رژ لب مات جادویی Seduction Seduction


[unpaid/sample/affiliate/ad] صادقانه بگویم ، من فکر می کردم که ما شاهد از بین رفتن لب مات بوده ایم ، اما به تازگی ، من تعداد زیادی لب جدید از جمله این زیبایی های مطلق از جیمی چو دیده ام. مات یک بافت جدید برای نام تجاری است و در چهار رنگ عرضه می شود.

رژ لب مات جیمی چو

آنها مطمئناً آن را در سبک اصلی قرار می دهند – بدنه با یک توپ طلا در انتها کشیده شده است. در داخل ، یک رژ لب با اندازه معمولی است که با نوعی جلوه روی پوست مار طراحی شده است.

رژ لب مات جیمی چو

اینها مطمئناً برای افراد ضعیف نیستند – آنها روی رنگ تأثیر می گذارند (برخی از من هستند که می خواهند فردی باشند که می تواند بدون نگاه به عقب ، Plum Passion را بپوشد ، در راهروهای تسکو می رقصد!) و در واقع خشک نمی شود ، اگرچه آزمایش کردم شب قبل از مومیایی استفاده کرده اید تنها مشکلی که در استفاده از بالم ها قبل از استفاده از رژ مات وجود دارد این است که روغن های موجود در مومیایی رژ لب را سریعتر از آنکه به سطحی غیر چرب برود ، تجزیه می کند.رژ لب مات جیمی چو

اگر هنوز به هدیه دادن فصلی فکر می کنید (من در حال انجام کلمه C معمولی ام هستم!) این بسته بندی ها بسیار زیبا بسته می شوند و رژ لب ها کیف پول چرمی خاص خود را دارند. سایه هایی که در اینجا مشاهده می کنید عبارتند از Coral Sunset و Plum Passion. آنها با عطر Jimmy Choo Crush تزریق شده اند ، اما این به معنای واقعی کلمه فقط یک اثری است تا شما تمام روز با آن زیر بینی خود زندگی نکنید.

رژ لب مات جیمی چو

همانطور که انتظار داشتید ، قیمت هر کدام 50 پوند است ، اما این برند به خوبی و واقعاً این لوکس را به ارمغان آورده است ، بنابراین به نوعی احساس می کند که هزینه تقریبا مناسب است. نبرد در مورد رژ لب های لوکس – و منظور من گران قیمت است. Louboutin 73، ، Serge Lutens 70++، Hermes 62 ((مجموعه ویژه 24 تایی 1400 پوند به شما باز می گرداند) و غیره.

رژ لب مات جیمی چو

همانطور که می بینید ، آنها بسیار اشباع شده اند – این نمونه ها هر کدام یک ضربه ای هستند. دو سایه دیگر Red Attraction و Nude Blush هستند که به نظر می رسند. می توانید آنها را پیدا کنید اینجابه همانطور که می بینید ، لاک های ناخن جیمی چو نیز وجود دارد – یکی که من در تصاویر از آن استفاده می کنم Crazy Fuchsia است و واقعاً فوق العاده روشن است. من هنوز آن را روی ناخن هایم نداشته ام (دوباره شکسته شده است) اما بسیار تزئینی است و بسیار یک قطعه میز آرایش است. هرکدام 35 پوند هستند اینجا و 8 سایه وجود دارد ، بنابراین اگر شما یک فن ناخن در لیست خود دارید ، آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.

پیوند غیر وابسته اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  دریافت واکسن کووید در دوران بارداری حتی با پر شدن بسترهای ICU