شستشوی بدن بادرنجبویه Urtekram Nordic Beauty


[unpaid/sample] اگر عاشق رایحه گیاهان لیموترش هستید که همزمان می تواند تازه و خاکی باشد ، یک خوراکی برای شما در نظر گرفته شده است. من این مارک دانمارکی را نمی شناختم تا اینکه هم شستشوی بدن و هم لوسیون بدن را امتحان کردم و تحت تأثیر سطح عطر و همچنین فرمول ها قرار گرفتم. این امتیازات بالایی را برای اعتبارات زیست محیطی کسب می کند ، وگان ، بی رحمی ، حاوی مواد آلی معتبر (Ecocert) است و از مواد عمدتا پایدار برای بسته بندی استفاده می کند. بسته بندی روی درصد مواد آلی و / یا طبیعی کاملاً واضح است ، بنابراین شما واقعاً می دانید چه چیزی را قبل از خرید دریافت می کنید. هاله را رد کن!

شستشوی بدن بادرنجبویه Urtekram

این فرم از گیاه لیموترش بسیار سیتروسی است زیرا دارای یک پرتقال پرتقال نیز در آن است و از نظر خواص ، ماده دوم عصاره برگ آلوئه است که لطافت آن را به حساب می آورد. این ماده حاوی روغنهای اساسی است ، بنابراین اگر برای شما مناسب نباشد ، شستشوی بدن بادرنجبویه نیز وجود ندارد. من همیشه دوست دارم در هر چیزی کمی لاکتیک بخاطر خواص صاف کننده آن ببینم – چقدر در یک محصول شستشو موثر است من که نیستم مطمئنا اما به عنوان یک کارآمد ، دلپذیر برای استفاده و خونسردی بیدار می شود ، بسیار خوب است. بیشتر اینکه 6.49 پوند است.

لوسیون بدن Urtekram Lemongrass Wild

من لوسیون بدن را نیز امتحان کرده ام ، 6.99 پوند ، که ترکیبی زیبا از آلوئه و شی است ، اما در حالی که انفجار علف لیمو در حمام یا دوش یک چیز است ، من نمی دانم که می خواهم آن را تمام روز بپوشم طولانی اما ، این اولویت شخصی است. اینها فقط محصولات بسیار مطبوعی هستند که از کشف آنها خوشحالم – آنها احساس حق بیمه بیشتری نسبت به قیمت آن دارند. این فروشگاه The Fragrance Shop است که احساس جایگذاری عجیبی دارد اما Notino اینجا و همچنین محدوده های دیگر آنها ، اسطوخودوس و پرتقال تند ، کمی ارزان تر است.

READ  KHN's "What the Health؟": مراقبت های بهداشتی به عنوان زیرساخت

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.