سالن مایکل ون کلارک | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی


[unpaid/complimentary treatment/ad] اغلب اوقات برای کوتاه کردن مو به لندن نمی روم-در واقع ، گذشته از تزئین شامپو در راه اندازی شامپو Body Shop ، آخرین باری که به یاد می آورم را به خاطر نمی آورم. اما روز جمعه من یک روز لندن داشتم – به سلفریجز رفتم تا به پیشخوان ها نگاه کنم (شارلوت تیلبری ، پت مک گرات خالی بود) و سپس همین کار را در جان لوئیس انجام داد ، اما چون وقتم تمام شد ، به فلانل نرسید. دیدن زیبایی در زندگی واقعی بسیار مهم است زیرا اگر هرگز به بیرون نگاه نکنید ، می توانید کمی تونل را مشاهده کنید. در همان زمان از سالن مایکل ون کلارک (او دارای شهرت 3 اینچ بیشتر) در نزدیکی خیابان مریلبون برای برش و رنگ دیدن کردم.

من با این جمله شروع می کنم که بسیار بسیار شفاف است. Cire Trudon Candles ، یک سرآشپز داخلی که هر چیزی را که دوست دارید سفارش دهید از یک منوی سالم اما جالب و فضای داخلی جلوه ای مرمر بزرگ تهیه می کند. یک کاسه غول پیکر کیفیت نیز بسیار وسوسه انگیز است!من فکر می کنم رنگ آمیزی کمی ناامید شده است که من رنگ دائمی نخواهم داشت و دلیل آن را می دانم زیرا گزینه ها با نیمه بسیار محدودتر هستند. با این حال ، خوشحالم که به اسلحه خود پایبند بودم زیرا نتیجه به معنای واقعی کلمه عالی است. نکته در مورد مکانهایی که برای افسانه سازی شما ساخته شده است این است که باید در آنجا باشید و بخواهید افسانه ای باشید. من می خواستم یک تزیین و رنگ آمیزی واقعاً اساسی بدون هیچ گونه حاشیه (مانند برجسته های برنز ، که یک پیشنهاد بود) بخواهم و بنابراین از مهارت های موجود به طور کامل استفاده نکردم – به عبارت دیگر ، من افسانه کامل خود را به میز زمانی که آنجا بود و فقط منتظر غذا خوردن بود.

خشک کردن و تمیز کردن من با لامپان بی عیب و نقص بود – او پس از شستشو خشک می شود (بدون ماساژ – ماساژ سر را دوست ندارم) با شامپوی خوش بو (شامپو لایه برداری پوست سر) اینجا) و موهای من دقیقاً همانطور که دوست دارم خشک شد – به طور طبیعی براق و بدون کرک. شما می دانید که در دست تجربه هستید وقتی آنها می دانند بدون نیاز به س askال باید چکار کنند. من از لامپانه پرسیدم که آیا پوشیدن ماسک مشکلی ایجاد کرده است یا خیر ، زیرا دیدن صورت کسی مطمئناً هنگام برش مفید خواهد بود و او تأیید کرد که بدون آن بسیار راحت تر است. سالن رعایت فاصله ای اجتماعی شامل پوشیدن ماسک است که برای من مناسب است ، اگرچه این بدان معناست که اگر با آرایشگر معمولی خود ملاقات نمی کنید ، ایجاد رابطه با شخص جدید دشوارتر است. من فکر می کنم این بخشی از مشکل رنگ بود – اگر رنگ آمیزی فقط موها را ببیند ، تشخیص رنگ و ویژگی های پوست بسیار مشکل است و این مهم است. او ایده های فوق العاده ای داشت و من دوست دارم او در حالی که به همه آنها نه می گویم لبخند بزند!

من با موهای زرق و برق دار قهوه ای گرم (رنگ قدیمی من بیشتر خاکستری بود) و موهای براق ، و همچنین خط قرمز من دوباره تجدید و احیا شد. بخشی از تجربه لوکس این است که هرگز احساس عجله نمی کنید – در حالی که تحت دستان سبک ، رنگ آمیزی یا دستیار هستید ، تمام تمرکز آنها را دارید. اگر دوست دارید موهای خود را به آرامش و آرامش بپردازید ، این نهایت لذت را با بیش از حد شگفت انگیز است که می توانید با خود به خانه ببرید – در واقع ، با رفتن مستقیم به خانه آن را هدر ندهید. رنگ آمیزی و رنگ آمیزی سریع در اینجا تقریباً هدر می رود – زیرا همه چیز در مورد تجمل ، رفتار شخصی و برخورد مطلق با همه آن است – اصول اولیه با مهارتهای تیمی که همه در بازی برتر خود هستند ، تأثیر نمی گذارد.

بنابراین ، به طور خلاصه ، یک توصیه بزرگ برای یک تجربه خاص ، که ارزش معامله و ارزشمندی را دارد ، که به موقع از بین نمی رود و باعث می شود احساس پر زرق و برق و خوشمزه ای داشته باشید. می دانم زمانی که به آرایشگاه رفته اید می توانید بین شستشوها بیشتر منتظر بمانید زیرا آنها کاملاً شستشو می دهند اما پنج روز دیگر و من فقط به شستن دوباره فکر می کنم. هنوز هم براق است ، می توانید مایکل ون کلارک را پیدا کنید اینجابه من در مورد جدیدترین محصول-LifeSaver Ultra Intense Pre-Wash Treatment-چیزهای خوبی نمی شنوم که من آنها را آزمایش کرده و سپس به طور جداگانه بررسی می کنم. این یک درمان پیش از شامپو بدون سیلیکون است که شامل یک مجموعه ترمیم دوگانه است. درخشش اضافی و شفافیت اضافی من 100٪ برای آن آماده هستم. این است اینجا.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  KHN's 'What the Health؟': زمان تقویت کننده