روز ملی رژ لب | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی


[unpaid/sample/prioradrelationship] به طور معمول ، من واقعاً کار چندانی با روزهای “ملی” (رویدادهای بازاریابی) ندارم ، اما از نظر دنیای زیبایی ، این چیزی است که در زمان و تغییرات قابل توجهی نشان می دهد. منظورم این است که من حتی به یاد ندارم اگر تابستانی گذشته بود ، بنابراین چیزی در من وجود دارد که دیدن آن در سال جاری بسیار خوشحال است – اگر دوست دارید ، کمی به برنامه برگردید. بنابراین ، زمان خوبی است که کمی تخفیف را در Debenhams در مورد کرم 8 ساعته لب ها Elizabeth Arden برای لب مورد علاقه خود قرار دهید (به یاد داشته باشید که چگونه این امر برای پروازهای طولانی مدت ضروری بود … که به نظر می رسد حداقل در دوباره افق) و کرم لب لب الیزابت آردن برای حفظ سایه مورد علاقه خود و جلوگیری از پر شدن آن.

روز ملی رژ لب

کرم 8 ساعته (در حال حاضر 17 پوند به جای 20 پوند و در صورت سفارش بین 9 تا 12 شب ترتیب تحویل 1 پوند وجود دارد اینجا) همچنین می تواند برای کوتیکول یا هر لکه خشک استفاده شود و همچنین ابروهای نرم تری داشته باشد. در کتاب من ، بهترین روش برای استفاده از آن ماسک شبانه است – به خصوص اگر لب مات را ترجیح می دهید و به صافی نهایی نیاز دارید – که از نظر خیساندن رطوبت و صاف کردن لب ها ، تحول آور است.

روز ملی رژ لب

باید اعتراف کنم که من تجربه چندانی در زمینه رفع لب ندارم – پر کردن رژ لب قبلاً یک مسئله زیبایی بزرگ بود اما شاید فرمول ها بهتر شده اند زیرا تقریباً در مورد آن زیاد نمی شنوم. این چیزی نیست که من واقعاً دریافت می کنم و خطوط باریکی در اطراف دهانم وجود دارد ، اما من معمولاً از فرمول های مومیایی یا براق کننده ها بر روی ساتن ها یا مات ها استفاده می کنم ، بنابراین مشکل به ندرت برطرف می شود. بنابراین ، برای استفاده من ، این به عنوان یک نگهدارنده است که بین اقامت طولانی تر یا درخواست مجدد مکرر تفاوت ایجاد می کند. من هفته گذشته با یکی از دوستانم شام خوردم که رژ لب صورتی روشن آن در پایان غذا به همان اندازه اولیه بود که در ابتدا بود – به حدی که به عنوان معجزه آسا به آن اشاره کردم و ثابت شد که لب ثابت است. Lip Fix نیز به جای 20 پوند ، 17 پوند است اینجا. بنابراین ، در حالی که روز ملی رژ لب می تواند راهی مفید برای برندها برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود باشد ، پیشنهادات مفیدی وجود دارد و من سپاسگزارم که این بار نشانگر چیزی بیشتر است.

READ  ماسک ورقه ای Shiseido Vital Perfection Radiance

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شده باشد. ممکن است از لینکهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.