صنعت بهداشت در نبرد پرمخاطره کالیفرنیا برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی از قدرت برخوردار است


ساکارمنتو – گاوین نیوزوم هنگامی که نامزد فرمانداری بود صنعت مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا را مورد توجه قرار داد و در سال 2018 قول داد که به دنبال شرکت های بیمه ، پزشکان و بیمارستان هایی خواهد رفت که بسیاری از اهالی کالیفرنیا را درگیر هزینه های درمانی عظیم و افزایش حق بیمه می کند.

او متعهد شد که رهبری ایالت کالیفرنیا را بر عهده بگیرد جنبش تک پرداخت کننده، یک رویای لیبرال پر مخاطره که بیمه درمانی خصوصی را حذف می کند و میزان دستمزد ارائه دهندگان را کاهش می دهد. شعارهای سخت پس از انتخاب او ادامه یافت ، هنگامی که نیوسوم به بیمه گذاران گفت “وظیفه لعنتی خود را انجام دهند” تا درمان سلامت روان را بهبود بخشند و یا جریمه شوند ، و او قول داد که درآمد سرسام آور صنعت مراقبت های بهداشتی را کاهش دهد.

دموکرات های دوره اول در ژانویه 2020 هنگام معرفی پیشنهاد خود برای ایجاد مقرون به صرفه بودن دفتر مراقبت های بهداشتی این امر در سیستم قدرتمند با سود غیرقابل تصور انجام می شود: سقف هزینه های مراقبت های بهداشتی را تعیین می کند و پزشکان و بیمارستان ها را ملزم به کار با پول کمتر می کند. “منظور ما تجارت است”

رهبران صنعت تکان خوردند. اما آنها به جای بسیج یک دفاع کامل برای کاستن از تلاش نیوزوم برای تنظیم آنها ، از قدرت سیاسی خود و روابط نزدیک با فرماندار استفاده کرده اند تا جایگزین دوستانه تری برای پزشکان ، بیمارستان ها و شرکت های بیمه ارائه دهند.

وقتی Newsom در نهایت پیش نویس قانون برای این دفتر ، او ایده ای را که مدیران مراقبت های بهداشتی مطرح کرده بودند و به خود اختصاص داد ، در نظر گرفت: به جای محدود کردن قیمت ها یا کاهش درآمدها ، او اجازه می داد هزینه های صنعت افزایش یابد – اما با محدودیت.

درگیری های سیاسی امسال این قانون را از بین برد ، اما انتظار می رود که در ماه ژانویه بازگردد و یکی از نبردهای پر سر و صدا سال آینده را آغاز کند.

دیوید پانوش ، مشاور کهنه کار سیاست سلامت ساکرامنتو ، در مورد بازیگران صنعت مراقبت های بهداشتی گفت: “آنها از آنچه ممکن است برای آنها اتفاق بیفتد می ترسند و سعی می کنند از منافع خود محافظت کنند زیرا تهدید شده اند.” آنها می دانند “خون در آب است و کوسه ها می آیند”.

اگر برنامه نیوزوم برای مهار هزینه های مراقبت های بهداشتی موفقیت آمیز باشد ، می تواند برای او پوشش سیاسی ایجاد کند ، زیرا او برای انتخاب مجدد در سال آینده مبارزات انتخاباتی را به ارمغان می آورد و حتی در حالی که از خواسته های مترقی مانند ایجاد سیستم تک پرداخت کننده صرف نظر می کند ، یک پیروزی بزرگ در مراقبت های بهداشتی به او می دهد.

اما همچنین می تواند قدرت صنعتی را که همچنان دارای نفوذ وسیع است – در پشت پرده مذاکره کند تا از درآمدهای عظیم خود محافظت کند و معافیت ها و معاملات جانبی را در ازای حمایت خود ، تضمین کند.

جیم وود (D-Santa Rosa) ، عضو مجمع ایالتی ، رئیس کمیته بهداشت مجمع که در این زمینه از نزدیک با دولت نیوزوم همکاری می کند ، می گوید: “هر بار که سعی می کنیم کاری برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی انجام دهیم ، با مخالفت های زیادی روبرو می شود.” پیشنهادبه

وود گفت ، بازیگران قدرتمند صنعت تنها بیشتر عقب نشینی کرده اند زیرا قانونگذاران سعی کرده اند آنها را به خدمت بگیرند. وی گفت: “هر کس یا هر چیزی که وضعیت موجود را مختل کند با مقاومت عظیم و منابع عظیمی برای مبارزه با آن روبرو می شود.”

◆◆◆

وقتی نیوزوم در سال 2019 به قدرت رسید ، می دانست که احساسات عمومی علیه صنعت مراقبت های بهداشتی در حال چرخش است. به طور متوسط ​​، هزینه های مراقبت های بهداشتی در حدود بود 11600 دلار برای هر نفر در آن سال ، بر اساس داده های فدرال ، از 4600 دلار در سال 1999 افزایش یافته است. در کالیفرنیا، حساب بیمارستان ها برای بیشترین سهم هزینه ها ، تقریباً یک سوم ، در حالی که 20 dollars از دلار مراقبت های بهداشتی به پزشکان اختصاص می یابد.

مصرف کنندگان کالیفرنیا خواستار اقدام هستند ، به طوری که 82 درصد از ساکنان ایالت می گویند برای استاندار و قانونگذار بسیار مقرون به صرفه است یا بسیار مهم است. نظرسنجی 2021 از بنیاد مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا

بسیاری از صحبت های سخت نیوزوم در مورد هزینه های صنعت در اوایل دوره ریاست جمهوری وی انجام شد. نیوزوم در ژانویه 2020 گفت: “ما قصد داریم هزینه های خاصی را برای همه بخشها ایجاد کنیم و اگر آنها به این اهداف نرسند مجازاتها را ارزیابی می کنیم.” سیستم ، من نمی دانم چه خواهد شد. “

صدای بیدار شدن نیوزوم در پی بحث های تنش آمیز قانونگذاری در مورد لوایح بود که به دولت این قدرت را می داد تعیین قیمت خدمات درمانی و ایجاد کرد سیستم تک پرداخت کنندهبه این اقدامات شگفت آور شد اما در نهایت با مخالفت غول های مراقبت های بهداشتی روبرو شد.

سپس بحران کووید -19 ضربه زد و تلاش فراخوان را برای برکناری از سمت خود آغاز کرد-و صدای بیدار شدن با زدن یک دکمه تعویق مواجه شد. فرماندار و متحدانش در صنعت بهداشت چادر زدند نزدیک تربه همانطور که او به آنها نیاز داشت تا خط مقدم دفاع ایالت باشند ، آنها نیز به او احتیاج داشتند تا از سرریز بیمارستان ها جلوگیری کند ، وسایل محافظتی را تأمین کند و واکسیناسیون را تحت فشار قرار دهد.

تیتان های مراقبت های بهداشتی به قطعات ثابت در مدار Newsom تبدیل شدند. تقویم های وی ، که توسط KHN به دست آمده ، نشان می دهد که پزشکان ، بیمارستان ها و رهبران بیمه سلامت به طور معمول به فرماندار دسترسی داشته اند.

کارملا کویل ، رئیس انجمن بیمارستان کالیفرنیا ، کنار نیوزوم ایستاد در مرکز عملیات اضطراری ایالتی در روزهای اولیه بحران کووید ، و پل مارکوویچ ، مدیرعامل Blue Shield کالیفرنیا ، به دست آورد یک قرارداد سودآور بدون واکسیناسیون دولتی برای اجرای تلاش واکسیناسیون Newsom.

آرامش رابطه صنعت با نیوزوم در اواخر سال 2020 هنگامی که نیوزوم در حال غذا خوردن در ریتزی عکاسی می کرد ، در معرض دید عموم قرار گرفت. لباسشویی فرانسوی رستورانی به ترتیب با داستین کورکوران و جانوس نورمن ، مدیرعامل و لابیست برتر لابی پزشکان ایالتی ، انجمن پزشکی کالیفرنیا.

کارمن بالبر ، مدیر اجرایی گروه حمایت از مصرف کنندگان ، می گوید: “هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم از این بحران کووید بیرون بیاییم ، جایی که صنعت مراقبت های بهداشتی اینقدر قدرت داشته است ، بدون این که از این طریق تأثیر بگذارد.”

نیوزوم به س questionsالات مربوط به نفوذ صنعت پاسخ نداد ، اما سخنگوی الکس استک گفت پیشنهاد وی برای تنظیم هزینه های مراقبت های بهداشتی “اولویت این دولت است و ما مشتاقانه منتظر ادامه کار بر روی این موضوع برای انجام این کار هستیم.”

پزشکان و سپر آبی میلیون ها دلار به نیوزوم برای حمایت از فعالیت های سیاسی وی در طول سالها کمک کرده اند ، از جمله 20 میلیون دلار کمک مالی در سپتامبر 2020 از سوی سپر آبی برای او ابتکارات بی خانمانیبه

تلاش برای فراخوان در اوایل سال جاری تنها رابطه نیوزوم با مدیران مراقبت های بهداشتی را محکم کرد. گروه های صنعتی به سازمان چک چک نوشتند حزب دموکرات کالیفرنیا، که برای حفظ منصب نیوزوم مبارزه کرد. بر اساس سوابق مالی کمپین های دولتی ، هریک 1 میلیون دلار از بلو شیلد و لابی بیمارستان و 875 هزار دلار از لابی پزشکان دریافت کرد.

◆◆◆

اگرچه نیوزوم وعده داد که به دنبال صنعت خواهد رفت ، اما به شدت از آن استفاده نکرده است ، و مدیران مراقبت های بهداشتی و لابیگران همچنان به نفوذ خود ادامه می دهند زیرا بحث بر سر مقررات مقررات خدمات درمانی را شکل می دهند.

این می تواند نیوزوم را برای انتخاب مجدد- ابتدا در انتخابات مقدماتی ژوئن 2022 و سپس در انتخابات عمومی نوامبر- در یک چالش سیاسی قرار دهد ، زیرا او با فشارهای سیاسی مخالف شدید لیبرال دموکرات ها روبرو خواهد شد که از او می خواهند به وعده های انتخاباتی خود عمل کند و مجردی را بپذیرد. پرداخت کننده

کارشناسان بهداشتی و سیاسی می گویند Newsom با تصویب یک قانون سختگیرانه پس از افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی می تواند به کاهش این فشار کمک کند.

کورکوران اذعان داشت: “این مسئله از بین نمی رود – باید به آن رسیدگی شود.” فشار برای کنترل هزینه ها “باید برای همه ناراحت کننده باشد ، اما نه به طرز وحشتناکی.”

اما آسان نخواهد بود. پس از آنکه رهبران قدرتمند صنعت به نیروهای خود پیوستند نیروی کار سازمان یافته و طرفداران مصرف کننده آنها برای پیشنهاد طرحی به فرماندار ، مذاکرات را با خواسته های خود متوقف کردند ، ائتلاف متلاشی شد و تلاش امسال را از بین برد.

کویل ، با انجمن بیمارستان ، آنجا را ترک کرده بود ائتلاف در اوایل نگرانی از اینکه بیمارستان ها هدف اصلی بودند ، و به طور مستقل به اداره Newsom مراجعه کردند. او همچنین از نیوزوم می خواهد تا استانداردهای سختگیرانه ایمنی زلزله را برای بیمارستان ها تسهیل کند.

کورکوران می خواهد شیوه های پزشکان “کوچک” را – که به عنوان تمرینات با حداکثر 100 پزشک تعریف می کند – از مقررات معاف کند و استدلال می کند که کنترل هزینه های محدود دولت می تواند آنها را از تجارت خارج کند ، که منجر به افزایش تجمیع صنعت و افزایش قیمت می شود.

یاسمین پلد ، لابیگر گروه حمایتی Health Access California ، که در مذاکرات شرکت داشت ، می گوید: “پست های هدف دائماً تغییر می کرد.” “سوالات دائما در حال تغییر بودند.”

قبل از شکست کامل مذاکرات ، نیوزوم ایده مطرح شده توسط کویل را پذیرفت: دولت باید رشد را کنترل کند نه کاهش درآمد. و نه تنها باید بر بیمارستان ها تمرکز کند ، بلکه باید در همه بخش های مراقبت های بهداشتی ، از جمله پزشکان و بیمه گران اعمال شود. (به گفته دفتر وود ، صنعت داروسازی مشمول مقررات کنترل هزینه این اقدام نخواهد بود.)

با کشیده شدن خطوط نبرد ، گروه های صنعتی در سال آینده برای نبردی بزرگ آماده می شوند چراکه نیوزوم و نمایندگان دموکرات ایالتی از طریق تصویب قانون تلاش می کنند. مارک پترسون ، استاد سیاست عمومی ، علوم سیاسی و حقوق در UCLA ، می گوید هدف اصلی آنها حفاظت از منافع آنها خواهد بود.

“شکی نیست که این صنعت قدرت دارد. پرسون واقعی این است که آنها با آن چه می کنند. ” “آنها در حال کسب پیروزی و مهم هستند.”

READ  بدون یک شبکه ایمنی همه گیر ، مهاجران ساکن ایالات متحده به طور غیرقانونی از بین می روند