سایه چشم سه تایی Glossier Monochromes | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی


[unpaid/sample/affiliate/ad] من می توانم یک هفته کامل روی محصولات Glossier که دوست دارم کار کنم – محصولات خاصی در استفاده روزانه ظاهر می شوند و اکنون مجموعه پالت Monochrome برای پیوستن به خط می آید. به طور خلاصه ، سه گانه قابل شارژ شامل یک مات ، یک ساتن و یک متالیک است که به شما این امکان را می دهد که در تمام گزینه ها به شما مراجعه کنید. من از Mist با یک درب مات استفاده کردم و متالیک را روی آن اضافه کردم ، اگرچه من آن را به همان اندازه روی یک درب برهنه دوست دارم زیرا بیشتر یک پرده براق است.

تک رنگ براق کننده

همانطور که در Mist (بالا) مشاهده می کنید ، موضوع رنگ چندان متنوع نیست – پایان کار جایی است که همه چیز اتفاق می افتد. ده گزینه سه رنگ سایه وجود دارد و همه آنها در یک تم خنثی پیشرفته قرار می گیرند ، بنابراین (هنوز) هیچ روشنایی پیدا نمی کنید.

تک رنگ براق کننده

من به اینها به عنوان ترمه های کمد لباس آرایش شما فکر می کنم – بسیار نرم ، زیبا از نظر بافت و بدون زحمت شیک. من واقعاً نباید گریم ها را بر اساس سن طبقه بندی کنم ، اما دلیل جذابیت زیاد اینها طبیعت پشتی آنهاست – این نوع آرایش هایی است که من می خواهم در حال حاضر به نوعی کم رنگ تر ، اما با ابعاد اضافی بپوشم. به عنوان یک گزینهنمونه های تک رنگ براق تر

من بسیار سخاوتمندانه تغییر کرده ام اما اینها با کشیدن سریع قلم مو به همان اندازه که از لایه بندی یا عمق برخوردار هستند خوشحال می شوند. بالا مه و پایین هدر است. من به Mist با لهجه های اسطوخودوس علاقه دارم اما می توانم خودم را در سایه وسط Heather ببینم. بلوف یکی دیگر از رنگهای کم رنگ است و Prairie با رنگ زیتون یک انتخاب زرق و برق دار پاییزی است. من فکر می کنم این ارزش فوق العاده خوب 19 پوند است اینجابه من همچنین می خواهم فریاد دیگری به رنگ خورشیدی در ری یا فلر بزنم که به گونه ای درخشندگی روشن به گونه ها می دهد که درخشندگی کمتری دارند و فقط چهره را براق می کنند بدون اینکه صورت شما درخشان شود. برای ظاهر زمستانی مناسب است ، جایی که نور کم است و پرش های بزرگ ضروری هستند. 17 پوند است اینجابه

غیر وابسته است اینجابه

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و نمایندگی ها برای من ارسال می شوند مگر اینکه خلاف آن قید شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

READ  کارخانه CHANEL 5 روغن قوطی