بررسی بررسی Drunk Elephant TLC Sukari Babyfacial Resurfacer


[unpaid/sample/affiliate/ad] فراتر از تردید ، این موارد کار می کنند! resurfacer جدید (چند ماهی است که در ایالات متحده آمریکا است اما در انگلستان جدید است) از Drunk Elephant از نظر ترک چهره ، درخشان ، نرم و فوق العاده براق یک قدرتمند است. این ترکیبی قوی از اسیدهای گلیکولیک ، تارتاریک ، لاکتیک ، سیتریک و سالیسیلیک است که با از بین بردن سلولهای مات سطح ، تازه و جدید در پی آن باقی می مانند.

بررسی بررسی Drunk Elephant TLC Sukari Babyfacial Resurfacer

این مواد قوی است – به محض اینکه روی پوست من قرار گرفت ، می توانم آن خارش آشنا را احساس کنم که همان اسیدها است که بلافاصله کار می کنند. با این حال ، احساس سوزش یا زخم نمی شود و قرمزی بسیار کمی وجود دارد ، بنابراین خواص تسکین دهنده به وضوح اسیدها را خنثی می کند. یعنی آلوئه ، ماتچا ، خار شیر و آرد نخود (دومی که بیشتر به دلیل کنترل سبوم آن است). مطمئناً یک فرمول ابتکاری است. من به لیست مواد تشکیل دهنده نگاه کردم و متوجه خواهید شد که گلیکولیک در حال انجام وزنه برداری است که بعد از آب دوم می شود (سال اول) و سالیسیلیک حدود هفتم قبل از آلوئه ورا است. اسیدهای لاکتیک و سیتریک در فهرست پایین تر هستند ، به عنوان “دوز بازاریابی” ، یعنی وجود دارد که اعداد را تشکیل می دهد و در بیانیه مطبوعاتی زیبا به نظر می رسد.

بررسی بررسی Drunk Elephant TLC Sukari Babyfacial Resurfacer

اگر لایه برداری مورد علاقه شما باشد ، این یک محصول عالی است. احتمالاً بهترین نمونه ای است که من از آن استفاده کرده ام … با برخی مواد تشکیل دهنده دوست داشتنی مانند تخمیر میوه ، کاملیا ، روغن پسیفلورا و آلانتوئین ولی من می خواهم در مورد پوست گرفتن بیش از حد احتیاط کنم و مراقب باشم که بعد از لایه برداری لایه لایه لایه نباشی زیرا اکنون AHA و همکاران در بسیاری از موارد هستند. به تازگی Drunk Elephant اسپری آرام کننده پوست برای خنثی کردن اثرات لایه برداری بیرون آورده و فکر می کنم اگر پوست شما به آرامش نیاز دارد ، در وهله اول پوست زیادی وجود دارد. فقط از نظر قانونی بودن مواد تشکیل دهنده ، شما فقط می توانید به عنوان یک مارک ، از سطوح ایمن هر چیزی استفاده کنید بنابراین مهم نیست که چگونه آن را بیان کنید ، از نظر قانونی قابل قبول نخواهد بود. برای لایه برداری با قدرت بالاتر ، باید به یک کلینیک مراجعه کنید. لایه بردارها PH پوست شما را کاهش می دهند (یک جشن متحرک ، متأثر از دما یا آب و هوا ، اما به راحتی برگشت می یابد و به میزان 7.4 بر می گردد) تا یک عمل بهبودی را تحریک کند و کلاژن و الاستین جدید را تحریک کند و سلولهای مرده را از بین ببرد. اکثر پوست ها به هیچ وجه با این مشکل روبرو نمی شوند اما مسئله من این است که اگر شما دائماً یک عمل بهبودی شدید را تشدید می کنید ، در بعضی از زمان ها صورت شما فریاد می زند STOP! بنابراین ، عاقلانه و کم استفاده کنید – اگر قبلاً لایه برداری و لایه برداری را در برنامه های روزمره خود قرار داده اید ، شاید نیازی به تعداد بیشتری نباشد.

من این را کاملاً کارآمد و ارائه دهنده نتایج دوست داشتم – پوست من مانند ابریشم صاف و براق است ، بنابراین در آن قسمت ، برنده است. من فقط هشدار می دهم که این کار را بیش از حد انجام ندهم – فقط خودم هر دو هفته یکبار یا بیشتر از این استفاده می کنم و نه دوبار در هفته پیشنهاد شده. قیمت بالایی نیز دارد ، 67 پوند اینجا، غیر وابسته اینجا، اما اگر آن را برای پوشیدن لباس های خاص ذخیره می کنید (مثلاً همین حالا وجود دارد!) باید مدت زمان خوبی برای شما دوام بیاورد. آه ، و بسیار مهم – بعد از آن ، حتی در یک روز ابری ، ضد آفتاب خود را استفاده کنید. من با SpaceNK ارتباط برقرار کردم که فروش آن بسیار خوب است ، حتی اکنون ، REN Gift of Glow را به جای 15 پوند با 7.50 پوند و بنیاد Becca را با 13 پوند مشاهده کردم. اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.