Group ، به تازگی درآمد خالص خود را برای سه ماهه اول سال 2021 اعلام کرده است 44٪ بالاتر نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته.

آلیسون هافمن ، استادی که در زمینه سیاست های بهداشتی در دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا تحقیق می کند ، اظهار داشت که او علاقه چندانی به شرکت های بیمه درمانی ندارد که “با جمع آوری حق بیمه بدون پرداخت هزینه های معمول تعداد درمان ها و پزشکان” “در یک سال گذشته ثروت خود را به دست آوردند” بازدید

هافمن گفت: “ما در حال مشاهده نوعی تعریف گسترده تر از آنچه كه بیمه درمانی ممكن است برای حفظ سلامت مردم بپردازد ، هستیم.” “هیچ چیز مانند اورژانس بهداشت عمومی نیست که بتواند این واقعیت را روشن کند که گاهی اوقات این یک داروی تجویز شده یا یک روش جراحی نیست که باعث بهبود سلامت می شود.”

اواخر سال گذشته ، انجمن پزشکی آمریکا لابی کرد مراکز فدرال خدمات مدیکر و خدمات پزشکی برای تصویب کد رویه ای که پزشکان می توانند برای صدور صورتحساب آن برنامه های بیمه عمومی برای PPE ، مواد ضد عفونی کننده ، اصلاح مطب برای دور نگه داشتن مردم و زمان کارکنان برای آموزش بیماران قبل از ویزیت و بررسی علائم آنها استفاده کنند. غالباً ، وقتی تنظیم کنندگان فدرال کد قبض جدیدی را برای Medicare و Medicaid تصویب می کنند ، بیمه های خصوصی نیز هزینه های مربوطه را بازپرداخت می کنند.

اجازه دادن به پزشکان برای تهیه این کد به آنها کمک می کند تا پروتکل های کنترل عفونت را بدون کاهش بیشتر در درآمد ، دنبال کنند نوشت به آژانس فدرال

اما طبق گفته سخنگوی آژانس ، CMS این درخواست را رد كرد و گفت كه پرداخت آن هزینه ها را به عنوان بخشی از پرداخت باقیمانده قرار ملاقات در نظر می گیرد.

در پی آن تصمیم ، دو انجمن پزشکی ایالتی خود این امر را انجام دادند.

انجمن پزشکی ایالتی واشنگتن از یک حمایت کرد قانون، که از 16 آوریل اجرایی شد ، به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا هنگام مراجعه حضوری به بیمار ، 6.57 دلار برای شرکت های بیمه خصوصی تحت نظارت دولت تنظیم کنند – علاوه بر صورتحساب برای هر خدماتی که ارائه می دهند – برای تأمین هزینه PPE اضافی ، زمان کارکنان و مواد برای انجام و انتقال آزمایشات پوکی. قوانین جدید در بقیه موارد اضطراری بهداشت عمومی اعلام شده توسط فدرال ادامه دارد.

سناتور ایالت دیوید فروکت (دی سیاتل) ، که لایحه را معرفی کرد ، گفت: برای قانونی که اتحادیه پزشکی و انجمن بیمه ایالت را در دو طرف جدول مذاکره قرار می دهد ، به طرز قابل توجهی غیرقابل بحث است.

قانون کالیفرنیا ، که هنوز مورد بحث است ، نسبت به قانون واشنگتن پایان کار بیشتری دارد.

SB 242 مبلغ یک دلار مشخص نمی کند اما نیاز به برنامه های بهداشتی خصوصی دارد که توسط دولت تنظیم می شود تا هزینه های تجاری “ضروری پزشکی” مرتبط با اورژانس بهداشت عمومی را برای اقدامات پزشکی و دندانپزشکی بازپرداخت کند.

انجمن پزشکی کالیفرنیا اعلام کرد که درآمد پزشکان از طریق پزشک یک سوم کاهش یافته در حالی که هزینه های PPE در شش ماه اول همه گیری 14 درصد افزایش یافته است ، اکتبر 2020 بررسی اعضای آن از پاسخ دهندگان این نظرسنجی ، 87٪ اظهار داشتند که نگران ماندگاری مالی خود هستند.

سخنگوی اتحادیه ، آنتونی یورک ، در مورد بیمه های بهداشت گفت: “وقتی به سود رکورددار برخی از این شرکتهای تجاری عمومی و آنچه که آنها به سهامداران خود نشان می دهند ، نگاه کنید ، این یک قطره است.” “ما تعجب نمی کنیم که برنامه ها نمی خواهند بیشتر بپردازند ، اما در نهایت این مبارزه ای است که ما در مجلس قانونگذاری خواهیم داشت.”

نویسنده آن ، سناتور ایالت جوش نیومن (D-Fullerton) ، گفت: این لایحه برای جلوگیری از بسته شدن درهای کوچک و متوسط ​​در برابر افزایش هزینه ها است. انجمن های پزشکی و دندانپزشکی ایالت هشدار می دهند که هر چیزی که هزینه و درآمد را کاهش دهد ، می تواند اقدامات کوچکتر را مجبور به بسته یا تحکیم کند ، و این امر باعث تشدید کمبود پزشک و دندانپزشک در سراسر ایالت می شود.

نیومن گفت: “آنچه من به عنوان قانونگذار انجام می دهم این است كه به عمد برخی از این هزینه های سنگین را جبران كنم تا پزشكان و اقدامات خود را از دست ندهیم.” “شرم آور خواهد بود اگر آن جوامع دسترسی خود را به خدمات بهداشتی از دست دهند.”

READ  با وجود همه صحبت ها ، واکسیناسیون کووید به افراد زونا مبتلا نمی شود