دولت ایالات متحده معافیت از فرمول نوزاد، تخفیف برای خانواده های WIC را تمدید کرد

پنجشنبه، 25 اوت 2022 (اخبار هلث دی)

مقامات فدرال ایالات متحده برای کمک به والدینی که از مزایای تغذیه دولتی استفاده می کنند تا با کمبود مداوم شیرخشک بچه کنار بیایند، برنامه ای را تمدید می کنند که به آنها حق انتخاب بیشتری در فروشگاه مواد غذایی می دهد.

خانواده‌هایی که شیر خشک را از طریق برنامه تغذیه مکمل ویژه برای زنان نوزادان و کودکان (WIC) خریداری می‌کنند، می‌توانند تا 31 دسامبر – یا تا 60 روز پس از پایان وضعیت اضطراری ایالت‌شان، جایگزین‌هایی برای شیر خشک معمولی خود بخرند. CNN گزارش شده است.

این انعطاف پذیری قرار بود در اواخر سپتامبر منقضی شود. WIC حدود 50٪ از کل فرمول خریداری شده در ایالات متحده را تشکیل می دهد. CNN اشاره شد.

در اعطای انعطاف‌پذیری مستمر، وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) در بیانیه‌ای اعلام کرد که تشخیص می‌دهد که خانواده‌ها هنوز نمی‌توانند مارک‌ها و اندازه‌هایی را پیدا کنند که مزایای غذایی آنها به آنها اجازه خرید می‌دهد.

فراخوان سراسری شیرخشک بچه و تعطیلی یک کارخانه تولیدی بزرگ باعث کمبود در اوایل امسال شد.

Abbott Nutrition که کارخانه بسته آن تا حد زیادی مسئول کمبود بود، گفت که هزینه خانواده هایی که نیاز به خرید فرمول های جایگزین دارند را پوشش می دهد. ابوت فرمول برنامه های WIC را در 40 ایالت و منطقه ایالات متحده فراهم می کند.

جان کووال، سخنگوی ابوت گفت که آبوت هزینه خرید برندهای جایگزین را تا 31 اکتبر به ایالت ها بازپرداخت خواهد کرد. CNN.

وزیر کشاورزی تام ویلساک در یک بیانیه خبری گفت که وزارت کشاورزی ایالات متحده به رسمیت می شناسد که “انعطاف های ارائه شده توسط این معافیت ها همچنان ضروری است، زیرا ما همچنان به دنبال هر اهرمی برای رسیدگی به مسائل مربوط به تامین شیر خشک و ارائه اطمینان برای خانواده ها هستیم.”

READ  کاخ سفید می گوید تقویت کننده برای همه در اینجا آنچه شما باید بدانید آمده است.

برایان دیتمایر، مدیر ارشد سیاست عمومی انجمن ملی WIC، از تولیدکنندگان خواست تا با تمدید USDA مطابقت کنند.

او گفت: «گام‌های USDA برای ارائه شفافیت طولانی‌مدت به ایالت‌ها باید با تعهدات واضح تولیدکنندگان شیر خشک برای اطمینان از اینکه خانواده‌های WIC به گزینه‌های اضافی دسترسی خواهند داشت تا زمانی که عرضه فرمول‌های قراردادی و اعتماد مصرف‌کننده به آن محصولات بازگردانده شود، مطابقت داشته باشد». CNN.

اطلاعات بیشتر

وزارت کشاورزی ایالات متحده اطلاعاتی در مورد واجد شرایط بودن و درخواست برای برنامه WIC دارد.

منبع: CNN

توسط استیون راینبرگ خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
پرسش


نوزادان تازه متولد شده زیاد نمی خوابند.
پاسخ را ببینید