به دنبال یک فعالیت سلامت روان هستید؟ ماهیگیری را امتحان کنید

آیا به دنبال فعالیتی برای کمک به کاهش مشکلات سلامت روان هستید؟ شاید بخواهید ماهیگیری تفریحی را امتحان کنید.

ماهیگیری بوده است تبلیغ کرد به عنوان فعالیتی که می تواند به کاهش استرس کمک کند، اجازه دهید از فضای باز لذت ببرید و همچنین روحیه و عزت نفس را تقویت می کند. این علاوه بر فواید فیزیکی فعالیت است.

در یک مطالعه جدید، تیمی از محققان یک نظرسنجی را بر روی 1900 بزرگسال بریتانیایی، دانشگاه آنگلیا راسکین انجام دادند.ARU) در یک خبر ذکر شده است.

آنها دریافتند افرادی که در ماهیگیری تفریحی شرکت می کردند در مقایسه با افرادی که ماهیگیری نمی کردند به اختلال اضطرابی، اقدام به خودکشی یا آسیب رساندن به خود مبتلا بودند. این نشان می دهد که ماهیگیری تفریحی ممکن است برای افرادی که مشکلات سلامت روانی “جدی” را تجربه می کنند مفید باشد.

دیوید لیون، بنیانگذار سازمان ماهیگیری، گفت: “کاربران خدمات ما بارها به ما گفته اند که اگر جلسات ماهیگیری نبود، فکر نمی کردند امروز زنده باشند.” مقابله با ذهن ها، در خبرنامه آمده است. “در حال حاضر شواهد علمی برای حمایت از آنچه ما در طول این مدت گفته ایم، حداقل غیر قابل باور است.”

Tackling Minds با موفقیت برای شناسایی ماهیگیری به عنوان یک “فعالیت نسخه نویسی اجتماعی” در خدمات بهداشت ملی مبارزه کرد.NHS) سال گذشته، به گفته ARU. این یعنی استفاده کنید یک مداخله غیر پزشکی برای یک مشکل سلامتی

لی اسمیت افزود: «(ه) تشویق شرکت در ماهیگیری می‌تواند یک استراتژی دو روشی خوب برای ارتقای آرامش و سلامت روان و همچنین تشویق افزایش سطح فعالیت بدنی در افراد مبتلا به مشکلات سلامت روان مانند اختلال اضطراب باشد. استاد دانشگاه ARU

READ  با افزایش دما ، خطرات بهداشتی برای کشاورزان کالیفرنیا نیز افزایش می یابد

این می تواند برای بسیاری مفید باشد زیرا ماهیگیری در مقایسه با سایر ورزش های فضای باز فعالیت نسبتاً قابل دسترس تری است. در مطالعه دیگری از ARU، منتشر شده اوایل سال جاری در مجله بین‌المللی تحقیقات محیطی و بهداشت عمومی، محققان دریافتند که افراد دارای معلولیت، سطوح مشارکت و “انگیزه‌های” مشابهی برای ماهیگیری نشان می‌دهند.

و با وجود اینکه آنها با “موانع” مانند هزینه، کمبود حمل و نقل و “نداشتن کسی که با آنها همراه باشد” روبرو بودند، ماهیگیری هنوز یک ورزش کاملاً قابل دسترس است.

محققان در آن زمان نوشتند: «چنین یافته‌ها نشان می‌دهد که ماهیگیری می‌تواند یک «نسخه سبز» عملی‌تر و قابل قبول‌تر برای مردان سالخورده دارای معلولیت در مقایسه با سایر فعالیت‌های فیزیکی در فضای باز باشد. “چالش ماهیگیری و مزایای آرامش باید مورد تاکید قرار گیرد تا تشویق به جذب بیشتر ماهیگیری شود.”