دموکرات ها در مورد چگونگی مصرف احتمالی داروهای تجویز شده با دارو اختلاف نظر دارند


یکی از معدود سورپرایزهای پیشنهادی که رئیس جمهور جو بایدن در زمینه شبکه های ایمنی اجتماعی به نام “طرح خانواده های آمریکایی” ارائه داد ، چیزی بود که نتوانست آن را به نسخه نهایی برساند: هرگونه اشاره ای به مهار قیمت داروهای تجویز شده.

طرح خانواده های آمریكا ، قسمت دوم برنامه گسترده “زیرساخت” بایدن ، شامل برنامه های گسترده است با هدف افزایش دسترسی به مراقبت از کودک ، آموزش عالی و مرخصی استحقاقی خانواده. اما علیرغم سیگنالهای کاخ سفید در ماه مارس مبنی بر اینکه سلامت نیز بخشی عمده از بسته خواهد بود ، تنها پیشنهاد بهداشتی پیشنهادی بود که باعث افزایش دائمی یارانه موقت شود ، که در اوایل بهار امسال به عنوان بخشی از لایحه تسویه حساب covid در مورد بیمه خریداری شده از طریق مبادلات بهداشتی قانون مراقبت مقرون به صرفه.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که بایدن و دستیارانش نمی خواستند اکنون با صنعت داروی تجویز شده قدرتمند که پس از تولید واکسن های کوویید در زمان رکورد در افکار عمومی بسیار بالا است ، مبارزه کنند. آنها نگرانند که تأثیر چشمگیر صنعت در لابی ممکن است بقیه برنامه را به خطر بیندازد.

اما احتمالاً دلیل بزرگ دیگری وجود دارد که دموکرات ها علی رغم حمایت گسترده دو حزب از انعقاد در رسیدگی به قیمت داروها ناراضی هستند. قانون گذاران دموکرات پس از تقریباً یک سال حضور غیرمعمول در یک صفحه ، وقتی صحبت از مراقبت های بهداشتی می شود ، به موضع آشناتر برمی گردند: آنها در مورد اینکه چه کارهایی باید انجام دهند اختلاف دارند.

اکثر دموکرات ها اتفاق نظر دارند که زمان رسیدگی به قیمت های بالای دارو کاملاً رسیده است. در سال 2019 مجلس به رهبری دموکرات ها یک لایحه گسترده قیمت مواد مخدر را تصویب کردند که چند روز پیش با حمایت مجدداً ارائه شد سخنران نانسی پلوسی. دموکرات های سنا همچنین در زمینه قانون قیمت دارو کار کرده اند. بین اینکه لیبرال ها و اعتدال گرایان چقدر باید صنعت دارو را برای پس انداز سوق دهند ، تفاوت دارند ، اما اتفاق نظر این است که هزینه دارو بیش از حد است و دولت باید وارد عمل شود.

READ  یک سال در: نحوه مقایسه تلفات کوید با سایر علل مرگ

مشکل اصلی این است که با پس انداز قابل توجه بودجه ای که با سیاست هایی مانند اجازه دادن به مدیکر برای مذاکره در مورد قیمت دارو ایجاد می شود ، چه باید کرد. این چیزی است که حامیان لیبرال دموکرات سیستم بیمه “Medicare برای همه” را در برابر اعتدال گرایانی قرار می دهد که در عوض پس انداز را برای گسترش مزایای قانون مراقبت مقرون به صرفه صرف می کنند.

بایدن حداقل برای لحظه ای هر دو طرف را می گیرد. پس انداز حاصل از اصلاحات قیمت دارو “می تواند برای تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه و گسترش پوشش و مزایای مدیکر – بدون هزینه یک پولی اضافی برای مودیان” ، چهارشنبه شب در سخنرانی خود در جلسه مشترک کنگره گفت.

اما جناح ها در کنگره در حال شکل گیری هستند.

با شنیدن گزارش هایی مبنی بر اینکه خانواده های بایدن اقلام مهم بهداشتی را در طبقه اتاق برش می گذارند ، سناتور برنی سندرز (I-Vt.) و 16 همکار دموکرات سنا از حامیان Medicare برای همه بایدن را اصرار کرد نه فقط استفاده از مرجع مذاکره درباره قیمت داروی مدیکر در بسته خود ، بلکه همچنین استفاده از عواید برای پایین آوردن سن واجد شرایط بودن مدیکر (قول کمپانی بایدن) و افزودن مزایای شنوایی ، بینایی و دندانپزشکی به مدیکر. دموکرات های مجلس نمایندگان در لایحه سال 2019 خود تصمیم گرفتند با استفاده از پس انداز مزایای بهداشتی اضافی را برای ذی نفعان فعلی مدیکر فراهم کنند. سناتورها نوشتند: “ما یک فرصت تاریخی داریم که از زمان امضای قانون ، مهمترین گسترش را در اختیار داریم.” آ نامه مشابه نزد رئیس جمهور رفت و با امضای 80 نفر از اعضای مجلس ، به سرپرستی نماینده حامی مدیکر برای پرامیلا جیاپال (D-Wash.)

READ  جوایز کتاب مقدس زیبایی | وبلاگ نویس زیبایی انگلیس

اما در همان زمان ، بیش از 50 عضو “ائتلاف دموکرات جدید” ، گروه معتدل تر از دموکرات های مجلس ، همچنین به بایدن نامه نوشت، از وی خواستار استفاده از این بسته برای افزایش ACA شد. “بیش از یک دهه پس از تصویب قانون برجسته مراقبت های بهداشتی دولت اوباما-بایدن ، ما مشتاق هستیم که با دولت بایدن-هریس برای تقویت و ساخت ACA همکاری کنیم تا بتوانیم پوشش جهانی با دسترسی به مراقبت های با کیفیت و مقرون به صرفه را تحقق بخشیم.” نوشت.

این اختلاف نظر خاص به دهه های 1980 و 90 برمی گردد ، زمانی که نسل ها به شکلی گاه زشت در برابر یکدیگر قرار می گرفتند. آمریکایی های جوانتر ، که نگران افزایش نرخ بیمه نیستند ، ذی نفعان مدیکر را که خواهان مزایای بهتر بودند ، متهم کردند که “اهل حرص و آز” هستند. کنگره قانونی که در سال 1988 تصویب شد و مزایای مدیکر را افزایش می داد و هزینه های فاجعه بار را نیز اضافه می کرد ، وقتی کنگره تصمیم گرفت سالمندان ثروتمندتر باید خودشان از طریق مالیات اضافه هزینه کنند ، با واکنش روبرو شد. افراد سالخورده از اینكه افراد جوان كمكی به تصویب این لایحه نمی كنند عصبانی هستند و كل برنامه در سال 1989 قبل از اجرای آن لغو شد.

جاناتان اوبرلندر ، استاد سیاست بهداشت در دانشگاه کارولینای شمالی-چاپل هیل ، که به طور گسترده در مورد مدیکر نوشته است ، گفت: “این یک بحث کاملا آمریکایی است.” “این تابعی از واقعیت است که ما یک سیستم بیمه درمانی چندپاره داریم و از نظر سن تقسیم شده است. شما این مکالمه را در کانادا یا فرانسه یا هر جای دیگر ندارید. “

لورن آدلر ، دستیار مدیر ابتکار سیاست های بهداشتی USC-Brookings Schaefer ، گفت که گام بعدی آشکار ، ماندگاری یارانه های جدید ACA است. وی گفت: “این ساده است ، همه برنده است و مطمئناً از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است.” به عبارت دیگر ، هیچ سهامدار جیب عمیقی مانند بیمه های درمانی یا شرکت های دارویی وجود ندارد که برای مبارزه با این طرح وارد عمل شوند.

وی گفت ، اما هیچ یک از این دو برنامه به بزرگترین نیاز یعنی کمک به افراد گرفتار در “شکاف پزشکی” نیست – حداقل 2.2 میلیون نفر در ایالتهایی که پزشکی را گسترش ندادند و هنوز بیمه نیستند. آنها برای پوشش بازار ACA واجد شرایط نیستند ، زیرا درآمد کمی دارند و یا Medicaid ، زیرا درآمد بیش از حد دارند. آدلر گفت: “ترجیح عمومی من ایجاد یک برنامه عمومی برای ثبت نام افراد است.”

اوبرلندر و آدلر گفتند این احتمال وجود دارد که این مبارزه به روشی قدیمی حل شود: به جای انتخاب یک مسیر ، قانونگذاران هر دو کار را انجام می دهند ، ACA و Medicare را گسترش می دهند. آدلر گفت: “اگر سعی کنید این سیاست ها را تا حدودی صرفه جو انجام دهید ، در اینجا فرصت هایی وجود دارد.”

اما اوبرلندر هشدار داد كه كنگره نبايد هزينه قيمت دارو را قبل از تصويب آن هزينه كند. در دهه 1990 جنگ بر سر این بود که آیا بیمه درمانی برای جوانان آمریکایی گسترش یابد یا گزینه های مراقبت طولانی مدت برای سالمندان فراهم شود. گفت: اوبرلندر ، “در پایان ، آنها هیچ کدام را انجام ندادند.”

HealthBent ، یکی از ویژگی های معمول اخبار سلامت کایزر ، جولی روونر ، خبرنگار ارشد KHN در واشنگتن ، بینشی و تجزیه و تحلیل سیاست ها و سیاست ها را ارائه می دهد ، که بیش از 30 سال مراقبت های بهداشتی را پوشش داده است.