دکتر دیوید جک در تمام طول روز


[unpaid/sample] نام کامل این ماده مرطوب کننده ضد آفتاب Dr David Jack All Day Long Tined Broad Spectrum Sun است. خوشحالم که هوشیارم از یک طرف ، این یک هیدراتاتور SPF50 زیر پایه تقریباً از نظر بافت مناسب است. از طرف دیگر ، بسیار آبکی است و چیزی شبیه قطره کرم نمایش داده شده در وب سایت SpaceNK نیست. این واقعاً بسیار بسیار مایع است ، و رنگ آن تقریباً قابل تشخیص نیست (در حقیقت ، کاملاً از نظر لحن قابل تشخیص نیست). من فکر می کنم این محصول باید در یک دوره بازاریابی متفاوت ارسال شود و متفاوت هدف گذاری شود. صادقانه بگویم من کاملاً به یک آب SPF می خریدم ، اما انتظار نداشتم که این یکی باشد.

دکتر دیوید جک در تمام طول روز

در فرمول خوبی وجود دارد – اسید هیالورونیک ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مبتنی بر SPF50 ، اسیدهای سیتریک و لاکتیک (بنابراین پوست شما برای پوشیدن آن همیشه نرمتر می شود) و همانطور که گفتم ، این یک محصول ایده آل زیر پایه است که احساس تغذیه می کند. من آن را با هر دو پایه شنل و لورآل امتحان کردم و هیچ تعاملی و احساس “لایه” نداشتم.

دکتر دیوید جک در تمام طول روز

بافت غیرمنتظره وزن آن نکته مهم دیگری است که در اینجا برای هر کسی که دوست ندارد پوستش احساس بارگذاری کند ، به خصوص در تابستان است. من نمی دانم – من احساسات متفاوتی در این مورد داشته ام ، به خصوص که 89 پوند برای 30 میلی لیتر است (اینجا، غیر وابسته اینجا) .. شخصاً ، من آن را به صفحه نقاشی برمی گردانم و هیچ چیز را درباره فرمول یا بافت و همه چیز در مورد انتظار تغییر نمی دهم.

READ  Nomogram به پیش بینی خطر سرطان مقعد در بیماران HIV کمک می کند

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.