با وجود از دست دادن پول فدرال، ایالت همچنان ساکنان بیمه نشده را برای کووید آزمایش می کند – فعلا


ساکرامنتو – کالیفرنیا هنوز هم آزمایش کووید رایگان را به ساکنان بدون بیمه ارائه می‌کند، حتی اگر دولت فدرال برای پرداخت هزینه آن پول کم کند.

در حالی که کنگره بحث می کند که آیا پول بیشتری برای آزمایش رایگان اختصاص دهد یا خیر، کالیفرنیا بر برنامه هایی که قبلاً اجرا کرده بود تکیه می کند: پوشش ویژه ایالتی برای کالیفرنیایی های فاقد بیمه، آزمایش مدرسه، و آزمایش های رایگان ارائه شده توسط کلینیک ها، شهرستان ها و گروه های دیگر. اگر گزینه های رایگان وجود نداشته باشد، افراد بدون بیمه درمانی می توانند به همان اندازه پرداخت کنند چند صد دلار از جیب بسته به اینکه کجا آزمایش می شوند.

در همان زمان، تقاضا برای آزمایش جامعه – از ساکنان با و بدون بیمه – به شدت کاهش یافته است.

در پنج‌شنبه اخیر، فقط سه نفر را می‌توان یافت که در هفت سایت آزمایش در شهرستان ساکرامنتو آزمایش می‌شوند. کارکنان در این مکان‌ها – از محل آزمایش‌های انبوه سابقاً شلوغ در میدان نمایشگاه ایالتی گرفته تا یک کیوسک کوچک در پارکینگ کلیسا – گفتند به ندرت کسی دیگر حاضر می‌شود، حتی اگر آزمایش هنوز برای نظارت و کاهش شیوع کووید-19 مهم است. آنها بیشتر افراد عادی را می بینند که برای آزمایش های معمول مورد نیاز کارفرما یا مدرسه خود می آیند.

دکتر اولیویا کاسیریه، افسر بهداشت عمومی شهرستان ساکرامنتو، گفت که این شهرستان نمونه‌ها را بدون هیچ هزینه‌ای برای شهرستان به آزمایشگاه ایالتی ارسال می‌کند که به راه‌اندازی و راه‌اندازی خدمات آزمایش رایگان کمک کرده است. کالیفرنیا در حال پایان دادن به قرارداد خود با یک آزمایشگاه مرکزی است، اما ایالت می گوید که آزمایش را به شبکه ای از آزمایشگاه های تجاری منتقل می کند. مقامات ایالتی به Healthline کالیفرنیا گفتند هیچ تغییری برای بیماران ایجاد نخواهد شد.

کسیریه گفت: “من فکر می کنم ما می توانیم خدمات را در حال حاضر حفظ کنیم”، اما آینده نامشخص است.

از آغاز همه‌گیری، دولت فدرال هزینه آزمایش، درمان و واکسیناسیون افراد بیمه نشده برای کووید-19 را به ارائه‌دهندگان بازپرداخت کرده است. اما مدیریت منابع و خدمات سلامت از 22 مارس و برای واکسیناسیون در 5 آوریل، با بیان اینکه پول تمام شده است، از پذیرش ادعاهای بازپرداخت برای آزمایش ها و درمان ها خودداری کرد. دولت به ارائه دهندگان هزینه پرداخت کرده بود 36 تا 143 دلار در هر آزمون

READ  لوسیون دست و بدن ویلبربری

از آن زمان، ایالت ها و شهرستان ها مراقب نرخ های پرونده و خزانه خود هستند تا ببینند آیا می توانند به آزمایش ساکنان بیمه نشده ادامه دهند یا خیر.

در آلاباما، دکتر اسکات هریس، افسر بهداشت ایالتی، گفت که ارائه آزمایش رایگان به مردم پنج روز در هفته از طریق ادارات بهداشت شهرستان “احتمالا چیزی نیست که بتوانیم مدت طولانی تری آن را حفظ کنیم”، به خصوص در بخش های بهداشتی. ایالتی با جمعیت زیاد بیمه نشده

هریس گفت: «ما برای این افراد خدمات صفر خواهیم داشت. “و هیچ توانایی برای تشویق ارائه دهندگان برای دیدن آنها.”

کنگره در اواخر آوریل از تعطیلات باز می گردد اما ممکن است برنامه را تمدید نکند. قانونگذاران قبلاً تمدید آن را در نظر گرفتند، اما تصمیم گرفتند که پولی را برای آن در الف لحاظ نکنند قرارداد کمک مالی 10 میلیارد دلاری برای کووید که از اوایل آوریل در انتظار است.

گروه بیمه نشده کووید-19

حامیان مراقبت های بهداشتی می گویند کالیفرنیا به دلیل نحوه استفاده از یک ظرف جداگانه از بودجه فدرال، توانسته است به آزمایش رایگان برای افراد فاقد بیمه، از جمله برای ساکنان بدون اسناد قانونی ادامه دهد. با اينكه 15 ایالت دیگر حامیان بر این باورند که کالیفرنیا بیشتر از همه از حمایت های همه گیر استفاده کرده است.

در آگوست 2020، کالیفرنیا یک برنامه بیمه با پول کمک به بیماری همه گیر ایجاد کرد تا درمان ها، آزمایش ها و واکسن های مربوط به کووید را برای افراد بیمه نشده یا کسانی که برنامه های بیمه آنها این خدمات را پوشش نمی دهد، پوشش دهد. گروه بدون بیمه کووید-19 اساساً به عنوان داروی کووید عمل می کند، اما بدون نیاز به درآمد. این با برنامه سنتی Medi-Cal، کالیفرنیا Medicaid که برای افراد کم درآمد است متفاوت است.

زمانی که اورژانس بهداشت عمومی فدرال انجام شود، پوشش پایان می یابد. در 13 آوریل، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده اعلامیه اضطراری را برای 90 روز تمدید کرد و آن را تا اواسط ژوئیه.

دیوید کین، وکیل ارشد مرکز وسترن قانون و فقر، گفت که برنامه ایالتی روشی هوشمندانه برای استفاده از دلار فدرال است. اما او اشاره کرد که اشکالاتی نیز دارد. افراد قبل از اینکه بتوانند خدمات دریافت کنند باید ثبت نام کنند و خودشان نمی توانند ثبت نام کنند. فقط برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، عمدتاً بیمارستان ها و کلینیک ها، می توانند افراد را ثبت نام کنند.

کین گفت: «این برنامه هرگز به گونه ای طراحی نشده بود که به صورت مجزا وجود داشته باشد، اما اکنون اینطور شده است.»

به گفته آنتونی کاوا، سخنگوی وزارت مراقبت های بهداشتی ایالتی که مدی کال را مدیریت می کند، حدود 291,000 نفر تا 4 آوریل در این برنامه ثبت نام کرده اند. تخمین زده شده 3.2 میلیون اهالی کالیفرنیا، یا حدود 9.5 درصد از افراد کمتر از 65 سال، بیمه نیستند.

کین به مردم پیشنهاد داد که یک ارائه دهنده واجد شرایط پیدا کنند از یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط وزارت خدمات مراقبت های بهداشتی و یا با تماس با خط Medi-Nurse و در اسرع وقت ثبت نام کنید، به خصوص اگر عادت داشته باشند به یک سایت آزمایشی بروند و هیچ هزینه ای نپردازند.

کین گفت، چالش این است که افراد را قبل از اینکه بیمار شوند یا نیاز به آزمایش داشته باشند، ثبت نام کنند و برنامه را با بار بیمار اضافه شده ادامه دهند.

غربالگری دانشجویان

یکی دیگر از منابع اصلی آزمون رایگان در کالیفرنیا مدارس دولتی هستند.

کالیفرنیا بیش از 14.3 میلیون تست در خانه قبل از رفتن دانش آموزان برای تعطیلات بهاری به مدارس. مدارس نیز به نوبه خود تست های سریع را به خانواده ها دادند تا بتوانند دانش آموزان را قبل از بازگرداندن آنها به محوطه دانشگاه غربالگری کنند. ایالت برنامه مشابهی برای تعطیلات زمستانی داشت.

به گفته Primary Health، شرکتی که این برنامه را برای ایالت اجرا می کند، آزمایش زمستانی “بسیار موثر” بود. در باره 77 درصد از خانواده های K-12 به گفته این شرکت، داوطلبانه نتایج خود را به نمونه‌گیری از مدارس گزارش کردند.

علاوه بر این، ایالت با استفاده از باقیمانده پول کمک فدرال فدرال که در ابتدای همه‌گیری به ایالت‌ها پرداخت شده بود، به Primary Health پرداخت می‌کند تا بیش از 7000 سایت آزمایش رایگان – که بیشتر آنها در مدارس هستند – راه اندازی کند.

این بودجه چقدر طول خواهد کشید، مشخص نیست.

ابیگیل استودارد، مدیر کل برنامه‌های دولتی و عمومی بهداشت اولیه، گفت: «به نظر می‌رسد که دولت فدرال عقب‌نشینی می‌کند و می‌گوید این بخش از مراقبت‌های بهداشتی به مراقبت‌های بهداشتی که ما می‌دانیم برمی‌گردد.

مکالمات استودارد با مدارس خارج از کالیفرنیا در حال تغییر است. او گفت، به جای انجام آزمایش های نظارتی برای تعیین اینکه آیا ویروس در محوطه دانشگاه در حال گردش است، همانطور که کالیفرنیا انجام می دهد، بسیاری به سمت آزمایش فقط کودکان دارای علائم حرکت می کنند.

به عنوان مثال، بهداشت اولیه فعالیت می کند در مینه سوتا، جایی که مدارس در حال درخواست کمک هزینه برای تأمین مالی آزمون هستند و تصمیم می گیرند که آیا این آزمون برای دانش آموزان بیمار، افراد سالم یا فقط کارکنان باشد.

تست رایگان محلی

آزمایش رایگان هنوز در کالیفرنیا از طریق برخی از بیمارستان‌ها، کلینیک‌های محلی، بخش‌های بهداشت محلی و شرکت‌های خصوصی که با ایالت کار می‌کنند در دسترس است، اگرچه مدت زمان باقی ماندن این گزینه‌ها مشخص نیست.

در شهرستان ساکرامنتو، از دست دادن بودجه فدرال برای آزمایش افراد بدون بیمه تا کنون بیشتر مورد توجه قرار نگرفته است. کسیریه گفت: “امید ما این است که خدمات و منابع کافی در جامعه داشته باشیم که از بین رفتن پوشش اضافی تاثیر زیادی نداشته باشد.”

اداره بهداشت شهرستان هنوز هم به افراد فاقد بیمه آزمایش اجتماعی رایگان ارائه می دهد هر روز در کلیساها یا مراکز اجتماعی.

اما ممکن است پیدا کردن آنها سخت تر شود. شرکت آزمایشی Curative قبلاً آزمایش‌های PCR آزمایشگاهی و سریع آنتی‌ژن را در سراسر ایالت ارائه می‌کرد، اما اکنون که بودجه فدرال تمام شده است، تنها آزمایش‌های PCR را به افراد فاقد بیمه ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین تعداد سایت های خود را از 283 سایت در 14 آوریل به 135 در 19 آوریل کاهش داده است.

در برخی از ایالت ها، Curative یا آزمایش افراد فاقد بیمه را متوقف کرده است – یا برای هر آزمایش 99 تا 135 دلار از آنها دریافت می کند.