“سلامتی چیست؟” از KHN: گفتگو با پیتر لی در مورد آینده ACA


پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. شما همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی، یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

برای متن این قسمت اینجا را کلیک کنید.

در این قسمت ویژه از KHN “What the Health?” پادکست، میزبان جولی روونر با پیتر لی، رئیس سابق Covered California، بزرگترین بازار دولتی بیمه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه، گفتگو می کند.

لی که اولین مدیر اجرایی Covered California بود و بیش از 10 سال در این سمت بود، در ماه مارس از این سمت کنار رفت. او به این موضوع می پردازد که چگونه ACA سیستم بهداشت و درمان کشور را تغییر داده است، اگر کنگره نتواند یارانه های حق بیمه گسترده ای را تمدید کند که به افزایش پوشش کمک کرده است، چه نتیجه ای می تواند داشته باشد، و در آینده با قانون سلامت و میلیون ها آمریکایی که هنوز فاقد پوشش بیمه سلامت هستند، چه اتفاقی می افتد. .

برای شنیدن همه پادکست های ما، اینجا کلیک کنید.

و در “سلامت چیست؟” در KHN مشترک شوید بر Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی، یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

KHN (قیصر سلامت نیوز) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

READ  مادران جدید به کمک از راه دور شیردهی کمک کردند. آیا تقاضای وان به عنوان همه گیری از بین می رود؟

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان به صورت رایگان قابل بازنشر (جزئیات).

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی، با یک پیوند به سایت californiahealthline.org ما اعتبار دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “California Healthline” را در خط فرعی وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

مهم است که توجه داشته باشید، همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر داستانی با برچسب “همه حقوق محفوظ است” باشد، نمی‌توانیم اجازه انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

سوالی دارید؟ به ما اطلاع دهید.