زمانی که والدین توانایی خرید پوشک را ندارند، خواب کودکان رنج می‌برد

دوشنبه، 9 مه 2022 (اخبار هلث دی)

ممکن است در ابتدا یک ارتباط بعید به نظر برسد، اما یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که نوزادان و کودکان نوپا از مشکلات خواب – و شاید مشکلات دیگر – رنج می‌برند، زیرا والدین آنها توانایی خرید پوشک را ندارند.

سالی پورتر، یکی از نویسندگان این مطالعه، استادیار دانشکده پرستاری راتگرز در نیوجرسی، خاطرنشان کرد: خواب رشد مغز را تقویت می کند و یادگیری و حافظه را تقویت می کند. «کودکان با خواب به خطر افتاده بیشتر در معرض خطر چاقی کودکان و مشکلات عاطفی و رفتاری هستند.»

پورتر و همکارانش 129 والدین کودکان 3 سال و کمتر را که برای برنامه های رشد اولیه، بازدید از منزل و برنامه های حمایت از معلولیت ثبت نام کرده بودند، مورد بررسی قرار دادند.

از والدین در مورد نیازهای پوشک و عادات خواب فرزندشان، از جمله مدت زمانی که طول می کشد تا آنها بخوابند، چند بار در شب بیدار می شوند، طولانی ترین زمان خواب آنها و تعداد کل دقایقی که در هر شب می خوابند، سؤال شد.

همچنین از والدین در مورد مشکلات مربوط به روال خواب کودکان، مشکلات خواب و مکان خواب، کیفیت خواب فرزندشان و اینکه آیا کودکشان به این مشکل مبتلا شده است، سؤال شد. ناتوانی در رشد.

تقریباً از هر 10 خانواده در این مطالعه 9 نفر از نظر غذایی ناامن بودند، 76 درصد مجبور بودند حداقل سالی یک بار بدون پوشک بروند و بیش از یک سوم گفتند که ماهانه پوشک ندارند.

کودکان در خانواده‌هایی که برای تهیه پوشک مشکل داشتند، احتمالاً دوره‌های خواب مختل، کوتاه‌تر و نمره کل خواب کمتری داشتند. بر اساس این مطالعه، والدینی که نگران نداشتن پوشک کافی حداقل ماهانه بودند، احتمالاً خواب فرزندشان را مشکل یا دشوار توصیف می‌کنند.

READ  ایده های هدیه غیر زیبایی | بلاگر زیبایی بریتانیایی

پورتر در بیانیه خبری راتگرز گفت: «تقریباً یک سوم مادران آمریکایی در تهیه پوشک مشکل دارند و شیوع آن در طول همه‌گیری کووید-19 احتمالاً بسیار بیشتر است». “نیاز به پوشک با افزایش بروز عفونت های پوستی و مجاری ادراری تحریک شده همراه است. همچنین با افزایش علائم سلامت روان مادر مرتبط است.”

یافته ها نشان می دهد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید از والدین در این مورد سوال کنند پوشک نیاز دارد پورتر گفت که در طول بازدید از کودک خوب و اتصال خانواده های نیازمند به منابعی که لوازم پوشک را فراهم می کند.

یافته ها در 2 می در مجله منتشر شد مجله رشدی رفتاری کودکان.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد نیاز پوشک، به شبکه ملی بانک پوشک.

منبع: دانشگاه راتگرز، انتشار خبری، 3 مه 2022

توسط رابرت پریدت خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
نمایش اسلاید


راهنمای والدین: تغذیه سالم برای کودکان
به نمایش اسلاید مراجعه کنید