بررسی طولانی تر ریمل مژه Chantecaille


[unpaid/sample/affiliate/ad] من فکر می کنم این گرانترین ریمل مورد بررسی من است – من قبل از آزمایش قیمت آن را نمی دانستم و در واقع فقط آن را دیده ام که الان به دنبال سهامداران است. اما قبل از اینکه بگویم مقدار آن چقدر است ، باید بگویم که من از خوب بودن آن بسیار شگفت زده شدم – به نظر می رسد تا حدی خسته کننده است و با این حال نتیجه بسیار تأثیرگذار است. نمی توانم بگویم که اگر می دانستم 63 پوند است قبل از اینکه آن را آزمایش کنم ، همین احساس را داشتم.

ریمل مژه مصنوعی Chantecaille

به نظر می رسد که این یک ریمل چند منظوره با دوز پپتیدها برای کمک به بهبود طول ، ضخامت و پر بودن در طی دو هفته است. این روش عجیبی است که ادعا گفته می شود – “رشد مژه با 25٪ تشویق موهای بلندتر و بلندتر تحریک خواهد شد” (بعد از دو هفته) که در واقع نمی گوید نتایج پس از آن زمان نشان داده خواهد شد. این فرمول همچنین حاوی نمک های معدنی ، عصاره جلبک دریایی و گلاب است و با هدف بازسازی مژه ها به جای پنهان سازی است. اگر واقعاً چنین کاری کند ، می توانم ببینم که به راحتی در حال شکل گیری عادت است!

ریمل مژه مصنوعی Chantecaille

برس ضخامت متوسطی دارد و بسیار زیبا پوشیده می شود. کت اول به اندازه لباس دوم که از آن جایی شروع می شود هیجان انگیز نیست – برای یک حاشیه مژه کامل نیازی به فراتر از آن نبودم اما اگر ترجیح می دهید آن را به حد مجاز برسانید. فراتر از اولویت طبیعی و مشخص من است زیرا مژه هایم کاملا پرتر به نظر می رسند – اما من آن را دوست دارم! این رنگ فوق العاده سیاه به شما کمک می کند. طبق معمول ، من فرضیات خودم را مجذوب خود کرده ام – این با تمام زیبایی های پروانه وارد شده است و من فقط تصور کردم که یک ریمل معمولی است که نیست. قبل از اینکه با پول سخت روی لوله دوم غوطه ور شوم ، باید نتایج قابل توجهی را ببینم ، اما تا کنون بسیار گیر افتاده است. شما می توانید آن را پیدا کنید اینجا، غیر وابسته اینجا.

READ  افرادی که رژیم های گیاهی دارند میوه، سبزیجات و غلات کامل مصرف می کنند

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.