“سلامت چیست؟” از KHN: افزایش سردرگمی

[ad_1]

پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. شما همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

با افزایش موارد ابتلا به کووید در بیشتر نقاط کشور، چندین فرماندار و شهردار به طور یکجانبه دسترسی به داروهای تقویت کننده را گسترش می دهند و جلوتر از مقامات بهداشتی فدرال خارج می شوند.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، با صحبت از مقامات بهداشتی فدرال، سرانجام نامزدی را برای ریاست سازمان غذا و دارو انتخاب کرد. در صورت تایید سنا، این دومین حضور دکتر رابرت کالیف در آژانسی خواهد بود که بر یک پنجم کل محصولات فروخته شده در ایالات متحده نظارت می کند. کالیف قبلاً – کمتر از یک سال – در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما خدمت کرده بود.

با این حال، نامزدی کالیف ممکن است با انتشار خبر افزایش چشمگیر حق بیمه مدیکر برای سال 2022 پیچیده شود، که عمدتاً به دلیل تأیید FDA از داروی بحث برانگیز برای درمان بیماری آلزایمر است که هنوز اثربخشی آن ثابت نشده است.

شرکت کنندگان این هفته جولی روونر از KHN، تامی لوهبی از CNN، سارا کارلین اسمیت از صفحه صورتی و ریچل کورز از Stat هستند.

از جمله نکات مهم در قسمت این هفته:

  • رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان می‌گویند که انتظار دارند به زودی لایحه‌ای را که بودجه بایدن برای تغییر آب و هوا و دستور کار سیاست‌های اجتماعی را تامین می‌کند، به رأی بگذارند. حتی برخی از میانه‌روها، که نگران برچسب قیمت بوده‌اند، پیشنهاد می‌کنند که عبور محتمل به نظر می‌رسد. اما دفتر بودجه کنگره هنوز برآورد کامل خود را از هزینه برخی از موارد بحث برانگیزتر بهداشتی در این لایحه منتشر نکرده است، و این اعداد می تواند باعث تجدید نظر شود.
  • به نظر می رسد کالیف در مسیر تایید سنا قرار دارد زیرا انتظار می رود از اکثر دموکرات ها و برخی جمهوری خواهان حمایت شود. با این حال، چندین دموکرات قبلاً از این نامزدی انتقاد کرده‌اند و شکایت دارند که سازمان غذا و دارو به اندازه کافی در قبال داروسازان پشت همه‌گیری مواد افیونی سختگیرانه عمل نکرده است و به رهبری نیاز دارد که فرهنگ را تغییر دهد.
  • در وزارت بهداشت و خدمات انسانی، حداقل سه سمت تایید شده توسط سنا در مورد خدمات اجتماعی پر نشده باقی بماند. اینها شامل دستیار دبیر اداره کودکان و خانواده ها، کمیسر اداره بومیان آمریکا و کمیسر دفتر کودکان، جوانان و خانواده های آن آژانس است.
  • مقامات مدیکر حق بیمه استاندارد ماهانه را برای برنامه قسمت B، که پزشک و سایر خدمات پزشکی سرپایی را پوشش می دهد، اعلام کردند. افزایش خواهد یافت سال آینده با بیش از 20 دلار. بخشی از این افزایش در صورتی است که مدیکر تصمیم بگیرد هزینه داروی جدید آلزایمر، Aduhelm را پوشش دهد.
  • قیمت Aduhelm 56000 دلار در سال است و سایر هزینه های مربوط به آزمایش عوارض جانبی را شامل می شود. مقامات مدیکر گفتند اگرچه این دارو احتمالاً توسط تعداد کمی از ذینفعان استفاده می شود، اما هزینه بالای آن بر افزایش شدید حق بیمه تأثیر گذاشت.
  • اگر مدیکر تصمیم بگیرد که Aduhelm را پوشش ندهد، مشخص نیست که آیا یا چگونه ذینفعان ممکن است پولی را که برای حق بیمه خرج شده است، جبران کنند.
  • به نظر می رسد FDA در حال حرکت به سمت تمایل دولت بایدن برای واجد شرایط ساختن همه بزرگسالان آمریکایی برای تزریق واکسن کووید اضافی، معروف به تقویت کننده است. برخی از دانشمندان در داخل دولت تمایلی به انجام این اقدام نداشتند، اما شواهد جدید ارائه شده توسط داروسازان تلاش برای دریافت دوز اضافی برای افراد جوان را تقویت می کند.
  • اقدام ایالت ها و شهرها برای واجد شرایط ساختن افراد جوان تر برای تقویت کننده ها ممکن است تحت مجوز استفاده ویژه ای که FDA به چندین واکسن داده است، قانونی نباشد. اما به چالش کشیده نشده است.
  • سردرگمی در مورد اینکه چه کسی واجد شرایط واکسن است ممکن است تلاش های دولت فدرال را برای اطمینان از مؤثر بودن واکسن کووید به کشور تضعیف کند. با این حال، به نظر نمی رسد افرادی که در گرفتن عکس ها مردد هستند، با استدلال های زیادی قانع شوند.
  • دستور بایدن مبنی بر ایجاد دستورات واکسن در محل های کار بزرگ متوقف شده است زیرا در دادگاه فدرال به چالش کشیده شده است. این موضوع احتمالاً به دادگاه عالی ختم خواهد شد و برخی از مدافعان کارگران بیم دارند که قضات می توانند از این پرونده به عنوان فرصتی برای لغو حمایت های فدرال در محل کار استفاده کنند.
READ  مزایای «رایگان» دندانپزشکی، بینایی و شنوایی Medicare Plans با هزینه است

همچنین در این هفته، رونر با دن وایسمن، مجری برنامه «یک دست و یک پاپادکست، درباره پروژه جدیدش، یکجعبه کمکهای اولیه” خبرنامه برای کمک به مصرف کنندگان در تصمیم گیری بهتر در مورد مراقبت های بهداشتی خود.

به‌علاوه، برای اعتبار بیشتر، شرکت‌کنندگان در جلسه، داستان‌های سیاست‌های سلامت مورد علاقه‌شان را در هفته توصیه می‌کنند که فکر می‌کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: اقیانوس اطلس “چرا کارکنان مراقبت های بهداشتی به صورت دسته جمعی دست از کار می کشند؟، توسط اد یونگ.

همچنین، آمارسیستم بیمارستان کاتولیک Ascension یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی به سبک وال استریت را اداره می کند“، توسط راشل کورز.

تامی لوهبی: پولتیکو”“ما این را اصلاح نمی کنیم زیرا فقط به افراد مسن اهمیت نمی دهیم.”نوشته جوآن کنن.

سارا کارلین اسمیت: KHN و InvestigateTVدر حالی که داروخانه‌ها و بیمارستان‌های بزرگ بر سر تخفیف‌های دارویی می‌جنگند، بیماران میلیون‌ها مزیت را از دست می‌دهند.اثر سارا جین تریبل و امیلی فیترستون.

ریچل کورز: مراقبت های بهداشتی مدرنچرا وزارت دادگستری سهام خصوصی را هدف قرار می دهد؟نوشته تارا بانو.

برای شنیدن همه پادکست های ما، اینجا کلیک کنید.

و مشترک شدن در KHN’s What the Health؟ بر Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، اتاق خبر ملی که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

KHN (قیصر سلامت نیوز) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

READ  واقعاً در مورد اثربخشی واکسن چه می دانیم؟

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان به صورت رایگان قابل بازنشر (جزئیات).