ضد آفتاب Milk Make Up Sunshine Skin Tint SPF 30

[ad_1]

[unpaid/sample/affiliate/ad] بنابراین ، من دو مورد جدید از Milk دارم ، مارکی که من به دلیل استفاده از چوب آن را خیلی دوست دارم (من طرفدار چوب های رژگونه و برنز آنها هستم). من قبلاً برای Sunshine Skin Tint SPF30 سر و صدا زیادی دیده ام و هنوز چیزی برای گچ رنگی وجود ندارد. به نظر می رسد که این مورد خاص هنوز در اینجا راه اندازی نشده است.

ضد آفتاب Milk Make Up Sunshine Skin Tint SPF 30

شاید مهمترین نکته قابل توجه در مورد Sunshine Skin Tint روش تحویل – یک گلوله غلتکی باشد. برای من ، این واقعا کارساز نبود ، زیرا شما هنوز هم باید مخلوط کنید ، بنابراین ممکن است آن را مستقیماً با نوک انگشتان یا برس استفاده کنید – منظورم این است که شما SPF یا پایه خود را مستقیماً روی صورت خود فشار نمی دهید – شما می خواهم آن را مستقیم به دستان خود قرار دهم اما ، من نوآوری در آن را دوست دارم – این چیزی نیست که من قبلاً برای یک پایه دیده باشم بنابراین دیدن اینکه آیا در آن بسته بندی باقی می ماند جالب خواهد بود. فرمول به خودی خود پوشش یکنواختی را ارائه می دهد – به هیچ وجه احساس رنگ کاملاً ملایمی نیست و به حالت نیمه مات می رسد … احساس من این است که SPF آن بیشتر از رنگ است ، بنابراین برای کسانی که فقط به دنبال یک رنگ هستند مناسب خواهد بود. . به نظر من با 39 پوند گران است اینجا، غیر وابسته اینجا.

گچ رنگی شیر را تشکیل می دهند

من همچنین احساسات مختلفی در مورد گچ رنگی شیر را تشکیل می دهم – آنها پودرهای رنگدانه ای اکسترود شده به شکل چوب هستند. پودرهای اکسترود شده با فشار دادن پودرهای رنگدانه ای به سوراخهای ریز صفحه ایجاد می شوند – من این فرآیند را در مقایسه با تهیه ماکارونی یا ماکارونی مشاهده کرده ام. در حالی که من علاقه زیادی به رنگدانه و رنگ بودن دارم زیرا زیبایی بسیار زیادی در مورد بافت و لمس دارد ، رنگدانه ها آنقدر نرم هستند ، حتی به شکل چوب ، خیلی زود کثیف می شوند. شما همچنین به یک لمس بسیار سبک نیاز دارید در غیر این صورت خرد می شود. من در سایت ایالات متحده متوجه شده ام که این 25٪ تخفیف در حال حاضر است بنابراین نمی دانم چقدر موفق بوده اند. از لحاظ تئوری ، شگفت انگیز – به زیبایی نوع جشنواره فکر کنید و دارای نوارهای جنگجوی فلزی رنگین کمان باشد و می تواند روی چشم و لب (چند رنگ روی لب استفاده نشود) یا بسته بندی چند منظوره کم (قابل بازیافت) اما در عمل ، نه خیلی شما همیشه می توانید یک برس چشم را از سطح آن بردارید اما این باعث می شود که چوب از بین برود. آنها 18 دلار هستند.

READ  تعداد کمی از بیمارستان‌های مراقبت‌های حاد از مجازات بستری مجدد فرار کردند

سایه ای که من در Sunshine Tint دارم نور متوسط ​​است و گچ Hoola Hoop است.

افشای شفافیت

همه محصولات به عنوان نمونه از مارک ها و آژانس ها برای من ارسال می شوند ، مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد. ممکن است از لینک های وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.