ریمل مژه و ابرو شارلوت تیلبری

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad]

شارلوت تیلبری مژه ها را فشار می دهد

جدیدترین ریمل مژه و ابرو از شارلوت تیلبری دقیقا همان برس را دارد که در هفته گذشته بررسی کردم. من سبک قلم مو را بسیار دشوار می دانم – این تقریباً یک پارو زدن با موهای کوچک است ، بنابراین قبل از چرخاندن قلم مو ، مژه های خود را کم و بیش به سمت بالا رنگ می کنید تا بتوانید تعریفی ارائه دهید. به نظر من آسان نیست اما فرمول ریمل مژه و ابرو خوب نگه داشته می شود ، بنابراین شما مدت بیشتری به سمت بالا خواهید بود.

شارلوت تیلبری مژه ها را فشار می دهد

این بیشتر از نظر حجم یک ریمل مژه و ابرو است ، اما سایه آن بسیار بسیار سیاه است و من در مورد آن چنین می کنم. ستاره واقعی Super Nudes Duo Liner است که در یک سر آن قهوه ای مخملی عمیق و در انتهای دیگر سایه برهنه دارد. هر دو را می توان در خط آب استفاده کرد.

شارلوت تیلبری مژه ها را فشار می دهد

استفاده از رنگ پریده روی لبه های داخلی چشم ها را فوراً بیدار می کند – کمی عادت کردن طول می کشد و بهترین تاثیر آن زمانی است که مدتی روی رینگ ها نشسته است زیرا ظاهر طبیعی تری به خود می گیرد. جلوه فوری برای عکسها فوق العاده است اما کاملاً طبیعی نیست. یک آستر قهوه ای مشکی ساده ترین چیزی است که در جهان می توان از آن استفاده کرد – فقط کمی نرم تر از سیاه کربنی ، چارچوب مناسبی برای هر رنگ چشم است. 21 پوند است اینجاریمل مژه و ابرو 23 پوند است اینجابه پیوند غیر وابسته است اینجابه

READ  مطالعه نشان می دهد که مداخلات هدفمند برای تقویت شروع درمان ضد رتروویروسی HIV حیاتی است

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.