خط چشم ساتین کهل کهل | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] اگر یک چیز برای جلب توجه من تضمین شده باشد ، این یک مداد سرمه جدید است. در طول سال گذشته ، من به نوعی دیگر آن را متوقف کردم (همانطور که بیشتر آرایش کردم) و تقریباً تمام سال طول کشید تا واقعاً دلم برای آن تنگ شود. اما ، من می دانم که وقتی یک خط سیاه را روی پلک داخلی ام می کشم ، بیشتر شبیه خودم می شوم – این یک عشق زیبایی طول عمر است که قاطعانه در جای خود قرار می گیرد.

خط چشم ساتن کهل کهل

چیزی که مدتهاست ندیدم Liner Brightening – و من آن را دوست دارم! اگر درست بخاطر داشته باشم ، وقتی آسترهای روشن کننده برای اولین بار ظاهر شدند ، سفید بودند – که در لبه های داخلی هیچ صدایی پیدا نمی کنید – اما ایده این است که چشمان شما بازتر و روشن تر به نظر برسد. نسخه Sweed بیشتر یک سایه شفاف است بنابراین به نظر نمی رسد خیلی سفت و سخت باشد و واقعا بدون اینکه عجیب به نظر برسد کار می کند.

خط چشم ساتن کهل کهل

دو سایه دیگر قهوه ای تیره و سیاه است. کلید مطلوب یک سرمه خوب نرمی آنهاست – کافی است یک مداد را از لبه های داخلی خود بکشید بدون اینکه احساس سختی داشته باشد – و اینها واقعاً بسیار ابریشمی و بی وزن هستند. این یک بافت بسیار خامه ای است که در یک ضربه رنگ را به خوبی رسوب می دهد. تیزکن وجود دارد اما به نظر می رسد اینها اندازه استانداردی دارند بنابراین اگر در خانه دارید نیازی به تهیه 7 پوند برای دیگری ندارید. همچنین یک ریمل مژه و ابرو نیز وجود دارد که من هنوز به آن دسترسی پیدا نکرده ام ، در اواخر هفته در مورد آن پست می گذارم ، اما برس آن لاغر است ، بنابراین همه چیز خوب به نظر می رسد.

READ  Kartushya Abode Mist Intense | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس
خط چشم ساتن کهل کهل

آسترها هر کدام 19 پوند است اینجا، غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.