ردیابی و مدیریت نمونه علوم زیستی

Ziath کاتالوگ جدیدی منتشر کرده است که مقدمه فنی آموزنده ای را برای طیف گسترده ای از خوانندگان، اسکنرها، نرم افزارها، انتخابگرهای لوله خودکار و لوازم جانبی برای ردیابی و مدیریت نمونه های علوم زیستی ارائه می دهد.

اعتبار تصویر: Ziath Ltd

طی دو دهه گذشته، Ziath خود را به عنوان یک رهبر جهانی برای ردیابی نمونه لوله‌های بارکد دوبعدی در کاربردهایی از جمله بانک‌های زیستی تثبیت کرده است. مدیریت ترکیب و مدیریت نمونه بیمار COVID-19. همه ابزارهای Ziath برای ادغام در جریان های کاری موجود طراحی شده اند.

سرمایه‌گذاری مستمر این شرکت در تحقیق و توسعه، روشی را که می‌توان از لوله‌های بارکد دوبعدی استفاده کرد و در جریان‌های کاری علوم زیستی ادغام کرد، متحول کرد. Ziath اولین بار بود که یک اسکنر مبتنی بر دوربین تولید کرد، ابتدا زمان خواندن نود و شش لوله را به کمتر از یک ثانیه رساند، ابتدا به طور قابل اعتماد لوله‌های AcoustiX™ را خواند، ابتدا از هوش مصنوعی برای تشخیص چاه‌های خالی استفاده کرد و ابتدا برای ارائه کامل لوله‌ها. کنترل شبکه اسکنرها از هر رایانه شخصی، تبلت یا تلفن متصل در همان شبکه.

کاتالوگ Lux را معرفی می‌کند – اولین قفسه‌خوان مبتنی بر دوربین واقعا قابل حمل که می‌تواند در آزمایشگاه و همچنین جلوی فریزر یا فروشگاه شما استفاده شود. Lux دارای عمر باتری متوسط ​​8 ساعته در استفاده روزمره است، در طول شب کاملاً شارژ می شود و در عین حال به اندازه کافی کوچک و سبک برای حمل راحت است.

READ  برای افزایش واکسیناسیون چه چیزی لازم است؟ صحنه ای از جاده های عقب کنتاکی

Ziath با تکیه بر کارکنان مجرب در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا که برنامه‌ها و چالش‌های پیش روی کاربران را درک می‌کنند، می‌تواند پشتیبانی فنی بی‌نظیری را ارائه دهد و از این طریق اطمینان حاصل کند که مشتریان می‌توانند زمان بیشتری را برای تحقیقات خود صرف کنند و زمان کمتری را برای نگرانی در مورد مکان خود صرف کنند. نمونه ها.

برای دانلود یا درخواست نسخه چاپی کاتالوگ جدید لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید: https://ziath.com/images/بروشور/بروشور_کامل_ziath.pdf