شاخص عشق جهانی به خود بدن خرید

[ad_1]

[unpaid/prioradrelationship] تلاش برای جلوگیری از جنبه تجاری روز جهانی زن خصوصاً وقتی صحبت از صنعت زیبایی می شود ، مانند این است که بدون چتر در باران قدم بزنید. با این حال ، یک ابتکار نظر من را جلب کرد زیرا فکر می کنم با برهان گذاشتن شک و تردید و انجام برخی اقدامات متفکرانه برای رفع آنها ، با همه ما صحبت می کند. چیزی که من می دانم در آن مقصر هستم شنیدن نکات منفی است – من می توانم 100 تعارف و یک نظر منفی را بشنوم و چیزی که با خود می برم همان 100 است. طبق The Body Shop ، از هر دو زن یک نفر احساس احساس خود می کند -شک از عشق به خود. 47٪ از زنان در انگلیس احساس می کنند “اصلاً خوب نیستند” و 60٪ از زنان در سراسر جهان آرزو می کنند که احترام بیشتری برای خود قائل باشند.

غرق شدن در دنیای زیبایی در حفظ اعتماد به نفس و به ویژه در میان سالی بودن در دنیای رسانه های اجتماعی که کاملاً به فکر جوایز جوانی است مفید نیست. با این حال ، به دلایل زیادی برای بسیاری از افراد آسان نیست و هنوز بخشی غیرقابل برگشت از زندگی ما است ، بنابراین مسئله این است که با آن کنار بیاییم ، با ویرایش چه کسی و آنچه را دنبال می کنید ، در مورد آنچه می بینید و آنچه می شنوید انتخاب کنید. من موفقیت آمیزترین سالهای خود را تقریباً معلول شک و تردید کردم و قدم برداشتن با تعقیب نکردن افراد زیر ، تلاش برای رقابت و مکیده نشدن در ورطه سمی بهترین کاری بوده است که تاکنون انجام داده ام. من خودم را می کنم و اجازه می دهم دیگران آنها را انجام دهند و آن را ترک کنند و در نهایت ، من راحت هستم.

READ  بریس تسکین درد سیاتیک در مقابل سایر گزینه های درمانی: کدام یک بهتر عمل می کند؟

عشق به خود این نیست که همه در خود غوطه ور شوید ، بلکه بیشتر به این فکر می کنید که خودتان را بزرگ کنید تا بتوانید دیگران را بزرگ کنید – این یک چیز بزرگتر از درگیری با خود است. مهم است و مهم این است که شک و تردید شما پایین بیاید در حالی که اعتماد به نفس شما بالاتر می رود – و نوشتن آن از آنچه انجام می شود آسان تر است. کمپین بادی شاپ در مورد به اشتراک گذاشتن یک میلیون عمل عاشقانه برای تحت تأثیر قرار دادن این مسئله است که عشق به خود به معنای حمام یا استفاده از لوسیون یا یافتن ریمل مژه و ابرو نیست (هرچقدر که این چیزها خوب باشد) ، در مورد حفاری عمیق تر از جنبه های نادیده گرفته شده یا مورد تحسین خود احترام و قدردانی کنید. اگر با خواندن این مطلب می توانید فکر عزت نفس کنید ، این یک سفر آغاز شده است. چیزی که می توانید در مورد خود بدانید چیزی است که دیگران ممکن است در مورد خود ببینند و شروع به قدردانی کنند – اعتماد به نفس جذاب است!

کاری که من کاملاً روی آن کار می کنم پیری و زبانی است که صنعت زیبایی برای نگه داشتن میانسالان در دام جوانی جاودان به دنبال دام می زند. باز هم می گویم که زیبایی یک چیز نیست ، چیزهای بسیار زیاد است. زیبایی شما چیزی نیست که شما برای همیشه از دست بدهید یا به طور مداوم از بین می رود. زیبایی با افزایش سن تغییر می کند اما چیزی از دست رفته نیست – شما همیشه ، همیشه آن را دارید اما دیدن آن را به راحتی فراموش می کنید. عشق به خودم که می توانم پیشنهاد کنم عبور نکردن از روایتی است که ما آموخته ایم و تلاش برای یادگیری این است که زیبایی شما کم می شود.

READ  پزشکان و پرستاران شیفت شب به چرت 20 دقیقه ای با قدرت نیاز دارند: متخصص

در زندگی هیچ آرمانشهر احساسی وجود ندارد (فکر نمی کنم!) اما چیزهای کوچک به هم اضافه می شوند – حدس می زنم اما فکر می کنم ایده اینکه بتوانیم دیگران را تربیت کنیم نکته ای خواهد بود که طنین انداز می شود زیرا ما خیلی عادت داریم که اول خودمان اگر برای دیگران باشد قابل قبول است ، اما اگر “فقط” برای خودمان باشد not.

به هر حال ، شما را به این کمپین ارجاع می دهم اینجا بلکه در ردیف عشق به خود به شما یادآوری می کند که اگر با شما طنین انداز نشود ، احساس می کنید چیز دیگری برای اضافه کردن به انبوه عاطفی است یا به هر طریقی باعث تحریک آن می شود ، ادامه دهید. انتخاب مثبت است عشق به خود

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.