“سلامت چیست؟” از KHN: عوارض بیشتر کووید برای کنگره

[ad_1]

پخش کننده صدا را نمی بینید؟ برای گوش دادن به Acast اینجا را کلیک کنید. شما همچنین می توانید گوش دهید Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

هفته‌ای که دکتر آنتونی فائوچی اعلام کرد که بخش همه‌گیری کووید-19 به پایان رسیده است، هفته‌ای بود که کامالا هریس معاون رئیس‌جمهور و دو عضو دموکرات سنا برای این ویروس مثبت شدند. این امر باعث شد تا دموکرات‌ها اکثریت کاری در مجلس نداشته باشند، یعنی یک هفته دیگر بدون ادامه بودجه برای تلاش‌های فدرال ضد کووید.

در همین حال، سیاست‌های سال انتخابات همچنان مانع از تلاش‌ها برای پیشبرد برنامه بهداشتی دموکرات‌ها شد، در حالی که مخالفان قانون مراقبت مقرون‌به‌صرفه شکایت دیگری را در اعتراض به بخشی از قانون، در این مورد، ارائه خدمات پیشگیرانه بدون خروجی ارائه کردند. -هزینه از جیب بیماران

اعضای پانل این هفته جولی روونر و ربکا آدامز از Kaiser Health News، راشل کورز از STAT News و آنا ادنی از Bloomberg News هستند.

از جمله نکات مهم در قسمت این هفته:

  • گزارش اخیر مبنی بر اینکه اکثر آمریکایی ها به کووید مبتلا شده اند – حتی اگر متوجه نباشند – بسیاری از مردم را شگفت زده کرد اما ممکن است بسیاری از عادات را تغییر ندهد. اطمینان از واکسن‌ها، در دسترس بودن رو به رشد گزینه‌های درمانی و افزایش مصونیت به دلیل ابتلای افراد بیشتری به این ویروس، نگرانی‌ها در مورد ویروس را برای عموم تسکین می‌دهد.
  • اما برای افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا والدین کودکانی که برای واکسینه شدن بسیار کوچک هستند، ترس از کووید همچنان در اولویت است.
  • دو سناتور دموکرات – ران وایدن از اورگان و کریس مورفی از کانکتیکات – و معاون رئیس جمهور هریس نمی توانند این هفته به کاپیتول هیل بروند زیرا آزمایش کووید آنها مثبت شده است. این امر دوباره بن بست را در مورد بودجه جدید فدرال برای برنامه های مبارزه با ویروس به ارمغان می آورد. زمانی که قانونگذاران نتوانستند در مورد این ماده به توافق برسند، این هزینه ها از یک لایحه هزینه های عمده حذف شد. دموکرات ها متعهد شدند که به زودی دوباره آن را مطرح کنند، اما نسخه کوچکتر آن که از حمایت دو حزبی برخوردار است، هنوز نتوانسته است رای کافی برای تصویب به دست آورد.
  • یکی از نکات مهم در کنگره در مورد بودجه کووید این است که بسیاری از جمهوری خواهان می خواهند دولت بایدن را از لغو سیاست مهاجرتی که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ وضع شده است، منع کنند. این سیاست از نگرانی های بهداشت عمومی استفاده کرد تا بسیاری از مردم را از عبور از مرز مکزیک به ایالات متحده منع کند
  • ساعت در کاپیتول هیل برای طرح‌های متعدد، به علاوه لوایح سنتی هزینه‌ها، که قانون‌گذاران می‌خواهند قبل از خروج کنگره برای کارزار انتخابات میان‌دوره‌ای در پاییز به تصویب برسانند، در حال حرکت است. در مورد اینکه آیا دولت بایدن و سناتور جو مانچین (DW.Va.) می توانند برای احیای بخشی از طرح بازسازی بهتر رئیس جمهور به توافقی دست یابند، علاقه زیادی وجود دارد. مانچین سال گذشته گفت که نمی‌تواند از طرحی که در آن زمان مورد بحث قرار می‌گرفت، حمایت کند و مخالفت‌های او این لایحه را مخدوش کرد. اگر آنها بتوانند روی پیشنهادی به توافق برسند، انتظار می‌رود این پیشنهاد کوچک‌تر از چیزی باشد که دولت در ابتدا به دنبال آن بود، اما مانچین مشخص نکرده است که چه چیزی را می‌پذیرد.
  • هر گونه تلاشی برای انتقال یک بسته اصلاح شده Build Back Better احتمالاً باید قبل از شروع کنگره برای تعطیلات اوت انجام شود، زیرا پاییز مشغول آماده سازی انتخابات خواهد بود.
  • در حالی که کشور منتظر تصمیم دادگاه عالی در مورد یک پرونده کلیدی سقط جنین است، Planned Parenthood برنامه‌هایی را برای یک کمپین تبلیغاتی بزرگ اعلام کرده است تا رای‌دهندگان را از محدودیت‌هایی که در سراسر کشور اعمال می‌شود آگاه کند.
  • سناتور سابق اورین هچ (R-Utah)، که آخر هفته گذشته درگذشت، به خاطر کارش در زمینه مراقبت های بهداشتی و توانایی او در ایجاد پل اختلافات حزبی برای تدوین قوانین مهم به یاد می آید. او سخاوتمندانه وقت گذاشت تا مسائل را برای خبرنگاران توضیح دهد زیرا به شدت به سیاست ها اهمیت می داد.
READ  بنزودیازپین ها در مقابل مواد مخدر (افیون ها): اعتیاد و عوارض جانبی

به‌علاوه، برای اعتبار بیشتر، اعضای پانل داستان‌های سیاست‌های سلامت مورد علاقه خود را در هفته توصیه می‌کنند که فکر می‌کنند شما نیز باید بخوانید:

جولی روونر: STAT News”او دکتری و دکتری داشت. اما با اقامتگاه مطابقت نداشت. این فشاری بود که او برای ورود به فناوری سلامت نیاز داشتنوشته تینو دلامرسد

ربکا آدامز: مجله نیویورک تایمز’ “‘این زندگی یا مرگ است: بحران سلامت روان در میان نوجوانان ایالات متحده، نوشته مت ریشتل

ریچل کورز: BuzzFeed News’ “غول سهام خصوصی KKR صدها خانه برای افراد دارای معلولیت خریداری کرد. برخی از ساکنان آسیب پذیر مورد سوء استفاده و بی توجهی قرار گرفتندتوسط کندال تاگارت، جان تمپلون، آنتونی کورمیر و جیسون لئوپولد

آنا ادنی: STAT News”دکتری که در تلاش است صورت حساب غافلگیرکننده را بازگرداند، نوشته باب هرمان.

همچنین در پادکست این هفته مورد بحث قرار گرفت:

برای شنیدن همه پادکست های ما، اینجا کلیک کنید.

و مشترک KHN What the Health شوید؟ بر Spotify، پادکست های اپل، دوخت، قالب های جیبی یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

KHN (قیصر سلامت نیوز) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی در است KFF (بنیاد خانواده قیصر). KFF یک سازمان غیرانتفاعی وقفی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به ملت ارائه می دهد.

از مطالب ما استفاده کنید

این داستان به صورت رایگان قابل بازنشر (جزئیات).

READ  روز ششم کووید است و آزمایش آنتی ژن سریع مثبت می شود. ویروس شناسان می گویند در خانه بمانید.

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که محتوای ما را به صورت رایگان بازنشر کنند. در اینجا چیزی است که ما می پرسیم:

شما باید ما را به عنوان ناشر اصلی، با یک پیوند به سایت californiahealthline.org ما اعتبار دهید. در صورت امکان، لطفاً نویسنده(های) اصلی و “California Healthline” را در خط فرعی وارد کنید. لطفا لینک های موجود در داستان را حفظ کنید.

مهم است که توجه داشته باشید، همه چیز در californiahealthline.org برای بازنشر در دسترس نیست. اگر داستانی با برچسب “همه حقوق محفوظ است” باشد، نمی‌توانیم اجازه انتشار مجدد آن مورد را اعطا کنیم.

سوالی دارید؟ به ما اطلاع دهید.