تقاضای بالا برای واکسن در نیویورک، بازدید از واکسن را در عرض چند ساعت متوقف می‌کند

نیویورک سیتی — مقامات این هفته شروع به ارائه واکسیناسیون آبله میمون کردند، اما تقاضا به حدی بود که قرارهای ملاقات باید قطع شود.

به گفته NYC Health، از روز پنجشنبه 30 نفر برای ویروس ارتوپاکس در شهر نیویورک مثبت شده اند. اضافه كردن که “همه موارد به احتمال زیاد آبله میمون هستند.”

برای مهار شیوع، مقامات شروع به ارائه یک واکسن آبله میمون پنج‌شنبه، با نیویورکی‌های واجد شرایط می‌توانند یک قرار ملاقات بگذارند یا برای دریافت واکسن وارد کلینیک سلامت جنسی چلسی شوند.

اریک آدامز، شهردار نیویورک، گفت: «همانطور که از روز اول گفته‌ام، ما آماده‌ایم، نه وحشت زده و این سایت واکسیناسیون آبله میمون یکی دیگر از ابزارهای حیاتی برای حفظ سلامت مردم نیویورک است. گفت در انتشار اخبار NYC Health روز پنجشنبه. از امروز، نیویورکی‌های واجد شرایط که ممکن است در معرض آبله میمون بوده باشند، اکنون می‌توانند برای ایمن ماندن و کاهش سرعت شیوع واکسینه شوند.»

با این حال، قرار ملاقات حضوری باید در عرض سه ساعت پس از راه اندازی قطع می شد زیرا تقاضا بسیار زیاد بود. گزارش شده است NBC نیویورک. در آن زمان، خروجی حدود 100 نفر را در صف خارج از کلینیک شمارش کرد.

این آژانس از کسانی که علاقه مند به دریافت واکسن هستند خواست تا یکشنبه هفته آینده برای قرار ملاقات های جدید دوباره بررسی کنند، زیرا فرصت های موجود تا دوشنبه، 27 ژوئن پر شده است. واجدین شرایط برای واکسن می توانند از طریق واکسن آبله میمون ثبت نام کنند. این صفحه.

NYC Health خاطرنشان کرد: «متاسفانه، واکسن‌های پیاده‌روی نیز در حال حاضر در دسترس نخواهند بود. ما برای پاسخگویی به تقاضای بالا از CDC تقاضای عرضه اضافی داریم.

READ  کلینیک های اجتماعی بخش عمده ای از واکسن را تحمل کردند. بسیاری پرداخت نشده اند

بر اساس گزارش NBC نیویورک، موارد در شهر نیویورک تنها در هفته گذشته 60 درصد افزایش یافت و اشاره کرد که این شهر 20 درصد از کل موارد در سراسر کشور را تشکیل می دهد. از نظر تعداد کل موارد آبله میمون/اورتوپوکس در ایالات متحده به تفکیک ایالت، نیویورک پس از کالیفرنیا قرار دارد. وارد شده است 48 مورد تا ساعت 2 بعدازظهر ET پنجشنبه.

در سراسر جهان، بریتانیا همچنان بیشترین تعداد تایید شده را دارد موارد، با 793 از ساعت 5 بعدازظهر EDT پنجشنبه. آلمان با 592 و اسپانیا با 520 رتبه پس از آن قرار دارند.

NYC Health خاطرنشان کرد: تاکنون اکثر موارد در شهر نیویورک علائم خفیف داشتند و افراد نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشتند. کسانی که علائم آبله میمون یا راش “جدید یا غیرمنتظره” دارند باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرند.