جو عاشق کبالت پچولی و سرو است

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] شکی نیست که بطری قرعه کشی اولیه این عطر جدید از Jo Loves است. که توسط هنرمند ناتاشا موری طراحی شده است ، اشاره بسیار چشمگیری به آسمان آبی است که الهام بخش آب بود.

جو عاشق کبالت پچولی و سرو است

این کمی دور از گلها و میوه هایی است که انتظار داریم از جو انتظار داشته باشیم اگرچه اگر حضور خاصی وجود نداشته باشد عطر Jo Malone نخواهد بود. این در اصطلاح سنتی به عنوان مردانه توصیف می شود اگرچه میزان خشکی باعث آزاد شدن یک ماده آندروژنی و فراگیرتر می شود که به چوب نرم ختم می شود.

Jo Loves Cobalt Patchouli & Cedar با Cobalt Patchouli & Cedar آشنایی وجود دارد – یادداشت های گریپ فروت و یک جنبه گل از شمعدانی – اما عنصر ادکلن و واضح جلوی آن چشمگیرترین است … این یک طراوت از طراوت است که در من برای آبزیان احساس می شود در ابتدا ، با مرکبات چوبی بسیار نرم و ملایم ملایم شوید.

جو عاشق کبالت پچولی و سرو است

اگر من این را برای هر کسی می خریدم ، غریزه من برای یک مرد خواهد بود اما در طول سایش واقعا تغییر شکل می دهد ، بنابراین در انتها به طور واضح جنسیتی نیست. وقتی جنسیت نباید واقعاً به آن وارد شود کار دشواری است اما برخی (از جمله من) هنوز دارای نقاط مرجع سنتی هستند که در طول سال ها به عنوان سیگنال های بویایی جمع شده اند ، بنابراین من ترجیح می دهم همه منابع را هدایت کنم – من می توانم آقای BBB را با این لباس ببینم ، در حالی که من هرگز چنین کاری نمی کردم و فکر می کنم این به تهویه بویایی بستگی دارد که کاملاً موضوع دیگری است. بنابراین ، نتیجه این است که این عطر رایحه هرکسی است که دارای جنبه ادکلن سواری است و بیشتر از دیگران مورد توجه برخی افراد قرار می گیرد. بطری نسخه محدود (اگرچه من کاملاً نمی دانم مرجع کبالت در صورت تمام شدن چگونه کار خواهد کرد) 115 پوند است اینجا اگرچه بطری های شفاف در اندازه های کوچکتر در آنجا و در SpaceNK موجود است اینجا با قیمت 75 پوند (درصورت داشتن برخی از نقاط Ndulge – همانطور که نوشتم ، آنها نادرست می گویند که بطری آبی در دسترس است در واقع ، آن بطری خاص فقط در اندازه بزرگتر در Jo Loves موجود است).