با وجود واکسن بودن واکسن ، موارد Covid 83٪ در میان کارکنان خانه سالمندان کاهش می یابد

[ad_1]

جوان فیلیپس ، دستیار مجاز پرستاری در خانه سالمندان فلوریدا ، عاشق شغل خود بود اما از خطر رفتن به کار در همه گیر وحشت داشت. هنگامی که واکسن ها در ماه دسامبر در دسترس قرار گرفتند ، وی از فرصتی برای دریافت واکسن ها پرید.

ماه ها بعد به نظر می رسد که خطر کم رنگ شده است. پس از استفاده از واکسن های کوویید ، تعداد موارد جدید ویروس در بین کارکنان خانه سالمندان 83٪ کاهش یافته است – از 28802 مورد برای هفته منتهی به 20 دسامبر به 4،764 مورد برای هفته منتهی به 14 فوریه ، داده های مراکز خدمات پزشکی و پزشکی نشان می دهد.

اطلاعات CMS و دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد ، در آن دوره ، عفونت های جدید کووید -19 در میان ساکنان خانه سالمندان با 89٪ کاهش شدید ، در مقایسه با 58٪ در عموم مردم.

بت مارتینو ، سخنگوی انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا و مرکز ملی زندگی مساعدت شده ، یک گروه صنعتی ، گفت: این اعداد نشان می دهد که “به نظر می رسد واکسن تأثیر چشمگیری در کاهش موارد دارد ، که بسیار دلگرم کننده است.”

فیلیپس ، که در مرکز توان بخشی North Beach در خارج از میامی کار می کند ، گفت: “این برای من یک تسکین بزرگ است.” حالا ، او گفت ، او از همکاران مردد و هر کس دیگری که می تواند “بیرون برود و واکسن بزند” می خواهد.

پس از یک سال وحشیانه که همه گیر ، علی رغم اقدامات بی سابقه ای برای جلوگیری از گسترش آن – از جمله استفاده از ماسک ، فاصله فیزیکی ، تعطیلی مدارس و تعطیلی اقتصادی – نیمی از میلیون آمریکایی را به کام مرگ کشاند ، واکسن ها امیدواری می دهند که پایانی خاتمه یابد.

CMS با اشاره به اینکه بیش از 3 میلیون دوز واکسن در خانه های سالمندان تخلیه شده است ، جدید صادر کرد رهنمودها چهارشنبه در اکثر شرایط اجازه بازدید از داخل منزل در امکانات ، حتی در بین ساکنان واکسینه نشده و بازدیدکنندگان را می دهد.

ارقام ملی مربوط به عفونت های کارکنان مراقبت های بهداشتی در سایر شرایط دشوار است ، اما برخی از روندهای کشور امیدوار کننده به نظر می رسند. در کالیفرنیا و آرکانزاس ، از ماه دسامبر ، پرونده های حفره ای کارکنان مراقبت های بهداشتی سریع تر از عموم مردم کاهش یافته است و در ویرجینیا تعداد کارمندان بیمارستان که به دلایل مربوط به عروق از کار خارج شده اند ، به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

تحقیقات در کشورهای دیگر نشان می دهد که واکسن ها منجر به افت شدید عفونت شده اند. آ مطالعه از بیمارستانهای بودجه عمومی در انگلیس نشان داد که دوز اول 72٪ در جلوگیری از ایجاد پوکی در بین کارگران بعد از 21 روز و 86٪ هفت روز پس از شلیک دوم موثر است. در مرکز پزشکی شبا – بزرگترین بیمارستان اسرائیل ، با بیش از 9600 کارگر – 170 کارمند از 19 دسامبر ، اولین روز ارائه واکسن ، تا 24 ژانویه آزمایش مثبت دادند. از کسانی که آزمایش مثبت داشتند ، فقط سه نفر قبلاً هر دو دوز را دریافت کرده بودند از واکسن ، طبق لانست.

گمشده در خط مقدم، یک پروژه گزارش و گزارش دهی یک ساله توسط KHN و گاردین ، ​​در حال بررسی بیش از 3500 مورد مرگ حفره کارگران بهداشتی آمریکا است. تعداد ماهانه از دسامبر در حال کاهش است ، اما مرگ و میرها اغلب هفته ها یا ماه ها از عفونت عقب مانده اند.

در کنار سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارمندان و ساکنان خانه های سالمندان در صف دریافت واکسن در ماه دسامبر بودند زیرا افراد سالخورده در اجتماعات از آسیب پذیرترین افراد در برابر عفونت هستند: بیش از 125000 نفر از ساکنان آن بر اثر ویروس کشته شده اند ، داده های CMS نشان می دهد ، در حالی که بیش از 550،000 نفر از کارکنان خانه سالمندان آزمایش مثبت داده اند و بیش از 1600 نفر فوت کرده اند.

READ  پالت MAD Beauty Winnie The Pooh

با این وجود میزان واکسیناسیون در بین کارکنان بسیار کمتر از ساکنان است. هنگامی که اولین کلینیک ها از اواسط دسامبر تا اواسط ژانویه آغاز به کار کردند ، بر اساس اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، میانگین 78٪ از ساکنان خانه سالمندان دوز مصرف کردند ، در حالی که میانگین کارکنان فقط 38٪ بود. اکنون چندین انجمن خانه سالمندان می گویند که میزان واکسیناسیون کارکنان ، براساس بررسی های غیررسمی ، در حال افزایش است.

جید فولس ، سخنگوی CDC گفت ، در حالی که واکسن ها “به کاهش مشاهده شده در موارد COVID-19 در خانه های سالمندان کمک می کنند ، عوامل دیگری مانند برنامه / اقدامات پیشگیری و کنترل عفونت موثر” نیز در حال بازی هستند.

دکتر واكسن توسط ساكنان خانه سالمندان “بسیار امیدواركننده” بوده است ، “دکتر مورگان كاتز ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه جان هاپكینز كه در مورد پاسخهای پوستی در خانه های سالمندان مشاوره می دهد ، گفت:” “من فکر می کنم این یک عامل بزرگ کمک کننده به کاهش پرونده های کارکنان است.

کاتز گفت: “وقتی سیستم ایمنی بدن سریعتر فعال می شود” به دلیل واکسیناسیون ، “ویروس قادر به تکثیر در بدن و دستگاه تنفسی شما نیست.” بنابراین ، وجود حتی یک یا دو نفر واکسینه شده در یک ساختمان می تواند انتقال را کند کند.

کاتز گفت ، عامل دیگر این است که “بسیاری از خانه های سالمندان قبلاً شیوع زیادی را تجربه کرده اند – بنابراین احتمالاً تعداد قابل توجهی از ساکنان و کارکنان که از قبل مصونیت دارند وجود دارد.” همچنین ، نرخ تخمدان پس از افزایش مسافرت های تعطیلات و اجتماعات در ماه نوامبر و دسامبر ، در سطح ملی کاهش یافته است ، بنابراین اعضای کارکنان کمتر در جوامع خود قرار می گیرند.

وی گفت ، “حتی اگر ما شاهد یک چرخش فوق العاده در تعداد موارد هستیم ،” ما باید به یاد داشته باشیم که تا زمانی که کارکنان 50 یا 30٪ واکسینه شوند ، آنها آسیب پذیر باقی می مانند ، و همچنین ساکنان مراقبت طولانی مدت فوق العاده آسیب پذیر در معرض خطر. “

تلاشهای واکسیناسیون در حالی که انواع جدید پوستی و برخی از ایالت ها در گردش هستند با زمان رقابت می کنند به طور چشمگیری محدودیت های پوکی را کاهش دهید، گسترش ویروس را آسان تر می کند.

داده های CMS نشان می دهد در طول هفته دوم در ماه فوریه ، 2،850 خانه سالمندان هنوز حداقل یک نتیجه آزمایش مثانه مثبت برای یک کارمند گزارش داده اند.

لوری اسمتانکا ، مدیر اجرایی صدای مصرف کننده ملی برای مراقبت طولانی مدت با کیفیت ، گفت: وقتی این اتفاق می افتد ، ساکنان آسیب می بینند. وی گفت كه در حال شنیدن مواردی است كه یك نتیجه مثبت آزمایش كویدال ، یك تسهیلات را به قفل می فرستد و از دیدار خانواده ها با عزیزانشان جلوگیری می كند.

“آنها می ترسند”

سال گذشته خانه یادبود کهنه سربازان نیوجرسی در پارک منلو شیوع بزرگی را تجربه کرد که در آن بیش از 100 کارگر با کمردرد و بیش از 60 نفر با یک دستیار معتبر پرستار قرارداد بستند. Monemise Romelus، فوت کرد. شرلی لوئیس ، رئیس اتحادیه به نمایندگی از CNA ها و سایر کارگران ، گفت که این آسیب زا است. لوئیس گفت ، هنوز هم تنها نیمی از كارگران در آنجا واكسن خورده اند و یكی از آنها به دلیل بیماری كووید مریض است.

لوئیس گفت: “بسیاری از اعضای من از مصرف این واکسن خیلی هیجان زده نیستند زیرا آنها می ترسند.”

وی گفت ، برخی از کارگران می خواهند کمی بیشتر صبر کنند تا ببینند واکسن تا چه اندازه ایمن است. وی گفت ، دیگران به او می گویند که به واکسن ها اعتماد ندارند زیرا این واکسن ها خیلی سریع ساخته شده اند.

READ  با وجود محدودیت ها، طرح قیمت گذاری دارو توسط دموکرات ها همچنان می تواند به مصرف کنندگان کمک کند

لوئیس گفت ، سایر كارمندان “احساس می كنند كه این یك ماده مخدر تجربی است” ، زیرا همانطور كه ​​می دانید از بلكس ، لاتین ، از گروههای دیگر برای آزمایش استفاده شده است “مانند مطالعه سفلیس توسكی ،” وی گفت اعضای او بیشتر سیاه پوستان یا اسپانیایی تبار هستند.

دستیاران مجاز پرستاری ، که بیشتر کارگران مراقبت طولانی مدت را تشکیل می دهند ، در طول تاریخ بوده اند کمتر احتمال دارد یاسمین تراورس ، استادیار پرستاری در دانشگاه نیویورک که در مورد تردید واکسن مطالعه می کند ، برای دریافت واکسن آنفولانزا نسبت به سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی اشاره کرد. وی گفت که خانه های سالمندان معمولاً مربیان پرستار ندارند ، که نگرانی های کارگران در مورد واکسن در بیمارستان ها را برطرف می کنند و CNA ها نیز با موانع ساختاری از جمله دسترسی محدود به اینترنت روبرو هستند. خانه های سالمندان معمولاً به عنوان سلسله مراتب توسط کارمندان سفیدپوست هدایت می شوند ، در حالی که حدود 50٪ از CNA ها ، در پایین ساختار قدرت ، سیاه پوستان یا اسپانیایی تبار هستند و دارای بی اعتمادی و نگرش های مختلف نسبت به واکسیناسیون هستند.

تراورس گفت ، با استفاده از واکسن covid ، برخی از آنها می ترسند که مجبور به گذراندن وقت بیمار برای از دست دادن کار شوند و نمی خواهند همکاران خود را که از قبل پرسنل کوتاهی دارند ، سنگین کنند.

مطابق گفته های موجود ، تردید واکسن در میان افراد 30 تا 49 ساله ، ساکنان روستاها و بزرگسالان سیاه پوست و اسپانیایی بیشتر است. KFF. بزرگسالان اسپانیایی زبان هستند کمتر از بزرگسالان سفید پوست است گفتن اینکه واکسن کوویید را “قطعاً” دریافت خواهند کرد ، همانطور که هست بزرگسالان سیاه پوست که در یک محیط مراقبت های بهداشتی کار می کنند. بزرگسالان سیاه پوست بوده اند بی تناسب توسط همه گیر و در مرحله واکسیناسیون پشت سر گذاشته شده است به دلیل موانع ناشی از نژادپرستی ساختاری.

اطلاعات غلط عمدی

جذب کم واکسن در بین کارکنان مراقبت طولانی مدت در سطح ملی نگران کننده بوده است – تا آنجا که LeadingAge ، یک گروه ملی به نمایندگی از مراکز مراقبت طولانی مدت غیرانتفاعی ، تالار شهر مجازی در مورد ایمنی واکسن در این ماه با ائتلاف سیاه علیه COVID-19.

این رویداد ، که بیش از 45000 بیننده را به خود جلب کرد ، با توجه به کارگران مراقبت طولانی مدت سیاه و سفید بود.

دکتر رید تاکسون ، بنیانگذار ائتلاف سیاه علیه COVID-19 ، گفت بینندگان نگرانی در مورد باروری ، بارداری و موارد منع مصرف را افزایش می دهند. وی گفت که این رویداد “بسیاری از تحریک کنندگان” نیز داشت که اصرار داشتند ، “همه اینها یک افسانه است. همه اینها دروغ است.”

گروه وی قصد دارد جلسات اطلاعات عمومی بیشتری را با هدف مخاطبان سیاه پوست برگزار کند.

تاكسون ، كمیسیونر بهداشت عمومی در واشنگتن دی سی ، گفت: “هیچ شكی نیست كه سه واكسنی كه هم اكنون در دسترس ما قرار دارد بسیار بی خطر و فوق العاده مثر هستند.”

صنعت خانه سالمندان دارد یک هدف مشخص کن تا پایان ماه ژوئن 75 درصد از کارکنان واکسیناسیون در سراسر کشور انجام شده است.

حکم واکسن؟

مقامات این صنعت می گویند ، بیشتر خانه های سالمندان واکسیناسیون را اجباری نکرده اند ، از ترس از دست دادن کارمندان. از آنجا که واکسن ها به صورت اضطراری مجاز شده اند ، مسئولیت نیز نگران کننده است.

به گفته دکتر لین کاتزمن ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Juniper Communities ، که 22 مرکز مراقبت طولانی مدت در چهار ایالت اداره می کند و تقریباً 1300 نفر در آن مشغول به کار هستند ، پس از واکسن دادن به آنها 30 کارگر را ترک کردند.

READ  Científicos dicen que una píldora diaria para tratar covid estaría a meses de distancia

وی گفت: “در پایان روز ، اگر می توانید برای ارتقا well سطح زندگی و جلوگیری از بیماری انتخاب کنید ، این انتخابی است که ما می خواهیم انجام دهیم.”

مرکز پرستاری و توانبخشی Greenbrier در آرکانزاس واکسن را اجباری کرد ، اما به دلیل معافیت های پزشکی منجر به واکسیناسیون 100 درصدی نشده است.

با این وجود ، از زمان واکسیناسیون ، گرینبریر شاهد کاهش قابل توجهی در عفونت های پوستی بوده است. طبق گفته Regina Jones ، مدیر پرستاری Greenbrier ، در اواخر ماه نوامبر و اوایل دسامبر ، بیش از 60٪ از کارکنان آزمایش مثبت داشتند. پس از آنکه کارمندان واکسن را در اواخر ماه دسامبر دریافت کردند ، چهار کارگر که قبلاً دوز دریافت کرده بودند مثبت آزمایش شده اما بدون علامت بودند.

تزلزل به معنای امتناع نیست

تاكسون گفت كه بر اساس نظرسنجی از مخاطبان سیاه پوست ، شاهد “كاهش چشمگیری” در تردید واكسن است. وی گفت: “گرسنگی برای اطلاعات معتبر علمی که توسط منابع معتبر به آنها تحویل داده شده است”. “اینطور نیست که نظرات آنها در سنگ قفل شده باشد.”

مارتینو ، سخنگوی صنعت خانه سالمندان گفت ، میزان مشارکت کارکنان با هر بار واکسن در حال افزایش است.

دکتر نوح مارکو ، رئیس ارشد پزشکی در خانه یهودیان لس آنجلس گفت که کارکنان وی “همه تلاش ما را برای مقابله با مزخرفاتی که در رسانه های اجتماعی وجود دارد و باعث تردید واکسن ها شده است” کرده اند ، از جمله تولید فیلم ها و یک خبرنامه هفتگی.

وی به كارگران یادآوری كرد: “این واكسن ممكن است عوارض جانبی ناشناخته ای داشته باشد ،” اما ما می دانیم كه ویروس باعث از بین رفتن این ویروس می شود.

وی گفت ، حدود 80٪ از كاركنان 1600 نفری وی – كه شامل كارگران در خانه های سالمندان و سایر مكان ها است – به همراه 99٪ از ساكنان واكسین شده اند. وی گفت ، هیچ ساکن خانه سالمندان از 13 ژانویه دچار بیماری کوویید نشده اند.

در جنوب غربی اوهایو ، کن دیلی دو خانه سالمندان Ayden Healthcare را اداره می کند. به گفته وی ، تقریباً نیمی از کارمندان و 85 درصد ساکنان وی تا اواسط ماه فوریه واکسینه شده اند و از آن زمان تاکنون موردی از عروق کرونر نداشته اند. هنوز هم ، وی گفت ، مقاومت واکسن در بین کارمندان جوان که اطلاعات نادرست را به صورت آنلاین می خوانند ، ادامه دارد.

دیلی گفت: “فیس بوک آفت موجودیت من است.” کارگران به او می گویند که نگران این هستند که “آنها می خواهند من را خرد کنند” ، یا اینکه واکسن DNA آنها را تغییر می دهد.

اکنون که از زمان عرضه اولیه می گذرد ، دیلی گفت: “من امیدوارم که بتوانم اندکی به پرسنل خود فشار بیاورم تا پا به عرصه بگذارند و واکسن بزنند.” پیام او: “بچه ها کار می کنند. خیلی خوب کار می کنند.”

الیزابت لوکاس ، سردبیر داده های KHN ، در این گزارش مشارکت داشته است.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی درباره مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی به کشور ارائه می دهد.