روند زیبایی در حال ظهور چین: هنرها و میراث را بسط دهید


چین بازار مهمی برای هر برند زیبایی است-با کاهش نیازهای آزمایش روی حیوانات ، به زودی همه به تقلب دچار می شوند ، اما مارک های داخلی چینی اجازه ورود هجوم برندهای زیبایی اروپایی و آمریکایی را نمی دهند. همه جلال روندی که اخیراً متوجه آن شده ام ، بسیار مورد توجه است (و منظورم این است به شدت) محصولات تزئینی ، از گلوله های رژ لب تا کل پالت های حک شده به منظور اشاره به هنرها و فرهنگ چینی. با استفاده از سایه های رنگی زمین و حکاکی نمادین ، ​​آنها فاصله زیادی با درک ما از C Beauty ارزان و شاد دارند.

موزه Zeesea x بریتانیا

چیزی که هرگز مورد توجه قرار نمی گیرد (از این نظر) این است که مصرف کنندگان چینی نسبت به هجوم مارک ها از سراسر جهان احساس می کنند. من آمارهایی را دیده ام که می گویند 50 درصد از مصرف کنندگان هزاره زیبایی چین ترجیح می دهند از مارک های محلی یا خانگی خرید کنند. مارک های بین المللی به دلیل فرمول های برتر و معتبر شهرت داشته اند در حالی که مارک های چینی پست تر شناخته شده اند – این مارک های جدید این ادعاها را به چالش می کشند و با موفقیت در خرید محصولات طراحی شده و ساخته شده در چین ، به طور موفقیت آمیزی برای آنها افتخار می کنند. C-Beauty در چین نیز رواج یافته است ، مهمترین دلیل این است که آنها با ترکیب عناصر فرهنگی که طنین انداز هستند ، ارتباطات احساسی با مصرف کنندگان را تقویت می کنند.

رژ لب Zeesea Picasso

دریای دریا (اینجا) در سال 2012 توسط Hangzhou Laifei Cosmetics تصور شد. آنها به تازگی با موزه بریتانیا همکاری کرده اند تا مجموعه ای از پالت ها به نام مجموعه مصری افسونگر را با الهام از هنر مصر ایجاد کنند. از آنجا که این یک قرارداد مجوز است ، در واقع در موزه بریتانیا موجود نیست که تا حدودی کوته بینانه به نظر می رسد. همین امر در مورد محصولات زیبایی Alice In Wonderland x The British Museum و برجسته کننده Cherub که در تصویر بالا مشاهده می کنید صدق می کند. آنها همچنین قراردادهای صدور مجوز با املاک پیکاسو را برای مجموعه ای از رژ لب های فوق العاده منعقد کرده اند.

READ  پزشکی از راه دور ابزاری است - جایگزینی برای لمس پزشک نیست
سرخ شدن هویت قصر

هویت کاخ اینجا نام تجاری خواهری Zeesea است ، تمرکز کمتری بر روی هنرها دارد و میراث را ترجیح می دهد ، در سال 2020 تأسیس شد ، اما از نظر دکوراسیون پیچیده زیبایی شناسی مشابهی دارد. این رژگونه از مجموعه سلسله تانگ آنها است – گل صد تومانی نمادی قدیمی از زیبایی ، ثروت و موقعیت است که در نوشته ها ، هنر و شعرهای باستانی به چشم می خورد. به طرز شگفت انگیزی ، تقریباً خرده فروشی می شود. 26 دلار در مورد رژ لب یک اژدهای چینی به بیرون کشیده شده است و از اتاق تخت پادشاهی در کاخ Jinluan الهام گرفته است.

Florasis پری شکوفه هلو

Florasis برندی است که کنجکاوی من را برانگیخته است زیرا اغلب در فید من ظاهر می شود. تأسیس شده در سال 2017 ، مانند قصر هویت ، تأکید متمایزی بر تصاویر سنتی چین دارد. آنها از تصاویر و الهام از نقاشی های سنتی چینی استفاده می کنند.

پالت فلوراسیس ققنوس

احتمالاً معروف ترین قطعه آنها Pheonix Palette است که به مهارت های حکاکی و حکاکی اشاره می کند. پالت شکوفه ساحل پری داستان جاده ابریشم را به تصویر می کشد. همه محصولات حاوی عصاره گل هستند و توجه به جزئیات به گونه ای است که رنگ آرایش نیز از نقاشی های سنتی گرفته شده است.

پالت Catkin

Catkin (متعلق به Colorite Cosmetics) به عنوان یکی از برندهای برجسته زیبایی داخلی ، محصولات چینی را با روح اروپایی ترکیب می کند. مشهورترین مجموعه آنها همکاری با کاخ تابستانی بود – مجموعه ای از رژ لب ها با الهام از محل اقامت مورد علاقه امپراطور Dowager Cixi در زمان عرضه در زمان سریع فروخته شد.

READ  دستگیری خشونت آمیز کلرادو توجه مردم را به نحوه برخورد پلیس با افراد معلول معطوف می کند
رژ لب Catkin

Catkin (اینجا) در دسترس ترین ، از نظر قیمت ، با پالت نشان داده شده در حدود 14 دلار است. Catkin همچنین بازترین راه برای گسترش اروپا است که باعث توزیع بین المللی می شود (من به راحتی از amazon.co.uk خرید کردم). این از سال 2007 با استفاده از ترکیبی از خرد باستانی و میراث فرهنگی با فن آوری های مدرن برای فرمولاسیون استفاده می شود.

دفتر خاطرات کامل

در نهایت ، یک کلمه در مورد خاطرات کامل اینجا که با چرخش سریع و محصولات با کیفیت مناسب که در عرض چند ماه از جمله تولید و ساخت ، به بازار چین هجوم می آورد. متعلق به Yatzen Cosmetics است و به تازگی در بورس نیویورک راه اندازی شده است و تصور می شود که در معاملات جهانی مجوزهای فرهنگی پیشرو است. این احتمالا پرفروش ترین نام تجاری لوازم آرایشی چین است (اگرچه بسیاری ادعا می کنند که اطمینان 100٪ سخت است ) مجدداً ، مجوزهای خارج از کشور نقش مهمی در موفقیت این نام تجاری ایفا کرده اند – آنها ابتدا با موزه بریتانیا (سرامیک رنسانس ایتالیایی) و همچنین موزه متروپولیتن هنرهای مدرن (نقاشی های سلطنتی) ترکیب شدند و اخیراً آنها با Discovery همکاری کرده اند. کانال و نشنال جئوگرافیک پالت هایی را نشان می دهند که نمایانگر گونه ها و جانوران چینی است. با در نظر گرفتن اینکه Perfect Diary چهار سال پیش یک شرکت نوپا بود ، این واقعیت که آنها در حال حاضر 150 فروشگاه در سراسر چین دارند و قصد دارند چهار برابر شوند ، همه آنچه را که باید در مورد موفقیت تقریباً فوری آن بدانید به شما می گوید. آنها با رسانه های اجتماعی و بازاریابی (حامی تیم ژیمناستیک المپیک چین) هوشمند هستند و مانند همه مارک های برجسته در اینجا از فناوری مدرن برای تأکید بر میراث استفاده می کنند. جدیدترین همکاری (در بالا) با China Aerospace است اما از یک داستان چینی بسیار قدیمی که در اساطیر متولد شده است پیروی می کند – The Goddess Chang’s Fly To the Moon که در آن یک خرگوش یشمی در فضا با سحابی های رنگی ، کهکشانهای بی نهایت و منظره ای از جهان از جهان روبرو می شود. آسمان.

READ  آیا از خدمات دربان پوست استفاده می کنید؟ با Renude آشنا شوید.

طبیعی است که درباره جهان کنجکاو باشید و در حال حاضر چین میراث و تاریخ خود را برای مخاطبان جدید باز می کند در حالی که زیبایی شناسی مدرن و سایر فرهنگ ها و فرهنگ خود را در بر می گیرد. تماشاگران زیبایی بدیهی ترین افراد برای شرکت در درس تاریخ چین با محوریت چین نیستند ، اما اینجا هستیم و هیجان انگیز است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.