شامپو و نرم کننده سگ Chilcot Botanicals


[unpaid/sample] من سرانجام توانستم هانی را وارد حمام کنم تا این دو نفره سگ پسند را به درستی آزمایش کنم. او اکنون در سن 17 سالگی بسیار شکننده است بنابراین من او را نمی شستم مگر اینکه کاملا مجبور شوم زیرا او نظافت را بسیار سخت می داند. اما دیروز یک روز گرم بود و این بدان معنا بود که من نیازی به خشک کردن کامل او ندارم و او با زمان کمتری تحت دیسان بسیار خوشحالتر شد.

شامپو سگ Chilcot Botanicals

وقتی برای اولین بار هانی را بدست آوردم ، او را به آرایشگاه ها می بردم و او دوباره بوی پودر بچه می آورد که به نظر من وحشتناک بود – من نمی خواستم توله سگ من بوی کودک داشته باشد ، بنابراین من از آرایشگر خواستم هر چیزی را بگذارم این باعث شد که بوی انسان کوچکی بگیرد. من به مارک هایی مانند Malin + Goetz (رایحه ای سبک ، نارنجی) و Aesop (لیمو و نعناع) گیر کرده ام که به نوعی مناسب تر به نظر می رسند اما در واقع گرانتر از شامپوی شخصی من هستند! نسخه Chilcot با یک گیاه اسطوخودوس و نعناع فلفلی همراه با آلوئه ورا برای پاک سازی ملایم اما مثر است. در واقع ، به دلیل کنجکاوی ، آن را روی موهای خودم استفاده کردم (نتیجه بسیار خوب تمیز و براق ممنون!).

شامپو سگ Chilcot Botanicals

روزهایی که می توانم دو شامپو و شستشو به علاوه یک نرم کننده انجام دهم گذشته است – او نمی تواند به مدت کافی در هیچ راحتی باقی بماند – بنابراین آشکار سازی اسپری روی تهویه مطبوع است. از آنجا که من از تهویه مطبوع برای خودم بسیار بیزار بوده ام ، به نوعی همین انزجار را با نرم کننده سگ پیوند داده ام. اکنون که شگفتی Aveda Leave In Conditioner را برای خودم کشف کردم ، نتیجه می شود که من هیچ تردیدی در اسپری کردن عسل با اسپری Chilcot ندارم (نه ، من آن را امتحان نکردم!). PH آن کاملاً متعادل است ، بنابراین تمام آنچه که من باید انجام دهم یک شانه سریع بود اما بعداً موهای او خیلی نرم است. این نعناع فلفلی بیشتر از گل سرسبز است و آنقدرها هم که خوب است برای من دوام نمی آورد – آنقدر طولانی است که می توانید آن رایحه تازه و تمیز را بدست آورید اما نه آنقدر طولانی که احساس کنید خیلی زیاد است. یک نوع رزماری و شمعدانی نیز وجود دارد. هر دو 15 پوند هستند اینجا. یک عکس سریع از عسل که امروز صبح در آشپزخانه گرفته می شود – قبل از اینکه تعجب کنید ، حاشیه های برش امروز عصر است. ما باید کارها را همزمان انجام دهیم

شامپو سگ Chilcot Botanicals

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه خلاف گفته شود. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.