تقویم L’Occitane Advent 2021 | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] این یک تغییر جالب از همه چیز عجیب و غریب امسال برای L’Occitane است. سال گذشته ظهور آنها یک روستای فرانسوی را به تصویر کشید که بسیار شیرین بود ، اما این یک کلاس مستر مطلق در بسته بندی جعبه است. من تعجب کردم که چه کسی اینها را طراحی می کند؟ آیا طراحان گرافیک – چه کسی ریاضیات را انجام می دهد؟ حتی گوگل نمی تواند به این سوالات پاسخ دهد ، اما هندسه سطح بعدی است (فکر می کنم!). هر ردیف دارای جعبه هایی با اندازه های مختلف برای محصولات با اندازه های مختلف است ، بدیهی است ، بنابراین به طور مرتب و محکم در کنار هم بسته بندی شده است. من فکر می کنم تلاش هایی برای کاهش بسته بندی در این زمینه انجام شده است – جعبه های داخلی فاقد تاپ هستند و هیچ لانه ای یا بافتی بدون دلیل فضا را پر نمی کند.

تقویم L’Occitane Advent 2021

خود جعبه واقعی که دارای چهار کشو است به راحتی می تواند زندگی دوم داشته باشد زیرا به خوبی محکم است و کشوها به راحتی باز می شوند.

تقویم L’Occitane Advent 2021

در داخل ، نمایندگی مناسبی از مارک L’Occitane است ، از کرم دست نمادین آنها گرفته تا اندازه های کوچک مراقبت از صورت Immortelle ، عطر ، صابون و محصولات دوش. این همه کارهایی است که آنها به خوبی انجام می دهند ، بنابراین فکر می کنم نوعی “بهترین” است. تنها استثنا اسکراب موزلی است که من نمی توانم سرم را بچرخانم … خیلی شبیه غذای صبحانه بود تا بتواند در تمام بدنم بمالد – و از آن زمان در مورد آلپن چنین احساسی نداشتم. منظورم این است که این فقط یک ترجیح شخصی است.تقویم L’Occitane Advent 2021

امسال سه گزینه ظهور از L’Occitane وجود دارد – این یکی گزینه لوکس است که 99 پوند است اینجا با ارزش محتوایی 141.50 پوند که بیش از نیمی از آن است و برای ذهن من بسیار خوب است. گزینه کلاسیک در واقع کمی عجیب تر است و 55 پوند با ارزش 99.50 پوند است اینجابه

تقویم L’Occitane Advent 2021

همچنین یک تقویم ظهور قابل استفاده مجدد وجود دارد-زیباست اما گزینه فوق لوکس 160 پوند (ارزش 236 پوند) است. L’Occitane با تصویرگر بریتانیایی Kitty McCall که متخصص طراحی گیاه شناسی است همکاری کرده است. هر کیسه از پنبه بازیافتی ساخته شده است و در حالی که اولین بار پر می شود ، پس از آن به شما بستگی دارد که آن را پر کنید. از نظر تئوری من این را دوست دارم اما در عمل مطمئن نیستم که سال به سال همان چیزی را می خواهم. من برای کودکان استفاده مجدد را دوست دارم زیرا این بخشی از سنت است ، اما من فکر می کنم من برای خودم چیزهای جدید و متفاوت می خواهم.

تقویم L’Occitane Advent 2021

آخرین چیزی که در مورد تقویم L’Occitane Advent 2021 باید گفت این است که آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ نیست – در مقایسه با ظهورهای دیگری که من دیده ام ، به اندازه بسیاری دیگر بزرگ نشده است. این جامد است اما مزاحم نیست و من آن را دوست دارم و من فکر می کنم شاید دوباره تمرین صرفه جویی در کاغذ باشد که سپس جعبه پیچیده فاندانگو را که در داخل جریان دارد توضیح می دهد. هرگز چیزی به این دقت بسته بندی نشده است!

غیر وابسته شما است اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  "یک بازو و یک پا": آنها غم را به عمل تبدیل کردند