دکتر ظاهر نشد، اما اورژانس بیمارستان هنوز 1012 دلار دریافت کرد


به داوال بهات در مورد اورژانس بیمارستان هشدار داده شده بود.

بات، مهاجری از هند که مدرک دکترا گرفت، گفت: “مردم همیشه به من می گفتند که از اورژانس در آمریکا اجتناب کنم، مگر اینکه واقعاً در حال مرگ هستید.” در فارماکولوژی در ایالات متحده و اکنون یک دانشمند محقق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است.

اما هنگامی که پسر 2 ساله بات در یک صبح چهارشنبه در آوریل دست خود را روی اجاق آشپزخانه سوزاند، پزشک اطفال خانواده آنها را روز بعد به بیمارستان کودکان محلی راهنمایی کرد.

بهات در سفر بود. بنابراین، همسرش، مانسی بهات، پسرشان را به بیمارستان برد و به اورژانس فرستاده شد. یک پرستار وسایل حیاتی کودک نوپا را گرفت و به زخم نگاه کرد. او گفت که یک جراح آن را با دقت بیشتری بررسی خواهد کرد.

وقتی جراح بعد از بیش از یک ساعت ظاهر نشد، همسر بهات پسرش را به خانه برد. بیمارستان به او گفت که برای پیگیری با پزشک قرار ملاقات بگذارد، که غیرضروری بود زیرا سوختگی به سرعت بهبود یافت.

سپس صورت حساب آمد.

بیمار: مارتان بات، کودک نوپا تحت پوشش یک طرح بیمه UnitedHealthcare که توسط کارفرمای پدرش داوال بات ارائه شده است.

خدمات پزشکی: ویزیت اورژانس برای سوختگی ناشی از لمس اجاق گاز برقی مارتان.

کل صورت حساب: 1012 دلار. نرخ توافقی UnitedHealthcare 858.92 دلار بود که بات ها مسئول همه آن ها بودند زیرا طرح آنها 3000 دلار کسر داشت.

ارائه دهنده خدمات: SSM Health Cardinal Children’s Hospital، یکی از 23 بیمارستان متعلق به SSM Health، یک سیستم بهداشتی غیرانتفاعی کاتولیک با درآمد سالانه بیش از 8 میلیارد دلار.

آنچه می دهد: بسیاری از بیماران نمی دانند که تقریباً به محض عبور از درهای اورژانس می توانند صورت حساب های هنگفتی را جمع آوری کنند.

برخلاف رستوران‌ها یا مکانیکی‌ها که اگر کسی از انتظار کشیدن برای میز یا بازرسی موتور جغجغه‌ای خسته شود، شارژ نمی‌کنند، اورژانس‌های بیمارستان تقریباً به‌محض مراجعه از بیماران هزینه‌ای را دریافت می‌کنند.

و پس از ثبت نام، صورتحساب بیماران – اغلب بسیار زیاد – دریافت می شود که آیا درمان انجام شده است یا خیر.

مارتان بات تقریباً هیچ خدمات پزشکی دریافت نکرد. بر اساس یادداشت‌های ارائه‌دهنده تهیه‌شده توسط بیمارستان و به اشتراک‌گذاشته‌شده با KHN، یک پزشک پرستار به کودک نوپا نگاه کرد، به قلب و شکم او گوش داد، و به بینی، دهان و گوش‌های او نگاه کرد.

داوال بات با فرزندانش، ریدیا (سمت چپ) و مارتاند، در خانه شان در سنت پیترز، میسوری، مونوپولی را بازی می کند. (ویتنی کورتیس برای KHN)

پرستار پانسمان زخم را عوض نکرد یا دستور آزمایش نداد.

بات به بیل ماه نوشت: “اعتراض من به این موضوع این است که هیچ مراقبتی ارائه نشده است.”

بات ادامه داد: “همسرم 45 دقیقه رانندگی نکرد تا به اورژانس برسد و 1 و نیم ساعت دیگر منتظر ماند تا کسی به من بگوید که شرایط حیاتی فرزندمان – وزن، قد، دما و فشار خون – خوب است.” ما قبلاً این را می دانستیم. این کاملاً مضحک و غیراخلاقی است.»

بر اساس یادداشت‌ها، وقتی بات‌ها اتاق اورژانس را ترک کردند، مارتان «هوشیار، فعال و خوش‌نظر بود».

ارزیابی پرستار از Martand 192 دلار هزینه داشت که توسط UnitedHealthcare به نرخ توافقی 38.92 دلار تخفیف داده شد. بخش عمده ای از صورتحساب Bhatts – 820 دلار – چیزی به نام هزینه تسهیلات بود.

مسئولان بیمارستان از این هزینه‌ها در صورت لزوم دفاع می‌کنند تا اورژانس را به‌عنوان یک سرمایه اجتماعی ۲۴ ساعته باز نگه دارند.

استفانی زولر مولر، سخنگوی SSM Health، با وجود اینکه بات‌ها به بیمارستان اجازه انجام این کار را داده‌اند، از صحبت در مورد جزئیات وضعیت پزشکی مارتند خودداری کرد.

زولر مولر در ایمیلی گفت که این اتهامات بر اساس «حدیت وضعیت، دستورالعمل‌های ترخیص، نظارت بر علائم حیاتی، مراقبت از زخم تروماتیک (و) ارزیابی‌های متعدد «مناسب» است.

او افزود: «بیمار نیازی به دریافت درمان اضافی – روش، آزمایشگاه، اشعه ایکس و غیره – برای تأیید ED ندارد. [emergency department] شارژ سطح.”

اما برخی از حامیان بیمار می‌گویند که این هزینه‌های تسهیلات بسیار گسترده است و باید محدود به بیمارانی شود که واقعاً مراقبت‌های پزشکی دریافت می‌کنند.

آدام فاکس، معاون مدیر ابتکار سلامت مصرف کنندگان کلرادو، گفت: «اگر کسی تحت درمان قرار نگرفته باشد، اتهامی برای او مناسب نیست. “بیماران اگر مراقبت نشوند از امکاناتی استفاده نمی کنند.”

مورین هنسلی-کوئین، مدیر ارشد برنامه در آکادمی ملی سیاست بهداشت ایالتی، گفت که حداقل، بیمارستان ها می توانند به طور واضح تری در مورد هزینه هایی که ممکن است برای مراجعه به اورژانس دریافت می کنند، با بیماران ارتباط برقرار کنند.

مانسی بات با پسرش، مارتان، در خانه شان در سنت پیترز، میسوری بازی می کند. هنگامی که مارتند را در آوریل با دست سوخته به اورژانس برد، پس از بیش از یک ساعت انتظار برای دیدن او توسط جراح، آنجا را ترک کرد. (ویتنی کورتیس برای KHN)

هنسلی-کوین گفت: “مردم باید بدانند که وقتی برای دریافت مراقبت وارد می شوند، این هزینه وجود دارد که ارزیابی می شود.”

بیمارستان ها همچنین می توانند در ورودی اورژانس هزینه های استاندارد برای سطوح مختلف مراقبت های اورژانسی را ارسال کنند.

اگر بیمارستان جراحت پسرش را جزئی طبقه بندی می کرد، دستمزد بات همچنان می توانست کمتر باشد. اما، دوباره، روند صورت‌حساب بیمارستان علیه خانواده کار کرد و به نفع هزینه‌های بیمارستان بود.

بازدیدهای اضطراری معمولاً برای صورت‌حساب در مقیاس 1 تا 5 طبقه‌بندی می‌شوند. سطح 1 جزئی و معمول است. سطح 5 به مراقبت پیچیده برای شرایط تهدید کننده حیات نیاز دارد. و بیمارستان ها هستند به طور فزاینده ای از کدهای با بالاترین شدت استفاده می کنند تحقیقات نشان می دهد که برای طبقه بندی بازدیدهای اضطراری.

آدیتی سن، مدیر سیاست و تحقیق در مؤسسه غیرانتفاعی هزینه مراقبت های بهداشتی که در مورد کدگذاری اتاق اورژانس مطالعه کرده است، گفت: “محرک های مالی برای صدور صورت حساب با شدت بالاتر وجود دارد.”

علیرغم عدم شدت زخم مارتند و عدم مراقبت پزشکی، ویزیت او در سطح 3 طبقه بندی شد که یک مشکل با شدت متوسط ​​است.

وضوح: بات که از اینکه اتهامات زیادی به او وارد شده بود خشمگین بود، تلاش های زیادی کرد تا بیمارستان را برای کاهش هزینه ها به بیمارستان برساند. او همچنین از UnitedHealthcare درخواست کرد تا این اتهامات را بررسی کند.

تلاش های او شکست خورد. در ماه آگوست، بات نامه‌ای از یک «وکیل مدافع بیمار» SSM Health دریافت کرد که به او اطلاع داد که بیمارستان این صورت‌حساب را تعدیل نمی‌کند و به او دستور داده بود که با صدور صورت‌حساب بیمار برای هماهنگی برای پرداخت تماس بگیرد.

در حالی که بات تلاش می کرد از طریق تلفن با حامی بیمار تماس بگیرد، صورت حساب او به مدیکریت، یک آژانس جمع آوری کالا، ارسال شد، که شروع به ارسال اعلان ها و تماس با او کرد.

پس از اینکه KHN با SSM Health تماس گرفت، بات تماسی از شخصی دریافت کرد که روی مسائل مربوط به “تجربه مالی بیمار” در بیمارستان کار می کرد.

بیمارستان موافقت کرد که هزینه 820 دلاری تسهیلات را ببخشد. بات موافقت کرد که 38.92 دلار باقیمانده، هزینه حرفه ای کار پرستار اورژانس را بپردازد. بات همچنین اطلاعیه ای از مدیکریت دریافت کرد که هیچ اقدام دیگری علیه او انجام نخواهد داد.

بات تلاش های زیادی کرد تا بیمارستان را وادار کند تا صورتحساب بیش از 1000 دلاری را که خانواده پس از انتقال مارتان با دست سوخته به اورژانس دریافت کردند، کاهش دهد. در نهایت، بیمارستان هزینه تسهیلات 820 دلاری را بخشید. (ویتنی کورتیس برای KHN)

غذای آماده: خانواده بات ها همان کاری را کردند که اکثر والدین وقتی به آنها توصیه می کند که فرزندشان را به بیمارستان ببرند، انجام می دهند.

اما اتاق‌های اورژانس از جمله گران‌ترین مکان‌ها برای دریافت مراقبت در سیستم بهداشتی ایالات متحده هستند.

اگر مشکل نسبتاً سطح پایینی دارید، قبل از ثبت نام در میز پذیرش، اقدامی که فرآیند صدور صورت حساب را آغاز می کند، دو بار فکر کنید. اگر پزشک شما قرار ملاقات یک روزه یا خدمات پس از ساعت کاری ندارد، به مراقبت های فوری فکر کنید، که اگر مرکز متصل به بیمارستان نباشد، اغلب بسیار ارزان تر است.

و به یاد داشته باشید که اگر با یک مشکل نسبتاً جزئی به اورژانس بیمارستان بروید، به احتمال زیاد باید منتظر بمانید، همانطور که بات ها انجام دادند. ابتدا بیمارانی که مشکلات جدی تری دارند ویزیت می شوند.

هنگامی که از جلوی میز عبور کردید، تقریباً مطمئناً با هزینه تسهیلات قابل توجهی مواجه خواهید شد، حتی اگر مراقبتی دریافت نکنید.

درخواست این هزینه در بیمارستان گاهی اوقات می تواند موفقیت آمیز باشد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. و همانطور که بات آموخت، انتظار نداشته باشید که بیمه سلامت کمک زیادی ارائه دهد. اکثر بیمه‌گران نحوه کدگذاری یک ویزیت پزشکی را به چالش نمی‌کشند، مگر در مورد ادعاهای پزشکی بسیار گران‌قیمت که برای آنها هزینه دارد.

در این مورد، بات برای کل هزینه درگیر بود، زیرا او طرحی با کسر فرانشیز بالا داشت، بنابراین بیمه‌گر انگیزه کمی برای انجام کار خود داشت.

در حال حاضر، بسیاری از مدافعان معتقدند که بهترین امید بیماران این است که قیمت های بالایی را که بیمارستان ها برای خدمات خود در داخل و خارج از اورژانس دریافت می کنند، به اطلاع عموم برسانند.

Bill of the Month یک تحقیق جمع‌سپاری شده توسط KHN و NPR که صورتحساب های پزشکی را تشریح و توضیح می دهد. آیا صورت حساب پزشکی جالبی دارید که می خواهید با ما در میان بگذارید؟ درمورد آن به ما بگو!

READ  مردی که به دلیل کووید 453 روز در بیمارستان بستری بود، برای تعطیلات به خانه بازگشت