تماشا کنید: مشاور برتر سلامت کالیفرنیا در مورد یادگیری زندگی با کووید


ساکرامنتو، کالیفرنیا – دکتر مارک غالی، رئیس آژانس عظیم سلامت و خدمات انسانی کالیفرنیا، همچنان در خواربارفروشی‌ها ماسک می‌پوشد و در رستوران‌ها در بیرون – اما نه در داخل خانه – غذا می‌خورد، حتی همانطور که کالیفرنیا، مانند بسیاری از مردم کشور، این کار را انجام داده است. دستور ماسک و بسیاری دیگر از محدودیت های همه گیر را لغو کرد. این یکی از موضوعاتی بود که در 4 مارس بررسی شد، زمانی که سامانتا یانگ، خبرنگار ارشد KHN با غالی برای یک مصاحبه گسترده 30 دقیقه‌ای که میزبان آن بود ملاقات کرد. باشگاه مطبوعاتی ساکرامنتو.

یانگ با غالی، مشاور ارشد بهداشتی فرماندار گاوین نیوسام، در مورد برنامه‌های دولت برای پیشبرد با کاهش نرخ ابتلا به کووید و بستری شدن در بیمارستان صحبت کرد. غالی گفت که واکسن، آزمایش و ماسک بخشی از استراتژی فرماندار است، زیرا کووید بومی می شود و کالیفرنیایی ها یاد می گیرند با این ویروس زندگی کنند.

غالی که پزشک اطفال و پدر چهار فرزند است، گفت که واکسن کووید باید برای دانش‌آموزان مدرسه لازم باشد، مانند سایر واکسن‌های اجباری دوران کودکی. غالی گفت: «مدرسه های ما وضعیت بهتری دارند، زیرا ما این الزامات را برای پیشگیری از بیماری ها داریم.

کالیفرنیا پس از 11 مارس به کودکان اجازه می دهد بدون ماسک در کلاس های درس حضور داشته باشند، اما غالی گفت که هنوز با بچه هایش درباره کاری که انجام خواهند داد صحبت نکرده است.

کلیک اینجا برای گوش دادن به گفتگوی کامل

KHN (قیصر سلامت نیوز) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

READ  در میان بسیاری از افراد نیاز دارید: ثروتمندترین ایالت های ایالات متحده غرق در گرسنگی کودک هستند

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان به صورت رایگان قابل بازنشر (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی، با یک پیوند به سایت californiahealthline.org ما اعتبار دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “California Healthline” را در خط فرعی وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

مهم است که توجه داشته باشید، همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر داستانی با برچسب “همه حقوق محفوظ است” باشد، نمی‌توانیم اجازه انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

سوالی دارید؟ به ما خبر دهید.