درمان لب رژگونه ButterLondon Plush Rush


[unpaid/sample] مدت زیادی است که هیچ گونه محصول ButterLondon را ندیده ام – وسواس لاک های ناخن آنها را داشتم و به وضوح می توانم یکی از بنیانگذاران مشترک ، Noni Creme را به خاطر بسپارم ، که آن سالها پیش نام تجاری را در Sketch به من معرفی کرد. این برند یک نمودار رنگی برای ناخن هایی که تا به حال دیده نشده بود به ارمغان آورد – آنها به جای رنگ اتومبیل از سایه های معماری استفاده کردند و براق آنها را مانند مومیایی جالب نامیدند که در آن زمان از نظر اجتماعی اهمیت داشت. اگر کسی صدای جنجالی مطلق را به خاطر داشته باشد به اندازه یشم Chanel معروف بود.

درمان لب لب رنگی مخمل خواب دار لندن

کره لندن اکنون بیش از یک مارک ناخن است (در سال 2018 به مارک های Astral فروخته شد – Pur Cosmetics ، Cosmedix و Aloe Pure) با ارائه طیف وسیعی از لوازم آرایشی – آرایش ، صورت و بدن.

درمان لب لب رنگی مخمل خواب دار لندن

این بسیار خوب است که انگشتان پا (یا لب های خود را در این نمونه) به آب کره برگردانم – من فکر می کنم Astral در واقع کار فوق العاده ای با آن انجام داده است. این شخصیت یا جنب و جوش یکسان نیست ، اما محصولات محکم و جالب به نظر می رسند ، بنابراین من دوست دارم بیشتر ببینم. بنابراین ، من به مراقبت های لب Plush Rush نگاه کرده ام – مومیایی های رنگی با هسته رنگی با shea و murumuru که یک کار نرم کننده بسیار مناسب را انجام می دهند. من هیچ گونه عملکرد پررنگ را ندیدم ، اما آنها یک لباس بسیار راحت هستند – اگر شما علاقه ای به ظاهر بسیار براق ندارید ، خیلی براق هم نیستند.درمان لب لب رنگی مخمل خواب دار لندن

آنها واقعاً بو یا طعم چیزی ندارند – شاید کمی میوه ای؟ چوب اسکراب اسکراب روی وانیل کاملاً قوی است و بسیار شیرین و آبدار است ، بنابراین کمی شبیه به این است که شما چالش خوردن-یک-دونات-بدون لیسیدن-لب های خود را انجام داده اید. این میل واقعی است!

درمان لب لب رنگی مخمل خواب دار لندن

سایه هایی که در اینجا دارم Double Down و Double Up است-Double Down رنگ خنثی تری دارد در حالی که Double Up روی لب تمشکی است. رنگدانه آن بسیار بالا است ، بنابراین قدرت رژلب آنها بیشتر از مومیایی رنگی است. همه اینها گفته شد ، به نظر نمی رسد هنوز یک سهامدار بریتانیایی برای این موارد وجود داشته باشد – در واقع ، من فکر می کنم مسائل توزیع را می بینم زیرا سهامداران آنجا برای Butter London به طور کلی بسیار تصادفی هستند. حتی اعلامیه مطبوعات به دلار است ، بنابراین من کاملاً نمی دانم با آن کجا بروم! من در تلاش برای ارسال از سایت آمریکایی که در آن قرار دارد ، فایده ای نمی بینم اینجا (در صورتی که بخواهید مرور کنید) زیرا دقیقاً از سفارشات انگلستان استقبال نمی کند (ناخن لایک دایرکت تعدادی از محصولات دست و ناخن دارد اما لوازم آرایشی دیگری ندارد) که آدرس co.uk به آن صفحه مرده اضافه شده است. شاید من دوباره به لیست ایمیل های آنها برگشته ام زیرا یک سهامدار جدید و با دسترسی بیشتر در راه است – امیدوارم اینطور باشد زیرا این یک نام تجاری با قیمت مناسب و محصولات مناسب است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  حتی در ایالت های سرخ ، کالج ها به دنبال واکسن و ماسک می روند