ترس شدید بسیاری از کودکان لاتین را از کلاس خارج می کند

[ad_1]

مشرق لس آنجلس – طی یک سال گذشته ، دوقلوهای 13 ساله آریل جونیور و آبراهام اوزوریو وارد کلاس های آنلاین خود از فروشگاه گل والدین خود شده اند. آریل در گوشه ای در میان گل ها ، کمان ها و حیوانات شکم پرنده لانه می کند. آبراهام پشت میز کوچکی قرار گرفت ، جایی که پدرش قبلاً برای اصلاح گل و نگهداری کتاب کار می کرد.

برای یادگیری ایده آل نیست: بلند است. تنگ است با مردم شلوغ است. هنوز هم ، وقتی مادر دوقلوها ، گراسیلا اوزوریو ، اخیراً فرصتی پیدا کرد که بچه هایش را به مقدماتی برایت وود در پارک مونتری ، کالیفرنیا بفرستد ، تصمیم گرفت مخالفت کند.

گراسیلا ، 51 ساله ، گفت: “بعد از آنچه با پدرشان گذرانده ایم ، ترجیح می دهم آنها را در خانه نگه دارم و می دانم كه آنها در امان هستند.” فقط یك ماه دیگر باقی مانده است. منطقی نیست که آنها برای مدت کوتاهی برگردند. “

پدر پسران ، آریل اوسوریو بزرگ ، 51 ساله ، چهار هفته پس از سفر به مکزیک برای ملاقات مادرش ، در ژانویه 19 بر اثر کوید 19 درگذشت. او به سرعت بیمار شد و قادر به خداحافظی از فرزندان خود نبود.

گراسیلا اوزوریو در سوگ از دست دادن همسرش آریل اوسوریو که در ژانویه بر اثر عروق جمجمه 19 درگذشت ، عزادار است. (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

ابراهیم گفت: “دلم برای حضورش تنگ شده است.” “من عادت کرده ام که ببینم او روی صندلی اش کار می کند ، اما دیگر نه.”

افراد لاتین به طور نامتناسبی توسط covid آسیب دیده اند و بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند یادگیری حضوری را انجام دهند.

READ  آیا ورزش می تواند اضطراب را کاهش دهد؟ مطالعه پتانسیل ها و مشکلات تناسب اندام را به عنوان درمان بررسی می کند

در کالیفرنیا ، مردم لاتین آرایش می کنند 39٪ از جمعیت ایالت اما حساب می کنند 47٪ به گفته وزارت بهداشت عمومی وزارت بهداشت در سطح ملی ، خطر مرگ آنها از کوویید است 2.3 بار بالاتر از سفیدها

دیوید هیز-باوتیستا ، استاد بهداشت عمومی و پزشکی در UCLA و از نویسندگان یک مقاله گفت: لاتین ها در برابر ویروس کرونا ویروس بسیار قابل انتقال آسیب پذیر هستند زیرا بیشتر از سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار بیشتر در معرض کار مشاغل اساسی هستند که آنها را در معرض دید عموم قرار می دهد. ژانویه مطالعه در این مورد. وی گفت: این افراد به احتمال زیاد فاقد بیمه درمانی هستند و همین امر باعث می شود کمتر به دنبال مراقبت های پزشکی باشند. و آنها به احتمال زیاد در خانواده های چند نسلی زندگی می کنند ، این بدان معنی است که ویروس می تواند به سرعت در خانواده ها گسترش یابد.

آلبرتو گونزالس ، استراتژیست ارشد بهداشت در UnidosUS ، یک گروه مدافع لاتین در واشنگتن ، گفت: “بسیاری از آنها کارگران اساسی و نان آور خانواده های خود هستند و از پس کار دورکاری ، فاصله فیزیکی و انزوا از خود برخوردار نیستند.” DC

خانواده اوسوریو از زمان فوت آریل در یک خانواده چند نسلی زندگی می کردند و گراسیلا هنگام تصمیم گیری در مورد بازگرداندن پسران خود به کلاس ، مجبور بود سایر اعضای خانواده را در ذهن داشته باشد.

در ماه فوریه ، گراسیلا و دوقلوها نزد مادر 74 ساله اش ، کلئوتیلد سروین ، در شرق لس آنجلس نقل مکان کردند. اکنون ده نفر در خانه ای تقریباً 1000 فوت مربعی مشترک هستند که هر روز صبح در آشپزخانه با یکدیگر فشرده می شوند.

کلئوتیلد سروین برای اعضای خانواده ای که با او زندگی می کنند ، ناهار را تهیه می کند ، از جمله دو دختر ، یک پسر و چند نوه. (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

مادر گراسیلا و دیگر بزرگسالان در خانه واکسینه شده اند ، اما فرزندان این کار را نکرده اند. حتی اگر او به پسرانش دستور می دهد که ماسک بزنند و اجازه نمی دهد که با دوستانشان ملاقات کنند ، اما از اینکه چه اتفاقی می افتد اگر بچه هایش ویروس را در مدرسه بگیرند و آن را به خانه بیاورند ، وحشت دارد.

گراسیلا گفت: “مادرم فعال است و ویتامین مصرف می کند ، اما هنوز هم نگرانم می کند.” او از شوهرش کوویید گرفت و آن را به خواهر و خواهرزاده اش داد. وی گفت: “من نمی خواهم شخص دیگری بیمار شود.”

مقامات آموزش و پرورش ایالتی و محلی اطلاعات اخیر در مورد حضور حضوری با نژاد ، اما یک EdSource ندارند تحلیل و بررسی داده های وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا از ماه فوریه نشان می دهد که دانش آموزان سفیدپوست بیشتر از دانش آموزان دیگر به طور حضوری به مدرسه می روند. تجزیه و تحلیل نشان داد که 12٪ از مردم لاتین حداقل بعضی از اوقات در کلاسهای حضوری شرکت می کردند ، در حالی که 32٪ سفیدپوستان و 18٪ کل دانش آموزان بودند.

منطقه مدرسه یکپارچه لس آنجلس ، دومین منطقه بزرگ در کشور ، به بیش از 600000 دانش آموز خدمات ارائه می دهد و برای یادگیری حضوری در اواسط آوریل بازگشایی شد. فقط برخی از پردیس ها ، اغلب مدارس ابتدایی ، باز هستند و با برنامه های ترکیبی ، کلاس های دانشگاه و آموزش از راه دور را اجرا می کنند.

منطقه گفت: “ما سیستم های فیلتراسیون هوا را در هر کلاس به روز کرده ایم ، امکانات مدرسه را مجدداً پیکربندی کرده ایم تا همه در یک مدرسه به طور مناسب فاصله داشته باشد ، پرسنل حضانت را دو برابر کنیم ، و ما برای هر دانش آموز و کارمند هر هفته تست تست تنفسی را در مدرسه ارائه خواهیم داد.” سرپرست آستین بوتنر در فیلم ضبط شده هفتگی خود به روز رسانی در 22 مارس.

در بیانیه منتشر شده 4 مه، بوتنر گفت: 40 تا 50 درصد دانش آموزان مدارس ابتدایی در حال حاضر در مدارس در جوامع “مرفه تر” قرار دارند در حالی که تقریبا در 20٪ در جوامع کم درآمد.

وی گفت: “ما بیشترین بی میلی را برای بازگشت فرزندان به مدرسه از خانواده هایی كه در برخی از جوامع با بالاترین نیاز زندگی می كنند ، می بینیم.”

رابی یونگ ، مدیر مدرسه ، برایت وود ابتدایی یک مدرسه K-8 با 870 دانش آموز است که تقریبا نیمی از آنها آمریکایی آسیایی و 40٪ لاتین هستند. وی گفت كه فقط 15٪ دانشجویان به دانشگاه برمی گردند و از این تعداد ، حدود یك سوم آنها لاتین هستند.

آریل اوسوریو جونیور در تکالیف مدرسه در پشت گل فروشی کار می کند. (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

گراسیلا اوزوریو صاحب فروشگاه گل گریسی در شرق لس آنجلس ، کالیفرنیا است که قبلاً با همسرش اداره می کرد. (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

برای خانواده اوسوریو ، دلیل اصلی عدم بازگشت دوقلوهای کلاس هشتم به برایت وود ترس است.

مانند بسیاری دیگر از خانواده های لاتین – تقریباً 28000 نفر از مردم لاتین در کالیفرنیا در اثر حنجره کشته شده اند – آنها از اندوه و ضربه ای که این بیماری قبلاً ایجاد کرده است و همچنین ترس از اینکه در صورت بروز مجدد این بیماری چه کاری می توانند انجام دهند ، احساس آرامش می کنند.

گراسیلا گفت: “پسران برای مقابله با مرگ پدرشان به یک درمانگر مراجعه می کنند.” “من می دانم که احتمالاً باید با کسی نیز صحبت کنم.”

گراسیلا با خاطره ای از مرگ شوهرش چنان تازه که او نمی تواند بدون گریه از او حرف بزند ، هنوز با عواطف احساسی و واقعیت های روزمره اداره یک گل فروشی خودش سازگار است.

وی که از گوئررو ، مکزیک بود ، در سال 1997 با همسرش فروشگاه گل گریسی را راه اندازی کرد. آریل امور مالی را در خانه و مغازه بر عهده داشت و انگلیسی زبان بهتر این دو بود.

وی گفت: “اکنون که تنها با پسران تنها هستم ، ادامه کار دشوارتر است.”

گراسیلا اوزوریو پس از از دست دادن شوهرش به علت ویروس ، تصمیم گرفت اجازه ندهد پسرانش از ترس اینکه در مدرسه به ویروس مبتلا شوند ، شخصاً به آنها مراجعه کنند. او می گوید: “من به آنها می گویم که اکنون که پدرشان برای فشار دادن آنها نیست ، باید تمرکز خود را حفظ کنند.” (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

در حین قفل های عروسکی ، پسران در فروشگاه به زن و شوهر پیوستند. شوهر او در حالی که در مدرسه به مدرسه می رفتند در کنار فرزندان آنها می نشست و به مشق شب کمک می کرد و به عنوان تماس اصلی مدرسه عمل می کرد.

گراسیلا گفت: “آنها همیشه با ما بودند.” “آنها در گل فروشی بزرگ شده اند ، بنابراین مشكلی برای راه اندازی ایستگاه های مدرسه خود در آنجا ندارند.”

برایت وود در 12 آوریل درهای خود را بازگشایی کرد و یادگیری حضوری را دو روز در هفته و چند ساعت در روز و بقیه جلسات را بصورت آنلاین ارائه داد. گراسیلا گفت که برنامه محدود با نقش او به عنوان نان آور خانواده کار نمی کند.

وی گفت: “من باید آنها را به مدرسه ببرم ، برای ناهار آنها را بردارم و سپس برگردانم.” “من نمی توانم این کار را انجام دهم. من باید کار کنم.”

اما بیشتر او آنها را بیرون از دانشگاه نگه می دارد زیرا نمی خواهد یکی دیگر از اعضای خانواده خود را از دست بدهد. وی گفت که می داند کلاسهای آنلاین همان آموزش حضوری نیست “اما آنها نمرات خود را بالا نگه داشته اند.” “خدا را شکر که پسرهای خوبی دارم. آن ها گوش میدهند. آنها می فهمند که چرا آنها را در خانه نگه داشته ام. “

آبراهام اوزوریو و آریل اوسوریو جونیور در بیرون گل فروشی مادرشان. (هایدی دو مارکو / خط بهداشتی کالیفرنیا)

آخرین روز مدرسه 28 مه است. آریل و آبراهام گفتند که آنها منتظر دبیرستان در پاییز هستند. پسرانی که ذاتاً خجالتی و محفوظ هستند ، هنوز با مرگ پدرشان سر و کار دارند ، بین بازگشت شخصی به مدرسه یا ادامه کلاس های خود به صورت آنلاین درگیر هستند.

ابراهیم گفت: “ما ممکن است برگردیم.” “در حال حاضر ، ما یکدیگر را شرکت می کنیم.”