برکلی لایتز Beacon Select™ را راه اندازی کرد، یک سیستم نوری سیال جدید برای توسعه خطوط سلولی

شرکت Berkeley Lights، یک شرکت ابزار علوم زیستی، امروز از راه اندازی Beacon Select خبر داد، سیستم جدید اپتوفلویدیک این شرکت برای توسعه رده سلولی (CLD). Beacon Select بر اساس همان فناوری پیشرفته ارائه شده توسط سیستم اصلی Beacon که در سال 2017 راه اندازی شد و در حال حاضر دارای بیش از 130 سیستم نصب شده در سراسر جهان است، ساخته شده است. Beacon Select به مشتریان Optofluidic و NanoPen ارائه می دهد® فناوری اتاق و برنامه های کاربردی CLD مناسب، اما با سطح بهینه ویژگی ها برای برآورده کردن نیازهای تحقیقاتی و بودجه برای مشتریان بخش جدید بازار.

Beacon Select یک سیستم نوری تک سلولی دو تراشه ای برای CLD است که دانشمندان را قادر می سازد تا کلون های برتر را در یک مرحله بر روی یک پلت فرم واحد شبیه سازی، کشت، سنجش و انتخاب کنند و به طور ایده آل برای بیوداروها و CDMO ها با اندازه کوچک تا متوسط ​​مناسب است. CRO ها این در تضاد با سیستم چهار تراشه‌ای اولیه Beacon است که برای کشف آنتی‌بادی و CLD فعال شده است، که در جهت استفاده کمپین بالا از داروخانه‌های بزرگ و CDMO/CROهای تاسیس شده است. Beacon Select کلونینگ، غربالگری و انتخاب خطوط سلولی CHO با عملکرد بالا را در عرض چند روز با استفاده از Opto امکان پذیر می کند.® گردش کار CLD. علاوه بر این، Opto® Assure Assays به کاربران این امکان را می‌دهد تا کلون‌هایی را با ویژگی‌های کیفیت محصول مطلوب در عرض پنج روز پس از شبیه‌سازی انتخاب کنند تا هزینه‌های کلی پردازش زیستی را کاهش دهند، احتمال موفقیت را بهبود بخشند، و با انتخاب کلون‌های با کیفیت بالاتر برای افزایش مقیاس، زمان‌بندی را کوتاه‌تر کنند.

READ  دانشمندان راه حل جدیدی برای ارزیابی انتقال SARS-CoV-2 از طریق هوا توسعه دادند

برای افزایش دسترسی مشتری و مقرون به صرفه بودن، برکلی لایتز Beacon Select را با گزینه های مختلف خرید از جمله قرار دادن سرمایه، اجاره، یا اجاره معرف ارائه می دهد. قیمت لیست دو تراشه Beacon Select تقریباً نصف سیستم فعلی Beacon خواهد بود که این فناوری را برای کاربران جدیدی که به ظرفیت کامل Beacon نیاز ندارند ایده آل می کند. علاوه بر این، این قیمت پایین تر به مشتریان موجود CLD Beacon اجازه می دهد تا توان عملیاتی را افزایش دهند و مشتریان موجود Antibody Discovery Beacon به برنامه های کاربردی CLD دسترسی داشته باشند.

دکتر سیذارتا کادیا، مدیر اجرایی برکلی لایتز، گفت: «برکلی لایتز رویکرد خود را به بازار با معرفی مدل‌های قیمت‌گذاری و پیکربندی انعطاف‌پذیرتر که بر هزینه کل مالکیت مشتریان متمرکز است، تقویت می‌کند.»

Beacon Select اولین مورد از سری پلتفرم‌های جدید راه‌اندازی است که موانع کمتری برای ورود مشتریان ایجاد می‌کند تا فناوری تغییر بازی ما را با تمرکز بر توسعه خطوط سلولی به دست آورند. تا نیمه دوم سال 2023، ما همچنین Beacon Quest یک سیستم اپتوفلویدیک تخصصی برای موسسات تحقیقاتی دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی ترجمه را ارائه خواهیم کرد.”

سیدارتا کادیا، دکترا، مدیر اجرایی، برکلی لایتز

ویژگی ها و مزایای اضافی Beacon Select

سیستم Beacon Select می تواند:

  • کلون هایی با عیار بالاتر نسبت به روش های سنتی انتخاب کنید
  • افزایش توان عملیاتی تا 2 برابر و در عین حال تا 50 درصد زمان‌بندی توسعه خطوط سلولی را کاهش می‌دهد.
  • دستیابی به راندمان شبیه سازی 5 برابر بیشتر از FACS و 10 برابر بیشتر از رقت سازی محدود، در حالی که کلون ها را بازیابی می کند با اطمینان بیش از 99% از مونوکلونالیته
  • از سنجش بهره‌وری سفارشی برکلی لایتز استفاده کنید که انتخاب کلون‌هایی را که طیف وسیعی از مولکول‌ها را ترشح می‌کنند، از جمله آنتی‌بادی‌ها، واکسن‌های مبتنی بر پروتئین، آنزیم‌ها، پروتئین‌های همجوشی، قطعات آنتی‌بادی و سیتوکین‌ها را امکان‌پذیر می‌سازد. این قابلیت اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از پروژه ها را بر روی یک دستگاه تکمیل کنند.
READ  آخ! سوزن-هراس مردم ترسیده توسط بسیاری از تصاویر Covid عکس