جمعه درمان: قوطی های آبیاری گل


من می دانم که روز مادر برای بسیاری از افراد مشکل ساز است – من خوشحالم که می بینم چندین ایمیل الکترونیکی که به طور منظم دریافت می کنم از ایمیل هایی که موضوع را متمرکز می کنند انصراف دارند. بنابراین ، این معالجه جمعه برای هر یک از آنهاست – یا به همان اندازه دوست داشتنی دوست داشتنی برای هرکس خاص در زندگی شما و به همان اندازه برای خودتان. در حال حاضر من خیلی علاقه به رنگ دارم و هوا فقط توپ بازی نمی کند. من قبلاً در ساعت 7.30 صبح امروز یک چتر آفتاب زرد سفارش داده ام زیرا حداقل اگر خورشید خاموش نباشد می توانم به جای آن نگاه کنم! من برای دوستان دو آبنمای گلدار RHS سفارش می دهم (مادر من لباس زیر را درخواست کرد زیرا مدت زیادی از رفتن او به یک مغازه می گذرد … اما آنها تاکنون یک سفر تصادفی داشته اند زیرا من آنها را به طور تصادفی برای خواهرم که بود تا حدودی متعجب شد که خود را در مالکیت پنبه های گردن پنبه ای و مقداری تالک ماگنولیا بدست آورد).

قوطی آبیاری RHS

در طول یک سال گذشته من باغ خود را بهتر شناختم – علف های هرز (و موارد زیادی وجود داشت) روش خوبی برای مشغله در زمانی بود که من کاملا نمی دانستم با خودم چه کار کنم. کار بهار و تابستان گذشته نتیجه خوبی داده است ، بنابراین اکنون جای کاشت چیزها و تزریق رنگ را دارم. می دانم که خوش شانس هستم که آن را دارم. به هر حال ، با جستجوی TKMaxx (لذت گناه دیگر) که “بخش جدید” است ، من این قوطی های آبیاری RHS را با قیمت 9.99 پوند پیدا کردم. کوچکترها 7.99 پوند است.

READ  بایدن در میانه سیاست های سقط جنین قطبی گرفتار شد
قوطی آبیاری RHS

چندین طرح وجود دارد ، نه فقط طرحی که من در اینجا نشان می دهم ، و من فکر می کنم آنها یک مورد عالی را برای یک کالای سودمند ارتقا داده اند – زیبا و مفید. آنها هستند اینجا. غیر وابسته است اینجا.

گاوچران

اگر از طرفداران Cowshed هستید ، همه چیز کم و بیش نصف قیمت است اینجا مصرف این لوسیون بدن از 32 تا 14.99 پوند.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.