تعداد کمی از بیمارستان‌های مراقبت‌های حاد از مجازات بستری مجدد فرار کردند

[ad_1]

بستری شدن مجدد افراد مسن کشور در بیمارستان به عنوان یک چالش دائمی بهداشتی و مالی برای ایالات متحده ثابت شده است که صدها میلیون دلار در سال برای مدیکر هزینه دارد.

تجزیه و تحلیل های مختلف نشان داده است که بسیاری از بستری شدن مجدد ظرف یک ماه پس از ترخیص ممکن است با مراقبت بهتر و توجه بیشتر به بیماران پس از ترک بیمارستان، اجتناب شود. کمپین دولت فدرال برای کاهش تعداد بیماران به اصطلاح بومرنگ با اعمال بازدارنده های مالی، با تصمیم مدیکر برای کاهش پرداخت ها وارد دهمین سال خود شده است. 2499 بیمارستان در طول سال مالی جاری، که از ماه گذشته آغاز شد و تا سپتامبر 2022 ادامه دارد.

این برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان (HRRP)، که به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد شده است، بیمارستان‌های مراقبت‌های حاد عمومی را زمانی که تعداد بیشتری از بیماران مدیکر برای پذیرش جدید در عرض 30 روز پس از ترخیص نسبت به آنچه که دولت تشخیص می‌دهد، مراجعه می‌کنند، مجازات می‌کند. این جریمه متوسط این سال مالی 0.64 درصد است که 39 بیمارستان حداکثر 3 درصد بازپرداخت را از دست داده اند.

در طول عمر این برنامه، 2920 بیمارستان حداقل یک بار جریمه شده اند. این 93 درصد از 3139 بیمارستان حاد عمومی تحت ارزیابی HRRP و 55 درصد از کل بیمارستان ها است. علاوه بر این، 1288 نفر در تمام 10 سال مجازات شده اند. از زمان شروع این برنامه در سال 2013، تنها 219 بیمارستان واجد شرایط از کاهش پرداخت اجتناب کرده‌اند، اگرچه بیش از 2000 بیمارستان به‌طور خودکار از مجازات معاف می‌شوند، زیرا دارای عملکردهای تخصصی هستند: بیمارستان‌هایی که بر کودکان، بیماران روان‌پزشکی، جانبازان، توانبخشی و مراقبت طولانی‌مدت تمرکز دارند یا آنهایی که به عنوان تنها بیمارستان در یک منطقه خدمت می کنند.

بستری مجدد در بیمارستان کمتر شده اند از قبل از تصویب ACA، و اکثر کارشناسان تا حدی آن را به تهدید مالی مجازات‌ها نسبت می‌دهند، اگرچه عوامل دیگری احتمالاً در بهبودها نقش داشته‌اند. کمتر بحث برانگیز این است که این مجازات ها میلیاردها دلار برای دولت پس انداز کرده است. مراکز خدمات مدیکر و مدیکر تخمین می زند که به دلیل HRRP، مدیکر 521 میلیون دلار اضافی را در این سال مالی حفظ خواهد کرد. می توانید با استفاده از جریمه های بیمارستانی فردی را جستجو کنید ابزار تعاملی KHN.

READ  میزان تجویز داروهای ضد درد غیرافیونی پس از دستورالعمل CDC در سال 2016 افزایش یافت