«سلامتی چیست؟» از KHN: وضعیت بسیار سنگین اتحادیهپخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. شما همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.


حملات روسیه به اوکراین سرفصل اولین سخنرانی رسمی جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن در مورد وضعیت اتحادیه شد، اما بایدن به نکاتی اشاره کرد تا چندین مورد از مسائل بهداشتی با اولویت دولت، از جمله کووید، سلامت روان، مقررات خانه سالمندان، و بیماری‌های ارتش را برجسته کند. پرسنل از چاله های سوختگی سمی

همچنین در این هفته، دولت بایدن از برنامه‌ای با هدف آماده‌سازی بهتر کشور در صورت وقوع یک موج دیگر کووید، رونمایی کرد. کنگره همچنین در حال شروع کار بر روی قانون آماده سازی بیماری همه گیر است، اگرچه ممکن است برخی از قانونگذاران تمایلی به صرف پول بیشتر برای این تلاش نداشته باشند.

اعضای میزگرد این هفته جولی روونر از KHN، آلیس میراندا اولشتاین از پولیتیکو، امی گلدشتاین از واشنگتن پست و سارا کارلین اسمیت از صفحه صورتی هستند.

از جمله نکات مهم در قسمت این هفته:

  • پیشنهادهای دولت بایدن برای بهبود مراقبت های سالمندان در خانه محصول جانبی همه گیری کووید است. نزدیک به یک چهارم از 975000 مرگ و میر در این کشور مربوط به افرادی بوده است که در خانه های سالمندان زندگی یا کار می کنند.
  • اما تغییرات پیشنهادی به واقعیت سختی برخورد خواهد کرد: خانه های سالمندان با کمبود شدید نیروی کار مواجه هستند. استخدام کارمندان به دلیل کار دشوار، خطرات کووید و متوسط ​​دستمزد ناچیز، یک چالش است.
  • می توان انتظار داشت که بهبود مراقبت های پرستاری در منزل زمان بر باشد. برخی از طرح‌ها به بودجه کنگره نیاز دارند، و اگرچه ایمنی خانه سالمندان از حمایت عمومی دو حزبی برخوردار است، اما منافع زیادی برای دلار فدرال رقابت می‌کنند. علاوه بر این، ایجاد تغییرات از طریق مقررات فرآیندی زمان بر است.
  • بایدن همچنین در سخنرانی وضعیت اتحادیه خود بر نیاز قانع کننده برای تقویت خدمات بهداشت روان در کشور، به دنبال مشکلاتی مانند افزایش خودکشی، افسردگی در میان کودکان و وابستگی به مواد افیونی، که همگی با بیماری همه گیر تشدید شده است، تأکید کرد.
  • از جمله حذفیات قابل توجه مراقبت های بهداشتی در سخنرانی بایدن، فشار برای مزایای جدید مدیکر و گسترش Medicaid در چند ایالت محافظه کار بود که از پذیرش این گزینه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه خودداری کردند. هر دو سیاست بحث برانگیز مورد توجه طرفداران دموکرات قرار می گیرند، اما آنها مقرراتی بودند که به متوقف ساختن قانون بازسازی بهتر رئیس جمهور کمک کردند.
  • پس از بیانیه وضعیت اتحادیه، دولت برنامه‌هایی را برای مبارزه طولانی‌مدت با ویروس کووید اجرا کرد و کشور را در مسیری کم‌تر برای مقابله با شیوع‌های بعدی قرار داد. این طرح همچنین به بودجه کنگره نیاز دارد، اما دولت به دلیل نگرانی های دو حزبی در کنگره در مورد هزینه های کلی کووید، انتظارات خود را کاهش داده است.
  • اگرچه دستورات ماسک در سراسر کشور برداشته می شود و موارد ابتلا به کووید به طور چشمگیری کاهش یافته است، اما دولت نگران این است که فوتبال را خیلی زود افزایش دهد. مقامات هنوز هم عواقب تابستان گذشته را احساس می کنند، زمانی که آنها پیشنهاد کردند که ورود واکسن و رو به کاهش بیماری نشان می دهد که کشور بدترین وضعیت همه گیر را پشت سر گذاشته است. انواع دلتا و omicron به سرعت ثابت کردند که اشتباه می کنند.
  • سنا در پیشبرد قانون حمایت از سلامت زنان شکست خورده است، لایحه ای که برای تضمین حق سقط جنین برای زنان طراحی شده است، در صورتی که دادگاه عالی این نقطه عطف را تغییر دهد. رو در مقابل وید تصمیم گیری این اقدام به کسب 60 رای مورد نیاز در سنا برای جلوگیری از فتنه انگیزی نزدیک نشد و حتی همه آرای دموکرات ها را نیز جلب نکرد.
  • برخی از مخالفان قانون حمایت از سلامت زنان استدلال می‌کنند که این قانون بسیار فراتر از حمایت‌ها است قلیهمانند اجازه دادن به خردسالان برای سقط جنین بدون دخالت والدین.
  • همانطور که مدافعان و مخالفان خود را برای تصمیم احتمالی دیوان عالی در اواخر امسال آماده می کنند، این تصمیم تغییر می کند قلیه، توجه به سقط جنین دارویی معطوف شده است. بسیاری از ایالت های محافظه کار برای محدود کردن دسترسی به این قرص ها تلاش می کنند، اما ممکن است یک نبرد قانونی بر سر اینکه آیا یک ایالت اختیار محدود کردن داروهای تایید شده توسط FDA را دارد یا خیر، در جریان است.
READ  Goutal Paris یک خانه شمع شمع معطر

به‌علاوه، برای اعتبار بیشتر، اعضای پانل، داستان‌های مربوط به سیاست‌های بهداشتی مورد علاقه خود را در هفته توصیه می‌کنند که فکر می‌کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: وال استریت ژورنالچرا همه اینقدر نزدیک ایستاده اند؟ مرزهای فضای شخصی در طول همه گیری تغییر کرد، توسط الکس جانین

آلیس میراندا اولشتاین: مجله نیویورک تایمز’ “پانل آب و هوا هشدار می دهد که زمان برای جلوگیری از آینده ای دلخراش در حال اتمام استتوسط برد پلامر، ریموند ژونگ و لیزا فریدمن

امی گلدشتاین: واشنگتن پست “کارشناسان می گویند که درگیری اوکراین می تواند باعث افزایش کووید، فلج اطفال، سایر بیماری ها شودنوشته شده توسط Loveday Morris و Dan Diamond

سارا کارلین اسمیت: KHN’s “Covid Expert به Exodus Into Business می‌پیوندد، جایی که علم به سود می‌پردازدنوشته جی هنکاک

همچنین در پادکست این هفته مورد بحث قرار گرفت:

KHN’s “وعده بایدن برای مراقبت بهتر در خانه سالمندان به کارگران بیشتری نیاز دارد“، توسط جردن راو

KHN’s “بایدن قول مراقبت های پرستاری در منزل را بهتر می دهد، اما به احتمال زیاد آن را سریع دنبال نمی کند، توسط راچانا پرادان و هریس مایر

واشنگتن پست “نظرسنجی پس از ABC نشان می‌دهد که اکثر آمریکایی‌ها می‌گویند که ویروس کرونا هنوز تحت کنترل نیست و از محدودیت‌هایی برای مدیریت آن حمایت می‌کنند.، توسط امی گلدشتاین و امیلی گاسکین

مجله نیویورک تایمز’ “قرص های سقط جنین اکنون بیش از نیمی از سقط جنین های ایالات متحده را تشکیل می دهند“، توسط پام بلوک


برای شنیدن همه پادکست های ما، اینجا کلیک کنید.

و مشترک KHN What the Health شوید؟ بر Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.