“سلامتی چیست؟” از KHN: هزینه های سلامتی است، احمقانه (نسخه 2022)پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. شما همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.


این بیماری همه گیر ممکن است نشانه هایی از فروپاشی را نشان دهد، اما هزینه های مراقبت های بهداشتی اینطور نیست.

در ماساچوست، دعوا بر سر اینکه آیا یکی از معتبرترین سیستم های بیمارستانی نیاز به صرفه جویی در هزینه دارد یا خیر، در حال شکل گیری است، در حالی که پرونده های ضد تراست علیه سایر سیستم های بیمارستانی در کالیفرنیا، کانکتیکات و کارولینای شمالی تشکیل شده است.

در همین حال، سنا دکتر رابرت کالیف را به عنوان رئیس FDA تأیید کرد و در نهایت رهبری سلامت دولت بایدن را تکمیل کرد. نامزدی کالیف با مخالفت شدید گروه های ضد سقط جنین مواجه شد، اما در نهایت، او رای چندین جمهوری خواه را که برای انتخاب مجدد نامزد نیستند، به دست آورد.

اعضای میزگرد این هفته جولی روونر از KHN، سارا کارلین اسمیت از صفحه صورتی، تامی لوهبی از CNN و ریچل کورز از Stat هستند.

از جمله نکات مهم در قسمت این هفته:

  • رای تایید محدود کالیف در تضاد با هفت سال پیش بود که او همچنین ریاست FDA را بر عهده داشت. بیست و شش جمهوری خواه که از او حمایت کردند، این بار رای منفی دادند. این هفته، پنج دموکرات که از موضع سازمان غذا و دارو در مورد مواد افیونی شکایت کرده بودند نیز رای منفی دادند.
  • با تایید کالیف، او ممکن است به سایر مقامات بهداشت عمومی دولت، مانند دکتر آنتونی فائوسی از مؤسسه ملی بهداشت و دکتر روشل والنسکی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بپیوندد تا سخنگوی دولت در مورد کووید و سایر مسائل پزشکی شود. .
  • از جمله مسائل مهمی که FDA با آن مواجه است، ایمنی و اثربخشی واکسیناسیون کووید برای کودکان خردسال، درخواست در حال انتظار Novavax برای مجوز برای نوع دیگری از واکسن کووید، و بررسی نحوه رسیدگی این آژانس به تاییدیه‌های دارویی سریع است. سناتور ران وایدن (D-Ore.) قبل از اینکه کالیف تأیید شود که آیا داروسازان به وعده خود برای گزارش دادن درباره آن داروها عمل می کنند یا خیر، قولی را از سوی کالیف دریافت کرد.
  • در حالی که بحث در مورد کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی اغلب بر داروهای تجویزی متمرکز است، بیمارستان ها عامل اصلی هزینه ها هستند. یک هیئت نظارتی ماساچوست به بیمارستان Mass General Brigham دستور داده است تا یک برنامه بهبود عملکرد برای مهار رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی در سیستم بیمارستانی برتر این ایالت تنظیم کند.
  • اختلال در نیروی کار مراقبت‌های بهداشتی ناشی از همه‌گیری، تغییرات عمده‌ای را ایجاد می‌کند، از جمله حرکت بسیاری از پرستاران به سمت مشاغل پرستاری مسافرتی با دستمزد بالا. این امر مشکلاتی را برای بیمارستان های کوچکتر و کم سودتر برای استخدام پرستاران تمام وقت ایجاد کرده است. شرکت‌های سهامی خاص به صنعت پرستاران دوره گرد علاقه نشان می‌دهند، که باعث می‌شود برخی از مقامات به دنبال شفافیت بیشتر در مورد نحوه پرداخت این شرکت‌ها و دریافت پول باشند.
  • مقامات بهداشتی فدرال این هفته گزارش دادند که ایالات متحده یک میلیون “مرگ اضافی” را در نتیجه همه‌گیری ثبت کرده است.
READ  چرا اکثر آمریکایی ها نمی خواهند در این فصل واکسن آنفولانزا بزنند؟

همچنین در این هفته، رونر با هانا وسولوفسکی از اتحاد ملی در زمینه بیماری های روانی در مورد چگونگی تشدید این بیماری همه گیر بحران سلامت روان در کشور و اقداماتی که می توان در مورد آن انجام داد، مصاحبه می کند.

به‌علاوه، برای اعتبار بیشتر، شرکت‌کنندگان در جلسه، داستان‌های سیاست‌های سلامت مورد علاقه‌شان را در هفته توصیه می‌کنند که فکر می‌کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: KHN’s “تقاضا برای سگ های خدماتی بازار “غرب وحشی” را راه اندازی می کند، توسط مارکیان هاوریلوک

سارا کارلین اسمیت: علمی امریکن”هیچ چیز عادی در مورد مرگ یک میلیون نفر در اثر کووید وجود ندارد“، توسط استیون دبلیو تراشر

تامی لوهبی: The Philadelphia Inquirer’s “COVID-19 حتی پاهای ما را هم خراب کرده است، نوشته سارا گانتز

ریچل کورز: بلومبرگ”پرستارانی که با جریمه مواجه شدند، دعوای حقوقی برای استعفا در حال مبارزه هستند“، توسط جاش ایدلسون

همچنین در پادکست این هفته مورد بحث قرار گرفت:

آمار”شرکت‌های سهامی خاص از کسب و کار پرستاری مسافرتی که در طول همه‌گیری رونق گرفته است، پول نقد می‌کنند.“، توسط راشل کورز

مجله نیویورک تایمز’ “تصادفات وسیله نقلیه، موج، نوشته دیوید لئونهارت

CNN “بیش از 50 میلیون خانوار آزمایشات دولتی رایگان کووید-19 را دریافت کرده اند، توسط تامی لوهبی و نائومی توماس


برای شنیدن همه پادکست های ما، اینجا کلیک کنید.

و مشترک KHN What the Health شوید؟ بر Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.